Po 23.3.15 19:30 HANSP Chroustova lokomotiva Orgasmico L.S.D.   (HL6B)
Po 23.3.15 20:45 HANSP Czech line Weekend Warriors FC   (HL8C)
Po 20.4.15 18:00 MALES Bröndby codein IF Orange Predators B   (HL8A)
Po 20.4.15 19:15 MALES Ši Kyo Malešice 1.FC   (HL8B)
St 20.5.15 19:00 SANC2 Kožich II.FC Mystique Dynamo CF   (HL4C)
St 20.5.15 20:15 SANC2 1.W.C. S.N.F. B   (HL6E)

16. 6. 15 20:45 HOSTI Válcovna plechu FC Canary FC 11. 1:1 (0:1)
Utkání nevalné úrovně, skončilo zaslouženou dělbou bodů. Kučera,Šaróka
Válcovna plechu FC Canary FC
Václav Trousil – Štěpán Brož, Richard Dobřichovský, Vilém Ernest, Petr Kormaňák, David Křivánek, Antonín Kvasnička, Kryštof Pech, Petr Syrůček, Vojtěch Syrůček vs Lukáš Radosta – Martin Alexander, Jiří Krotil, Roman Mlázovský, Roman Pavlík, Josef Sklenář, Josef Trávníček
39. Vojtěch Syrůček 3. Jiří Krotil
2. 6. 15 18:15 HANSP Žabí hlen Válcovna plechu FC 10. 4:3 (2:0)
Utkání nadprůměrné úrovně, které byli vyrovnané až do samého konce. Domácí nakonec byli o jeden gól šťastnější.
Žabí hlen Válcovna plechu FC
Vít Pecánek – Marek Berka, Daniel Fanta, Jakub Hájek, Pavel Jakoubek, Michal Jariš, Petr Lebeda, Vladimír Rys vs David Křivánek – Štěpán Brož, Richard Dobřichovský, Vilém Ernest, Petr Kormaňák, Kryštof Pech, Petr Šoukal, Petr Syrůček, Vojtěch Syrůček, Václav Trousil
3., 58. Pavel Jakoubek
21. Jakub Hájek
54. Marek Berka
39. Petr Šoukal
56. Richard Dobřichovský
58. Václav Trousil
26. 5. 15 19:15 STOD JZD Slivenec Válcovna plechu FC 9. 6:1 (4:1)
Slivenec byl od počátku utkání aktivnější, přesnější v kombinaci i koncovce. Gólman Válcovny byl vynikající. Husák
JZD Slivenec Válcovna plechu FC
Petr Bližňák – Patrik Čureja, Michal Hájek, Milan Janda, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Khalil Omari, Jan Slavík, Ivan Zbořil vs Václav Trousil – Štěpán Brož, Richard Dobřichovský, Vilém Ernest, Petr Kormaňák, David Křivánek, Antonín Kvasnička, Petr Šoukal, Petr Syrůček, Vojtěch Syrůček
8., 46. Khalil Omari
14., 58. Ivan Zbořil
17. Ondřej Leština
21. Patrik Čureja
11. Petr Syrůček
14. 5. 15 17:30 STOD Válcovna plechu FC Strahovská 10 B 8. 3:6 (1:2)
Zasloužené vítězství hostů.
Pozn.: Domácí střídali brankáře.
Petr Sejkot, Adam Hřebačka
Válcovna plechu FC Strahovská 10 B
Václav Trousil – Richard Dobřichovský, Vilém Ernest, Petr Kormaňák, David Křivánek, Petr Šoukal, Vojtěch Syrůček vs Alexandr Zpěvák – David Chvátil, Ladislav Havlíček, Ladislav Ježdík, Radim Šimík, Jan Václavík, David Vícha
45., 58. David Vícha
5. 5. 15 19:30 ARIT UNYP´s Blazers Válcovna plechu FC 7. 2:1 (2:1)
Domácí byli nuceni odehrát celé utkání pouze ve 4 hráčích v poli, ovšem bojovným a výborným taktickým výkonem vyhráli zaslouženě. Utkání hrané v duchu fair play. Jindřich Jonáš, Tomáš Rybáček
UNYP´s Blazers Válcovna plechu FC
Matej Lupták – Shota Kissishvili, Matěj Kopecký, Nika Mskhiladze, Sergei Nasarof, Artem Prozhivin vs Václav Trousil – Štěpán Brož, Richard Dobřichovský, Vilém Ernest, Petr Kormaňák, David Křivánek, Kryštof Pech, Petr Šoukal, Petr Syrůček, Vojtěch Syrůček
9. Matěj Kopecký
29. Shota Kissishvili
22. David Křivánek
28. 4. 15 18:15 HANSP Válcovna plechu FC Sebranka FC B 6. 1:5 (0:4)
Velmi slušné utkání z obou stran. V kvalitním zápase vyjádřilo mužstvo Sebranky svou převahu také brankově. Brhel, Horák
Válcovna plechu FC Sebranka FC B
Václav Trousil – Štěpán Brož, Vilém Ernest, Petr Kormaňák, David Křivánek, Petr Šoukal, Petr Syrůček vs Radek Kopal – Vítězslav Bolf, Michal Hlavatý, Petr Karban, Tomáš Klement, Aleš Komárek, Tomáš Kopal, Tomáš Matoušek
43. David Křivánek 10. Tomáš Kopal
13., 58. Michal Hlavatý
20., 30. Petr Karban
23. 4. 15 19:30 HANSP Ravens FC Válcovna plechu FC 5. 0:6 (3:2)
Korektně hrané utkání, ve kterém se v druhém poločase projevila převaha domácích. Procházka
Ravens FC Válcovna plechu FC
Vojtěch Dub – Jiří Futera, Petr Hradecký, Zdeněk Kočka, Miloš Král, Tomáš Machů, Jakub Mechl, Adam Žižka vs Václav Trousil – Štěpán Brož, Richard Dobřichovský, Vilém Ernest, Petr Kormaňák, David Křivánek, Antonín Kvasnička, Petr Šoukal, Petr Syrůček, Vojtěch Syrůček
1., 45., 57. OG
10., 48. Adam Žižka
14., 40. Zdeněk Kočka
34. Jiří Futera
7. David Křivánek
15., 55. Petr Šoukal
14. 4. 15 18:15 HANSP Válcovna plechu FC Prosím, nesmějte se 4. 2:4 (1:3)
Dva po sobě rychlé góly hostí hrajících bez střídání zřejmě zápas rozhodli. Domácí se sice snažili dotáhnout, ale Pokorný v 56.minutě výhru hostů zpečetil. Tomáš Dojava, Radim Šebestík
Válcovna plechu FC Prosím, nesmějte se
Václav Trousil – Štěpán Brož, Richard Dobřichovský, Vilém Ernest, Petr Kormaňák, David Křivánek, Antonín Kvasnička, Petr Syrůček, Vojtěch Syrůček vs Petr Friedman – Filip Friedman, Martin Klinger, Václav Pokorný, Jan Rychlovský, Vladimír Staněk
4. Vojtěch Syrůček
42. David Křivánek
1., 15. Martin Klinger
17. Filip Friedman
56. Václav Pokorný
7. 4. 15 19:30 zzNOVOB Parta AC Válcovna plechu FC 3. 3:4 (1:2)
Vyrovnaný duel rozhodl výkon jednoho hráče (č. 5. Syrůček Vojtěch).
Parta AC Válcovna plechu FC
David Buřínský – David Bakalář, Marek Csémi, Petr Csémi, Stanislav Smola, Pavel Suchopár, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák vs Václav Trousil – Vilém Ernest, Petr Kormaňák, David Křivánek, Petr Syrůček, Vojtěch Syrůček
29., 55. David Bakalář
49. Pavel Suchopár
20. David Křivánek
24., 47., 56. Vojtěch Syrůček
31. 3. 15 20:45 DEKAN Válcovna plechu FC MIFA Fighters FO 2. 1:4 (1:0)
Válcovna plechu výhrála půli 1:0. Aby se druhou půli nechala převálcovat od Mify 1:4. Vše proběhlo v poslední čtvrthodině hry. Jambor, Jambor
Válcovna plechu FC MIFA Fighters FO
Václav Trousil – Richard Dobřichovský, Vilém Ernest, Petr Kormaňák, Antonín Kvasnička, Petr Šoukal, Petr Syrůček, Vojtěch Syrůček vs David Svoboda – Jan Buchta, Tomáš Chalupský, Petr Fišer, Michal Kodýdek, Jaromír Králík, Zbyněk Mrózek, Michal Polák, Jaroslav Šimáček, Jindřich Šimáček
13. Petr Šoukal 45. Jan Buchta
46. Jaromír Králík
49. Michal Kodýdek
59. OG
24. 3. 15 18:00 SCBEC Klika CFA Válcovna plechu FC 1. 5:4 (2:0)
Toto utkání bylo jako na houpačce. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a až do posledních minut nebylo jasné, kdo bude vítězem. Nakonec to pro sebe urvala Klika. Janča, Pauluch