12. Veleslavín Viktoria 11 0 0 11 0:66 0

Po 28.9.15 13:45 P2 Basta fidli B Stodůlecký piráti   (HL8O)
Po 28.9.15 15:00 P2 Red Leads Guaraní   (HL7L)
Pá 13.11.15 18:00 P1 Žlutá křídla Bílá pohroma   (HL5F)
Pá 13.11.15 19:15 P1 TBC Lachtan B Heliport SK   (HL7H)
Po 30.11.15 19:00 P1 Ferri FC Speciál Bráník B   (HL5A)
Po 30.11.15 20:15 P1 Tvar VD Digi Prague FC   (HL8A)

29. 11. 15 17:30 P1 Komety FC A Pivson a Pofel 11. 7:0 (5:0)
Útočné utkání, ve kterém stříleli góly pouze domácí. Michal Víšek, Petr Procházka
Komety FC A Pivson a Pofel
Zdeněk Benda – Roman Armenov, Maksym Plokhin, Petr Popov, Yauheni Vasilyeu, Dzmitry Zhmako vs Timon Svoboda – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Jan Pecháček, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
1., 8. Roman Armenov
2., 9., 19. Petr Popov
36. Yauheni Vasilyeu
41. Dzmitry Zhmako
15. 11. 15 16:15 MIKU1 Normální Chlapi Komety FC A 10. 6:3 (3:0)
Pěkné utkání ve vysokém tempu. Domácí na rozdíl od Komet dokázali při svých střeleckých pokusech trefovat branku.
Normální Chlapi Komety FC A
Jan Varga – Lukáš Beneš, Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Václav Zvěřina vs Zdeněk Benda – Roman Armenov, Ilia Barmin, Oleksandr Bratanov, Chacik Gevorkjan, Mark Litvinov, Petr Popov, Yauheni Vasilyeu, Dzmitry Zhmako
60. Yauheni Vasilyeu
8. 11. 15 16:15 MIKU1 Komety FC A Kanálpucers PL 9. 1:1 (0:0)
Mnoho šancí na obou stranách, ale gólů padalo málo. Remíza je spravedlivá.
Komety FC A Kanálpucers PL
Zdeněk Benda – Roman Armenov, Alexander Bondarev, Chacik Gevorkjan, Artur Kashapov, Maksym Plokhin, Dzmitry Zhmako vs Martin Kotaška – Miloš Beran, Zdeněk Běťák, Lubomír Bleha, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Jakub Rubeš, Vít Ryboň, Lukáš Veselý
46. Maksym Plokhin 57. Vojtěch Kumšta
1. 11. 15 18:45 ZAK Debakl FC Komety FC A 8. 3:1 (2:0)
Pohledné utkání hrané v rychlém tempu. Domácí měli v první půli více ze hry a vypracovali si dvoubrankový náskok, který dokázali pohlídat i ve druhé půli a zaslouženě vyhráli. Martin Janyš, Michal Kavan
Debakl FC Komety FC A
Luboš Valent – Tomáš Ferneza, Jiří Moravec, Tomáš Repaský, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Utěšil vs Alexej Tsarev – Roman Armenov, Chacik Gevorkjan, Artur Kashapov, Maksym Plokhin, Petr Popov, Yauheni Vasilyeu, Dzmitry Zhmako
10., 45. Marek Šifta
25. Jiří Moravec
33. Roman Armenov
25. 10. 15 16:15 MIKU1 Komety FC A Bohemia Roztyly 7. 5:1 (3:0)
Jednoznačné a zasloužené vítězství domácího týmu. Caizl,Jirsák
Komety FC A Bohemia Roztyly
Stanislav Ineshin – Roman Armenov, Ilia Barmin, Oleksandr Bratanov, Chacik Gevorkjan, Volodymyr Koturko, Evgeny Lemaykin, Maksym Plokhin, Petr Popov, Alexej Tsarev, Yauheni Vasilyeu, Dzmitry Zhmako vs Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Jan Malý, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Jan Šterner, Aleš Tylinger
12. Petr Popov
27. Roman Armenov
29., 32. Yauheni Vasilyeu
43. Ilia Barmin
48. Michal Brabec
18. 10. 15 18:45 P1 Bamboocha City Komety FC A 6. 3:1 (2:0)
Slušné, vyrovnané utkání, které rozhodl větší počet hráčů na střídání na straně domácího týmu. Josef Trávníček, Radek Miss
Bamboocha City Komety FC A
Martin Krupka – Ondřej Červinský, Jakub Horský, František Jiřík, Petr Junek, Zdeněk Kouba, Michal Petržilka, David Richter vs Zdeněk Benda – Roman Armenov, Ilia Barmin, Evgeny Lemaykin, Maksym Plokhin, Yauheni Vasilyeu, Dzmitry Zhmako
10., 55. Ondřej Červinský
20. Michal Petržilka
36. Evgeny Lemaykin 38. Maksym Plokhin
11. 10. 15 16:15 MIKU1 Komety FC A Dejvický expres 5. 0:2 (0:0)
Kvalitní a vyrovnané utkání, které hosté rozhodli ve druhém poločase ve svůj prospěch. Jiří Havlena, Martin Tylingr
Komety FC A Dejvický expres
Zdeněk Benda – Roman Armenov, Ilia Barmin, Oleksandr Bratanov, Chacik Gevorkjan, Evgeny Lemaykin, Ján Petrás, Maksym Plokhin, Petr Popov, Yauheni Vasilyeu, Dzmitry Zhmako vs Filip Duda – Martin Čech, Martin Fuka, Martin Kodera, Tomáš Mück, Radek Neveršil, Martin Savčenko, Marek Tkáč
40., 50. Martin Kodera
4. 10. 15 17:30 ZABEH Veleslavín Viktoria Komety FC A 4. 0:6 k.
20. 9. 15 17:30 ZAK Komety FC A Sokol Vysočany B 3. 5:1 (2:1)
První půle ještě vyrovnaná, po pauze už to byla jasná záležitost. Kohout, Kohoutová
Komety FC A Sokol Vysočany B
Yauheni Vasilyeu – Roman Armenov, Zdeněk Benda, Chacik Gevorkjan, Evgeny Lemaykin, Petr Popov vs Jan Pekárek – Jiří Kočovský, Ondřej Kracman, Hedvika Kracmanová, Jana Novotná, Marek Žádný
6., 31., 55. Roman Armenov
8., 54. Chacik Gevorkjan
20. Ondřej Kracman
13. 9. 15 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Komety FC A 2. 4:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas, ve kterém byli domácí produktivnější v zakončení.
Lord Mayor Idiot Komety FC A
Jakub Krátký – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Vladimír Folber, Karel Janďourek, František Křesťan, Michal Pinka, Michal Schneider, Vlastimil Váňa vs Zdeněk Benda – Roman Armenov, Oleksandr Bratanov, Chacik Gevorkjan, Evgeny Lemaykin, Ján Petrás, Maksym Plokhin, Petr Popov, Yauheni Vasilyeu
31., 46. Petr Burget
41. Vladimír Folber
55. Pavol Bendík
20., 60. Chacik Gevorkjan
6. 9. 15 17:30 MIKU1 Komety FC A Puk PFC 1. 5:3 (3:1)
Pohledný, rychlý zápas vyrovnaných soupeřů, kde výsledek ovlivnil hbitý tanečník s páskem kapitána týmu Komet. Tomáš Vrábel, David Hron
Komety FC A Puk PFC
Zdeněk Benda – Roman Armenov, Oleksandr Bratanov, Chacik Gevorkjan, Volodymyr Koturko, Ján Petrás, Maksym Plokhin, Yauheni Vasilyeu, Dzmitry Zhmako vs Matěj Havlík – Tomáš Bönisch, Pavel Černý, Martin Čížek, Jan Slabý, Filip Sobota, Eduard Vítek