7. Klokan Perón club A 11 4 2 5 46:50 10

Ne 20.9.15 18:45 MIKU3 Améby AFC B Atomový veverky B   (HL6K)
Ne 20.9.15 20:00 MIKU3 Buzuluk Úvaly FC South Prague FC   (HL7K)
Čt 15.10.15 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP Stará Garda SUP   (SVL2B)
Čt 15.10.15 19:00 ZABEH PAVAPA Motl Raiffani   (HL4D)
Čt 15.10.15 20:15 ZABEH Kotlářka CAHA UVL Nejistý Felix UVL   (UVL1A)

1. 12. 15 18:00 MALES Real TIDE XXL UTS Vršovice 11. 1:11 (1:4)
Utkání dobré úrovně, hrané fair-play. Jednoznačná převaha a zasloužená výhra UTS. Ondřej Holub, Miroslav Pecka
Real TIDE XXL UTS Vršovice
Jakub Gregora – Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Mašek, Jakub Mihule, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Marko Vukadinovič vs Matej Juhász – Michal Kamas, Jan Lacina, Ondřej Pulkert, Martin Sekan, Filip Šmahel, Jan Vančura
23. Matěj Soucha 11., 36., 52. Jan Vančura
15., 25., 27., 49., 58., 60. Jan Lacina
38. Martin Sekan
55. Filip Šmahel
16. 11. 15 19:00 P1 UTS Vršovice Tramway FC 10. 4:4 (2:2)
Každý tým odpískal 1 poločas.
Rozhodčí se nedostavil.
UTS Vršovice Tramway FC
Matej Juhász – Pavel Čírtek, Jan Lacina, Filip Šmahel, Jan Vančura, Ondřej Vančura vs Tomáš Hubáček – Michal Balík, Marek Dlouhý, Jan Dvořák, Jan Kaše, David Tůma, Matěj Urban, Jiří Vejr
15., 26., 46., 52. Jan Lacina 27. Michal Balík
30. Jiří Vejr
49. Jan Dvořák
53. Jan Kaše
10. 11. 15 19:30 zzNOVOB Queens Park Club UTS Vršovice 9. 2:4 (1:1)
Domácí šli hned v první minutě do vedení, ale hosté do půle srovnali. Po změně stran byli vítězové nebezpečnější a po zásluze vyhráli. Čapla
Queens Park Club UTS Vršovice
Jakub Halamka – Petr Bělohlav, Srdan Hadžiosmanovič, Petr Metzger, Jan Nebřenský, Martin Prachař, Karel Pražák, Tomáš Proskočil, Marek Švehla vs Matej Juhász – Pavel Čírtek, Michal Kamas, Jan Lacina, Martin Sekan, Filip Šmahel, Jan Vančura, Ondřej Vančura
1. Jan Nebřenský
47. Srdan Hadžiosmanovič
5 Karel Pražák
18 Marek Švehla
18., 48. Jan Lacina
42., 44. Jan Vančura
3. 11. 15 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice Sebranka FC A 8. 3:5 (1:5)
Sebranka byla v první půli aktivnější a vypracovala si rozhodující náskok. Po přestávce sice dvakrát inkasovala, ale vedení si nakonec pohlídala. Voldán
UTS Vršovice Sebranka FC A
Petr Střelka – Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Michal Kamas, Jan Lacina, Ondřej Pulkert, Martin Sekan, Filip Šmahel, Ondřej Vančura vs Jakub Janáček – Vladan Bojkovič, David Folwarczny, Jan Folwarczny, Jan Jaroš, Jakub Novák, Jan Prokop, Václav Šmejkal, Jan Staněk, Ivo Urban
28. Václav Šmejkal
27. 10. 15 18:15 BECH Les Miserables UTS Vršovice 7. 5:3 (1:0)
Krásný, rychlý fotbal, odpovídající 2. lize. Libor Viták, Jan Spěvák
Les Miserables UTS Vršovice
Ondřej Herc – David Bezdička, Martin Chalupa, Libor Holík, David Kopka, Daniel Krejdl, Jan Šícha, Jiří Sodoma, Ondřej Sodoma, Ondřej Straka vs Filip Šmahel – Pavel Čírtek, Jan Lacina, Ondřej Pulkert, Martin Sekan, Jan Vančura, Ondřej Vančura
22., 36., 46., 51. David Bezdička
60. Jiří Sodoma
42. Jan Vančura
44., 56. Jan Lacina
13. 10. 15 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice Saens 1.FC A 6. 4:1 (1:1)
Hostující tým doplatil na to, že víc mluvil a vztekal se než hrál a domácí toho dokázali využít v závěru. František Klečka, Michal Vávra
UTS Vršovice Saens 1.FC A
Matej Juhász – Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Jan Lacina, Martin Sekan, Jan Vančura, Ondřej Vančura vs Jaroslav Kašpárek – Tomáš Báňa, Štěpán Holý, Patrik Jandus, Marek Konečný, Lukáš Maxa, Bedřich Straka, Robert Vágner, Miroslav Verner, Miroslav Weiner
27., 56., 57. Jan Lacina
42. Pavel Čírtek
13. Lukáš Maxa
6. 10. 15 19:30 zzNOVOB Inter Lotyšák A UTS Vršovice 5. 3:8 (3:4)
První půli bylo utkání velmi vyrovnané. Ve druhé půli však na hřišti existovalo pouze jednou mužstvo a tím byli hosté. Janča,Malý
Inter Lotyšák A UTS Vršovice
Petr Čálek – Jan Beneš, Josef Bičaník, Martin Hrubeš, Jiří Janoušek, Petr Jeřábek, Radek Sláma vs Matej Juhász – Martin Hosnedl, Michal Kamas, Jan Lacina, Ondřej Pulkert, Martin Sekan, Petr Střelka, Jan Vančura, Ondřej Vančura
11., 18. Josef Bičaník
29. Jan Beneš
52 Josef Bičaník 2., 14., 44., 55. Jan Lacina
15., 56. Martin Sekan
23. Ondřej Pulkert
46. Jan Vančura
29. 9. 15 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice MVS Vršovice A 4. 8:3 (3:1)
Duel mezi Vršovicemi měl jasného lídra a tím bylo UTS, které kontrolovalo zápas a v poklidu si došlo pro vítězství.
UTS Vršovice MVS Vršovice A
Matej Juhász – Michal Kamas, Jan Lacina, Ondřej Pulkert, Martin Sekan, Ondřej Vančura vs Leoš Knap – Martin Kučera, Michal Petrů, Lukáš Veselý, Martin Veselý, Petr Veselý
21., 29., 53., 56. Jan Lacina
23., 31. Ondřej Pulkert
49., 55. Ondřej Vančura
27. Martin Veselý
33. Petr Veselý
54. Martin Kučera
22. 9. 15 19:30 zzNOVOB Bedna 98 FC UTS Vršovice 3. 5:6 (2:3)
V pěkném utkání vyhráli hosté první poločas, aby náskok ztratili a domácí vedli o jednu branku. Když se zdálo že hostům nepomůže ani power play, tak domácí vypadli z role a nechali vítěze dvakrát lacino skórovat. Hošek
Bedna 98 FC UTS Vršovice
Miroslav Motl – Dženau Gadžun, Jakub Horký, Matěj Lang, Robert Nykl, Dominik Pešek, Jan Turínek vs Matej Juhász – Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Michal Kamas, Jan Lacina, Pavel Petrásek, Ondřej Pulkert, Jan Vančura