Po 13.4.15 19:00 P3 1.FC RUM SUP Estudiantes   (SVL3A)
Po 13.4.15 20:15 P3 Manchlastr FC Bröndby codein IF   (HL8A)
Po 11.5.15 18:15 CESMI Orange Predators A Lucián FC B   (HL5A)
Po 11.5.15 19:30 CESMI Chroustova lokomotiva Farkáň 92 1.FC   (HL6B)

25. 6. 15 18:15 ARIT Slepí koně SUP Kickers 1990 ČFC 13. 0:5 (0:3)
Jednoznačné utkání, hosté mohli vyhrát mnohem vyšším rozdílem. Procházka
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jan Řehák, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček vs Libor Korba – Štěpán Černý, Petr Grohman, Vlastimil Hour, Pavel Matějka, Ladislav Nussbauer, Petr Popovič, Petr Šrámek, Vladimír Vaněk, Petr Vostárek
8. Ladislav Nussbauer
11., 15., 60. Petr Popovič
47. Petr Šrámek
16. 6. 15 17:45 BECH Slepí koně SUP Žvahov 7. 3:4 (2:2)
Slepí koně měli dobrý nástup a šli do vedení 2:0, ale postupně jim docházely síly a soupeř zápas dokázal otočit. Jaroslav Budín, Robert Samek
Slepí koně SUP Žvahov
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jan Řehák, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs Milan Sedláček – Jaroslav Chlumský, Josef Glaser, Petr Klempíř, Petr Ošlejšek, Petr Syrůček, Roman Werner
5. Martin Gutvirt
15. Jan Řehák
59. Ondřej Krutský
16. Petr Syrůček
20., 57. Petr Ošlejšek
52. Josef Glaser
11. 6. 15 18:15 BECH DP Xaverov SUP Slepí koně SUP 12. 17:0 (9:0)
Jednoznačná záležitost, výsledek hovoří za vše...
DP Xaverov SUP Slepí koně SUP
Petr Novotný – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Václav Karásek, Karel Petržílka, Miloslav Skalický, František Svoboda, Slavomír Voženílek vs Martin Morozovič – Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Jan Řehák, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek
2., 12., 15., 16., 21., 32., 47., 53. Miloslav Skalický
12., 45., 51. František Svoboda
19. Václav Karásek
20. Tomáš Jakl
30., 57. Slavomír Voženílek
36., 56. Ivan Habrun
4. 6. 15 18:15 ZAK Slepí koně SUP Sokol Vysočany SUP 11. 0:0 (0:0)
Velice slabé utkání s minimem šancí. Kladem byla korektní hra.
Slepí koně SUP Sokol Vysočany SUP
Jan Řehák – Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Petr Vondrášek vs Martin Valent – Karel Chládek, Petr Hrabal, Jiří Hrnčíř, Vratislav Kracman, Bohumil Prček, Bohuslav Rambousek, Petr Regal st., Karel Rubeš
28. 5. 15 19:30 BECH Dehet Old 1.FC SUP Slepí koně SUP 10. 0:8 (0:3)
Domácí neměli na střídání a to je stálo jakoukoliv naději na bodový úspěch. Boubín, Kotva
Dehet Old 1.FC SUP Slepí koně SUP
Petr Votruba – Karel Kunst, Jan Novák, Jindřich Smolík, Pavel Tlustý, Martin Zdobinský vs Martin Morozovič – Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek
3., 50. Petr Gutvirt
21. Petr Kolář
28. Zbyněk Staníček
32., 49., 55. Petr Vondrášek
59. Jaroslav Hubínek
18. 5. 15 20:45 CESMI Slepí koně SUP Buran Buran SUP 9. 5:4 (5:1)
Domácí první poločas výrazně lepším týmem. Druhý poločas trochu vypustili a hosté utkání zdramatizovali.
Slepí koně SUP Buran Buran SUP
Martin Morozovič – Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček vs Petr Zof – Jiří Akoš, Milan Barták, František Basl, Pavel Brzák, Kamil Holý, Miroslav Macháček, Radek Podlesný, Jan Teubner
1., 20., 25. Jaroslav Renda
8. Jaroslav Hubínek
19. Zbyněk Staníček
1., 36. Jan Teubner
32., 60. Jiří Akoš
14. 5. 15 19:30 HANSP Bohemia Prd Slepí koně SUP 8. 6:1 (2:0)
Domácí zaslouženě vyhráli, hlavně díky početnější soupisce a možnosti střídání. Jakub Čermák, Pavel Janák
Bohemia Prd Slepí koně SUP
Pavel Matoušek – Pavel Drinka, Jan Enökl, Ladislav Jacko, Milan Janča, Václav Křikava, Karel Šlapák, Kamil Srb, Jiří Tomášek vs Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček
12. Kamil Srb
23. Karel Šlapák
32. Ladislav Jacko
37. Jiří Tomášek
39., 56. Pavel Drinka
38. Ondřej Krutský
28. 4. 15 17:45 ZABEH Super Naděje B Slepí koně SUP 6. 6:0 (4:0)
Zápas byl silně poznamenán nižším počtem hráčů hostů, kteří marně vzdorovali početnější převaze domácích. Tomáš Andrle, Vladimír Mádr
Super Naděje B Slepí koně SUP
Vojtěch Engelmann – Pavel Jelínek, Alexandr Kiss, Luděk Kula, Jiří Listík, Pavel Listík, Michal Pozníček, Petr Šafránek, Petr Vaněček vs Martin MorozovičPavel Fifka, Martin Gutvirt, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda
5. Jiří Listík
7. Petr Vaněček
15., 23. Michal Pozníček
40. Luděk Kula
53. Petr Šafránek
21. 4. 15 19:45 HRAB3 Slepí koně SUP SuperNova L.F.C. 5. 3:1 (1:0)
Poklidné utkání připomínající trénink trpělivosti.
Slepí koně SUP SuperNova L.F.C.
Martin Morozovič – Pavel Fifka, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček vs Tomáš Mládek – Pavel Čihák, Martin Hůla, Luboš Navrátil, Milan Paclík, Pavel Rajský
18. Ondřej Krutský
33., 44. Pavel Fifka
58. Luboš Navrátil
16. 4. 15 18:15 ARIT Zelená liška TJ SUP B Slepí koně SUP 4. 1:1 (1:0)
Jiří Veškrna, Václav Svatoch
Zelená liška TJ SUP B Slepí koně SUP
Miloš Zenkl – Jaroslav Chalaš, George Kisugite, Václav Kohout, Miloš Kraus, Tomáš Tvrdek, Luboš Vaculík, Josef Volf, Zdeněk Zemanec vs Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček
18. Václav Kohout 36. Jaroslav Renda
9. 4. 15 17:00 HANSP Slepí koně SUP Traktor Humus SUP A 3. 0:3 (0:2)
Slušné utkání, kde domácí odešli hlavně fyzicky. Boubík, Beneš
Slepí koně SUP Traktor Humus SUP A
Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Petr Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda, Zbyněk Staníček vs Richard Dědeček – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Roman Vavro
8., 29., 41. Roman Vavro
26. 3. 15 20:30 SCBEC Oblouci 81 AFC SUP Slepí koně SUP 1. 2:2 (0:1)
V první půli opatrná hra, kdy se soupeři soustředili více na obranu. Ve druhé půli se hrál velmi pěkný fotbal a utkání nakonec skončilo zaslouženou remízou. Lukáš Koudelka, Jiří Klůna
Oblouci 81 AFC SUP Slepí koně SUP
Evžen Krajina – Pavel Bechyně, Pavel Dražďák, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Jiří Svoboda, Petr Venhauer vs Martin Morozovič – Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Petr Kolář, Jaroslav Renda