5. 6. 15 18:00 SCBEC Běchovičtí sršni B Tycho de Brahe VET 10. 4:4 (0:1)
Díky slunci uhráli domácí remízu. Kunz, Janda
Milan Štěpán – Stanislav Bednář, Alan Hejma, Lubomír Jandus, Miroslav Kubát, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Michal Kudrnovský, Petr Požárek, Libor Šmída vs Josef Oplt – Matěj Haranta, Petr Ježek, Václav Makara, Jan Oplt, Jiří Runtsch
4. Václav Makara
40., 58. Jan Oplt
50. Jiří Runtsch
31. 5. 15 17:30 zzSANC4 Tycho de Brahe VET Real Prd VET 9. 3:2 (2:0)
Poklidné utkání, ve kterém si hráči domácí vytvořili tříbrankový náskok, který i přes tlak hostujícího týmu dokázali udržet.
Tycho de Brahe VET Real Prd VET
Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Petr Ježek, Jiří Matzner, Josef Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý vs Tomáš Jindra – Roman Černovský, Pavel Drinka, Jan Enökl, Martin Mikulský, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Petr Svatoň, Jiří Tomášek
20., 31. Jiří Matzner
29. Vladimír Chrástecký
38. Martin Mikulský
47. Petr Svatoň
17. 5. 15 17:30 DEKAN Poštmistři VET B Tycho de Brahe VET 7. 0:5 (0:1)
V utkání průměrné urovně měli po většinu zápasu navrch hosté a zaslouženě zvítězili. Brhel, Novotný
Poštmistři VET B Tycho de Brahe VET
Michal Franc – Jindřich Baumgartl, Richard Bláha, Libor Janásek, René Krištof, Josef Poslední, Václav Stříbrný vs Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Václav Makara, Jan Oplt, Jiří Runtsch
10., 32., 60. Jan Oplt
38. Vladimír Chrástecký
56. OG
10. 5. 15 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Old Bayern Prag 6. 3:4 (1:0)
Hosté hráli celý zápas v početní nevýhodě, přesto díky chytré hře na breaky a bránění od půlky dokázali vstřelit gól a udržet si poločasové vedení. Ve druhé půli už takové štěstí neměli a bylo vidět, že docházejí síly. Toho Bayern využil a ujel se vedení. Hosté i tak dokázali zabojovat a utkání zdramatizovat, za svůj výkon se nemusí vůbec stydět. Čapla M, Čapla Š.
Tycho de Brahe VET Old Bayern Prag
Bohumil Karafiát – Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Jan Oplt, Jiří Runtsch vs Roman Zouza – Tomáš Berka, Pavel Hofman, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Petr Šetina, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Jiří Vachuda
10., 39., 49. Jan Oplt 33. Dalibor Trojáček
38. Milan Satoranský
44. Tomáš Kotek
46. Martin Mrukwia
3. 5. 15 16:15 TEMPO MoKo VET Tycho de Brahe VET 5. 2:3 (1:2)
Hosté fotbalovější i lépe sehranější.
MoKo VET Tycho de Brahe VET
Jan Hanžl – Václav Beneš, Miroslav Dotzauer, Petr Drnovský, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Milan Klíma, Pavel Pátecký, Libor Pešek, Leoš Sommer, Tomáš Stejskal, Pavel Švarc vs Jaroslav Pilecký – Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Petr Ježek, Bohumil Karafiát, Jiří Matzner, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý
5. Tomáš Jakubek
60. Ivo Josefus
1., 28., 43. Jan Oplt
26. 4. 15 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Marná snaha VET 4. 4:1 (1:0)
Fotbalové Tycho ovládlo utkání a zaslouženě vyhrálo. Hošek, Smetana
Tycho de Brahe VET Marná snaha VET
Bohumil Karafiát – Vladimír Chrástecký, Petr Ježek, Jiří Matzner, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Karel Vodička vs Rudolf Hadrava – František Diviš, Jaroslav Kršek, Petr Kuželka, Vladimír Lacina, Stanislav Melecký, David Mládek, Tomáš Pavlok, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad
6. OG
43. Vladimír Chrástecký
45. Jiří Matzner
59. Jan Oplt
39. Pavel Procházka
19. 4. 15 18:45 DEKAN Los Gigoalos VET Tycho de Brahe VET 3. 2:4 (0:3)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Domácí se ve druhé půli zvedli a alespoň zdramatizovali vývoj utkání. Filip Kolár, David Dorničák
Los Gigoalos VET Tycho de Brahe VET
Jiří KryštofVladan Crha, František Koďousek, Josef Kostelecký, Aleš Kovář, Martin Křivský, Luboš Mercel, Jan Papež, Luděk Tomány, Zdeněk Trajer vs Bohumil Karafiát – Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Jiří Matzner, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý, Karel Vodička
46. Martin Křivský
48. Zdeněk Trajer
18. OG
24., 26. Jan Oplt
36. Vladimír Chrástecký
10. 4. 15 18:15 DEKAN Tycho de Brahe VET Kumpáni VET 2. 1:2 (0:2)
Vcelku vyrovnané utkání rozhodl, i díky vlastnímu gólu, hned úvodní poločas. V druhém poločase se domácím již nepodařilo výsledek dotáhnout. Michal Jariš, Petr Lebeda
Tycho de Brahe VET Kumpáni VET
Josef Oplt – Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Jiří Matzner, Jan Oplt, Jiří Runtsch, Antonín Tichý, Karel Vodička vs Martin Čmolík – Rudolf Boukal, Jan Brabenec, Michael Charvát, Jiří Chytil, Milan Hnátek, Jan Hodík, Milan Horník, František Hubr, Radek Komárek, Pavel Machálek, Jiří Moc
50. Vladimír Chrástecký 2. Milan Horník
25. OG
27. 3. 15 18:00 P1 Caroil VET Tycho de Brahe VET 1. 0:2 (0:1)
Krásné utkání, kde v pohybu byl hlavně míč. Rychlost a obratnost nahrazovali hráči obou týmů zkušeností a předvídavostí. Jiří Boček, Jiří Jelínek
Caroil VET Tycho de Brahe VET
Miloš VanžuraPetr Breburda, Ladislav Horský, Aleš Houra, Miroslav Křivda, Jan Mikloško, Nikos Štěpánek vs Bohumil Karafiát – Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Petr Ježek, Václav Makara, Jan Oplt, Josef Oplt, Jiří Runtsch