Pá 27.3.15 18:15 LITVI Čelzí Real Prd   (HL6G)
Pá 27.3.15 19:30 LITVI Černý koně TMK Šachťor Praha CF   (HL7H)
Po 20.4.15 18:30 HRAB2 Turbosršni CF Senioři Praha A   (HL8A)
Po 20.4.15 19:45 HRAB2 Senioři Praha B Gekad   (HL8C)
Čt 21.5.15 19:30 BECH Městská policie Restaurace U Pecků B   (HL4D)
Čt 21.5.15 20:45 BECH Dynamo R.U.M. B Šejk Peterka   (HL8I)

24. 6. 15 20:45 MIKU3 Tazmánští čertíci Forejt FC 11. 4:3 (3:0)
Po rozpačitém začátku se začali prosazovat domácí hráči, hlavně hráč Houdek, který vstřelil hatrick. Ve 2.půli soupeř zabral, začal lépe kombinovat a během 5 minut dal 3 góly. Ovšem na Čertíky to už nestačilo a ti dovedli mač do vítězného konce. Martin Ondrák
Tazmánští čertíci Forejt FC
Michal Pokorný – Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Václav Novák, Jan Přibil, Petr Šešín, Matyáš Staněk vs Lukáš Werner – Kajetán Bek, Antonín Gottwald, Matyáš Jirčík, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Jakub Volf, Jakub Werner
24., 25., 29. Jan Houdek
38. Jan Formánek
44 Ondřej Homolka 51. Lubomír Ryšan
52. Matyáš Jirčík
55. Kajetán Bek
10. 6. 15 19:30 MIKU2 Demínka B Tazmánští čertíci 10. 2:3 (0:2)
Vše v pohodě, druhá půle vyhrocenější. Ladislav Suja, Miroslav Suja
Demínka B Tazmánští čertíci
Jan Benák – Oskar Holoubek, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Jan Zalabák vs Michal Pokorný – Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Václav Novák, Jan Přibil, Petr Šešín, Matyáš Staněk
39. Daniel Plachý
50. Jiří Richter
5., 15. Jan Houdek
35. Matyáš Staněk
3. 6. 15 20:45 MIKU3 Tazmánští čertíci Viktor 1.FC 9. 1:3 (0:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Domácí neměli svůj den a podařilo se jim vstřelit pouze čestnou branku v závěru utkání. Čapla J, Čapla Š
Tazmánští čertíci Viktor 1.FC
Michal Pokorný – Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Jan Přibil, Petr Šešín, Matyáš Staněk vs Matouš Kačaba – Vít Červenka, Jiří Janďourek, Tomáš Puč, Jaroslav Smrčka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala
58. Jan Houdek 2. Ondřej Šváb
37. Vít Červenka
40. Daniel Žížala
27. 5. 15 20:45 MIKU3 Yakuza Tazmánští čertíci 8. 2:5 (1:2)
K utkání se nedostavil rozhodčí.
Yakuza Tazmánští čertíci
Martin Zyka – Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, David Slezák, Pavel Tolar vs Karel Hampl – Jan Formánek, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Jan Přibil, Petr Šešín, Matyáš Staněk
10. Martin Kopečný
41. Pavel Tolar
16. Ondřej Imlauf
26., 53. Petr Šešín
31. Ondřej Homolka
58. Jan Houdek
20. 5. 15 19:30 MIKU4 Playboy team AC Tazmánští čertíci 7. 4:14 (3:6)
Domácí měli raketový start, ale hosty to nevykolejilo a v poklidu dospěli k vysoké výhře v utkání velice slabé úrovně. Procházka, Pavel
Playboy team AC Tazmánští čertíci
Pavel Hrstka – Arylson Caetano, Ondřej Kubásek, Dan Presler, David Presler, František Pytela vs Michal Pokorný – Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Jan Přibil, Petr Šešín
25., 27. Ondřej Homolka
6. 5. 15 19:30 MIKU4 Tazmánští čertíci Severní vítr je krutý! 6. 0:3 (0:0)
Vyhrál fotbalovější tým. Tazmánští čertíci nedokázali překonat výborného brankáře. Olmr
Tazmánští čertíci Severní vítr je krutý!
Michal Pokorný – Jan Formánek, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Petr Šešín vs Jan Zikmund – Jiří Arnold, Jan Dvořáček, Robin Fojta, Martin Fučík, Jaroslav Janeček, Alexandr Nikitin, Lukáš Ötwös
42. Martin Fučík
50. Jiří Arnold
57. Jaroslav Janeček
29. 4. 15 20:45 MIKU2 Prokaryota FZ Tazmánští čertíci 5. 0:3 (0:1)
Čertíci byli celkově fotbalovější a zaslouženě vyhráli i když Prokaryota bojovala do poslední minuty.
Prokaryota FZ Tazmánští čertíci
Dávid Kuczik – Michal Hacaperka, Tomáš Kuča, Ondřej Mach, Jan Němec, Ondřej Pokorný, Jakub Šindelář, Martin Vondra vs Michal Pokorný – Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Jan Přibil, Petr Šešín
12. Ondřej Imlauf
35. Ondřej Homolka
41. Jan Houdek
22. 4. 15 20:45 MIKU3 Tazmánští čertíci Slavoj 4. 4:2 (1:1)
Tazmánští čertíci byli duraznějším týmem a přetlačili svého soupeře 4:2. Bellada, Halbich
Tazmánští čertíci Slavoj
Michal Pokorný – Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Jan Přibil, Petr Šešín, Matyáš Staněk vs Erik Kahle – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Petr Jaroš, Binh Duong Nguyen, Hoang Dung Nguyen, Nikita Shorin, Filip Tvrzický, Bohumil Zálešák
4., 45. Petr Šešín
36. Václav Novák
59. Ondřej Imlauf
25. Frederic Berthold Dongmo Kuété
42. Hoang Dung Nguyen
15. 4. 15 20:45 MIKU3 Hell Avalanche Tazmánští čertíci 3. 2:6 (1:1)
Velmi slušné a bojovné utkání. Bez problémů. Tomáš Heinitz, Jaroslav Heinitz
Hell Avalanche Tazmánští čertíci
Richard Šťastný – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tiziano Marasco, Jaume Rodriguez Santamaria, Pavel Štědrý, Ondřej Tejnor, Rudolf Varga vs Michal Pokorný – Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Jan Přibil, Petr Šešín, Matyáš Staněk
28. Tiziano Marasco
38. Ondřej Fabián
23. Ondřej Homolka
39. Ondřej Imlauf
40., 55., 56., 58. Jan Houdek
1. 4. 15 20:45 MIKU2 Tazmánští čertíci Gangbeng 2. 5:5 (1:4)
Utkání skončilo zaslouženou remízou, kde si teamy spravedlivě rozdělily poločasy. Zatímco hosté ovládli první poločas, Čertíkům se podařilo vystrčit růžky v poločase druhém. Kopřiva, Hladík
Tazmánští čertíci Gangbeng
Michal Pokorný – Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Jan Přibil, Petr Šešín, Matyáš Staněk vs Pavel Herrmann – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Petr Solnička, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač