St 4.11.15 18:15 BECH Hells Bells 1.FC Holota FC   (HL8I)
St 4.11.15 19:30 BECH J.R.Club A Unreal Students FC   (HL5E)
St 4.11.15 20:45 BECH Slepí koně SUP Apostrophe´FZ   (SVL3A)
St 25.11.15 18:15 MIKU4 VSK MFF UK Praha VET A Befeleme VET   (VL3C)
St 25.11.15 19:30 MIKU4 Krocani FC Epic Fail   (HL8H)
St 25.11.15 20:45 MIKU4 Tuscarora VET Hojivý typy   (VL4D)

27. 11. 15 20:45 BECH Klucy PFS Co je? 11. 1:9 (0:5)
Utkání odpovídající 7. lize o záchranu. Vyčníval akorát hráč Šimek, díky kterému Co Je? slaví zaslouženou výhru. Tomáš Pojkar, Martin Mika
Klucy PFS Co je?
Daniel Pospíšil – Tomáš Kalenda, Tomáš Korbel, Jakub Kučera, Tomáš Landa, Miroslav Mádle, David Melíšek, Antonín Sander, Marek Vávra vs Jaromír John – Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Jacob Šimek, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm
40. Tomáš Korbel 8., 27., 57. Karel Šimek
18., 51. Jacob Šimek
20., 21. Pavel Tomášek
31., 37. Jiří Štechmüller
13. 11. 15 19:15 SCBEC Co je? Proradost FK 10. 0:1 (0:1)
V prvním poločase klidné utkání, po změně stran dosti vyhecovaný zápas. Hosté vyhráli se štěstím, kdy Prchal hlavou pěkně umístil dlouhý nakopnutý míč. Procházka
Co je? Proradost FK
Pavel Hornsteiner – Tomáš Horský, Jaromír John, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Jacob Šimek, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Richard Šaman – Miroslav Boček, Štěpán Ježek, Tomáš Macháček, Miloslav Onderka, Ondřej Pitelka, Pavel Plass, Jan Prchal, Radek Sauer, Vladislav Slabý, Jan Strnad, Jan Svoboda, Vladimír Trpišovský
22. Jan Prchal 32. Štěpán Ježek
56. Ondřej Pitelka
6. 11. 15 18:15 BECH Co je? Madona music bar 9. 3:6 (3:2)
Vyrovnané a v mnoha chvílích vyhrocené utkání, ve kterém byl lepším týmem v 1. poločase Co je?, zatímco ve 2. poločase Madona music bar. Vítěz utkání využil početnější kádr. Nejlepšími hráči se stali oba střelci hattricku. Petr Mládek, Jaroslav Havran
Co je? Madona music bar
Jaromír John – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Jaroslav Kašpárek, Jacob Šimek, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Karel Markel – Vladimír Bártl, Jan Baudisch, Mikuláš Fiedor, Vladimír Hejduk, Michal Jiřík, Lukáš Krejčík, Ondřej Kulka, Ondřej Pecha, Marek Svoboda, Patrik Veselý
3., 6., 28. Jacob Šimek 5., 33., 34. Marek Svoboda
12. Lukáš Krejčík
47. Patrik Veselý
55. Mikuláš Fiedor
30. 10. 15 19:15 SCBEC Brázda OZ Co je? 8. 2:6 (1:3)
Z počátku velmi vyrovnaný zápas hraný ve vysokém tempu. tým Co je? postupem času začal mít kombinační převahu, když autor hatricku Šimek skvěle držel míč na hrotu a připravoval akce pro své spoluhráče. Domácí nedokázali využít spoustu příležitostí, což navíc zkomplikovalo zranění obránce a nemožnosti efektivnějšího střídání. Jiří Maršíček
Brázda OZ Co je?
Robert Vintiška – Robin Bizoň, Martin Holas, Jan Jaška, Martin Stach, Miroslav Svoboda, Daniel Vajnar, David Vávra, Ervín Vojtěch vs Jaromír John – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Jacob Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm
14. Martin Holas
51. Daniel Vajnar
7., 38., 47. Jacob Šimek
19. Jaroslav Kašpárek
20., 49. Jiří Klůna
23. 10. 15 18:15 BECH Co je? Beach attack 90210 7. 2:6 (2:2)
Co Je? ztrácí dvoubrankový náskok ještě do přestávky a po ní střílí a útočí "Sedmička" Beach Attacku. Hošek, Plucar
Co je? Beach attack 90210
Karel Šimek – Tomáš Horský, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Vojtěch Pavel Traurig – Jan Boltnar, Filip Exner, Štěpán Haifler, Adam Hloušek, Rostislav Kotas, Radek Mencl, Jan Pinkas, Vít Svoboda
17., 26. Jiří Klůna 28., 32., 48., 53., 59. Štěpán Haifler
30. Jan Boltnar
16. 10. 15 19:15 P1 TBC Lachtan B Co je? 6. 11:5 (5:1)
Utkání bohaté na góly, které skončilo spravedlivou výhrou Lachtanů. Jan Pustka, Lukáš Dvorčák
TBC Lachtan B Co je?
Robin Alemu – Abdulaziz Al Rasheed, Johan Alemu, Mohab Ali Yassien, Tomáš Andrle, Jiří Jambor, Lukáš Mádr vs Karel ŠimekTomáš Horský, Jaromír John, Jaroslav Kašpárek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm
4., 20. Lukáš Mádr
6., 26., 42., 60. Jiří Jambor
9., 47., 51., 58. Johan Alemu
57. Mohab Ali Yassien
11., 39., 48. Tomáš Horský
35., 53. Jiří Štechmüller
9. 10. 15 19:15 SCBEC Co je? Žabí hlen 5. 10:1 (2:0)
Žabí hlen se postupně zcela rozložil a pro tým Co je? z toho byla desítka. Hošek, Kotva
Co je? Žabí hlen
Jaromír John – Tomáš Horský, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Patrik Šagala – Jan Bárta, Marek Berka, Daniel Fanta, Jakub Hájek, Vít Pecánek, Jiří Plavec
6., 42. Jiří Klůna
22., 48., 54., 57. Petr Vorm
36., 45. Jaromír John
55. Pavel Tomášek
53. Marek Berka
2. 10. 15 19:15 SCBEC UNYP´s Blazers Co je? 4. 4:1 (1:0)
Bojovný zápas, který byl o dvě třídy výš. UNYP´S bude hrát určitě hodně vysoko. Krásný zápas na 7. ligu. Domácí byli rychlejší a techničtější. Janča, Ludvík
UNYP´s Blazers Co je?
Matej Lupták – Derek Halsey, Matěj Kopecký, Sergei Nasarof, Husain Omais, Danny Pereira, Mikhail Popkov, Artem Prozhivin vs Petr Vorm – Tomáš Horský, Jaromír John, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Jacob Šimek, Karel Šimek, Pavel Tomášek
25. Matěj Kopecký
47., 59. Danny Pereira
48. Derek Halsey
59. Jaromír John 51. Jaroslav Kašpárek
25. 9. 15 19:15 SCBEC Co je? Rito Pls 3. 2:3 (1:3)
Miroslav Rus, Roman Čihák
Co je? Rito Pls
Pavel Tomášek – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Jaromír John, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Karel Šimek, Petr Vorm vs David Červený – Filip Bouček, Michal Černý, Martin Charvát, Radek Dupal, Martin Hlubuček, Pavel Rašplička, Mikuláš Zbořil
29. Petr Vorm
42. Tomáš Horský
4., 14., 26. Michal Černý
18. 9. 15 19:15 SCBEC Heliport SK Co je? 2. 2:0 (1:0)
Oboustranně bojovné utkání s mnoha šancemi. Domácí byli produktivnější a šťastnější v zakončení a díky tomu vyhráli.
Heliport SK Co je?
Martin Dienstbier – Marek Foglar, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Gabriel Szuma vs Jaromír John – Tomáš Horský, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm
16. Viktor Kulíšek
43. Jan Libus
4. 9. 15 18:00 ZAK Co je? Tak dort jo 1. 2:3 (1:2)
Průměrné utkání. Tým Tak dort jo měl více ze hry, ale zahazoval své šance. Na 3:1 zvýšil až 3 minuty před koncem zápasu. V závěru tým Co je? zdramatizoval zápas snížením na 2:3. Giertli, Husák
Co je? Tak dort jo
Jaromír John – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Ondřej Jilemnický, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Ondřej Šmíd, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Petr Vorm vs Jakub Harapát – Mikuláš Komárek, Josef Marx, Tomáš Pudil, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský