7. 6. 15 20:00 P3 Caroil VET Old Bayern Prag 10. 0:6 (0:2)
Miloš Vanžura – Petr Breburda, Zoran Gajic, Ladislav Horský, Aleš Houra, Miroslav Křivda, Jan Mikloško, Nikos Štěpánek, Jiří Zelinka vs Petr Šetina – Tomáš Berka, Tomáš Hloušek, Pavel Hofman, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Jiří Vachuda
34. Jiří Vachuda
35. Martin Mrukwia
40., 60. Tomáš Kotek
31. 5. 15 16:15 MIKU3 Old Bayern Prag Bum bar VET 9. 1:5 (0:2)
Ve vysokém tempu hrané utkání se spoustou šancí na obou stranách vyhrál o něco lepší Bum bar. Melíšek, Melíšek
Old Bayern Prag Bum bar VET
Petr Šetina – Tomáš Berka, Tomáš Hloušek, Pavel Hofman, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Jiří Vachuda vs Ondřej Sladký – Karol Blicha, Peter Dodrv, Jiří Hampeis, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Jan Suchánek, Vladimír Urban, Richard Vlček
47. Martin Mrukwia 54 Vladimír Ševčík 5., 29. Vladimír Urban
35. Martin Orinič
57. Ondřej Sladký
59. Zdeněk Počárovský
21. 5. 15 19:15 SCBEC Běchovičtí sršni B Old Bayern Prag 8. 2:4 (1:2)
Sršni převedli kvalitní výkon a po většinu času dokázali držet tempo. Bayern však dorazil ve větším počtu a tak Sršně uběhal. Václav Tůma
Běchovičtí sršni B Old Bayern Prag
Milan Štěpán – Stanislav Bednář, Lubomír Jandus, Miroslav Kubát, Rudolf Kubín, Pavel Kučera, Petr Požárek, Libor Šmída vs Roman Zouza – Tomáš Berka, Tomáš Hloušek, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Petr Šetina, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, František Vandas
28. Miroslav Kubát
55. Stanislav Bednář
23. Martin Mrukwia
27. Tomáš Kotek
37. Tomáš Hloušek
51. Daniel Parys
17. 5. 15 20:00 DEKAN Old Bayern Prag Real Prd VET 7. 3:2 (2:1)
Dobrý výkon Realu jen těsně nestačil na lepší Bayern. Kovařík , Hošek
Old Bayern Prag Real Prd VET
Roman Zouza – Tomáš Berka, Pavel Hofman, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Petr Šetina, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček vs Tomáš Jindra – Roman Černovský, Pavel Drinka, Jan Enökl, Martin Mikulský, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Petr Svatoň, Jiří Tomášek
8. Daniel Parys
17. Tomáš Berka
19. Jan Enökl
52. Martin Mikulský
10. 5. 15 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Old Bayern Prag 6. 3:4 (1:0)
Hosté hráli celý zápas v početní nevýhodě, přesto díky chytré hře na breaky a bránění od půlky dokázali vstřelit gól a udržet si poločasové vedení. Ve druhé půli už takové štěstí neměli a bylo vidět, že docházejí síly. Toho Bayern využil a ujel se vedení. Hosté i tak dokázali zabojovat a utkání zdramatizovat, za svůj výkon se nemusí vůbec stydět. Čapla M, Čapla Š.
Tycho de Brahe VET Old Bayern Prag
Bohumil Karafiát – Vladimír Chrástecký, Matěj Haranta, Jan Oplt, Jiří Runtsch vs Roman Zouza – Tomáš Berka, Pavel Hofman, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Petr Šetina, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Jiří Vachuda
10., 39., 49. Jan Oplt 33. Dalibor Trojáček
38. Milan Satoranský
44. Tomáš Kotek
46. Martin Mrukwia
3. 5. 15 17:30 P3 Old Bayern Prag Poštmistři VET B 5. 5:0 (3:0)
Zápas celou dobu ovládl Bayern a proto vyhrál.
Old Bayern Prag Poštmistři VET B
Roman Zouza – Tomáš Berka, Pavel Hofman, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Petr Šetina, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Jiří Vachuda vs Jindřich Baumgartl – Michal Franc, Libor Janásek, René Krištof, Josef Poslední, David Sedláček, Václav Stříbrný
15. Vladimír Ševčík
26., 31. Daniel Parys
28. Petr Šetina
60. Jiří Vachuda
19. 4. 15 16:15 TEMPO MoKo VET Old Bayern Prag 3. 1:8 (1:1)
Zdálo se po prvním poločase, že budeme svědky vyrovnaného utkání, ale hosté se rozstříleli a po během několika málo minut druhé půle rozhodli o svém vítězství. Dreksler,Rajniš
MoKo VET Old Bayern Prag
Jan Hanžl – Václav Beneš, Miroslav Dotzauer, Petr Drnovský, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Milan Klíma, Pavel Pátecký, Libor Pešek, Leoš Sommer, Tomáš Stejskal, Pavel Švarc vs Roman Zouza – Tomáš Berka, Pavel Hofman, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Petr Šetina, Marián Svorad, Dalibor Trojáček, František Vandas
23. Pavel Švarc 12. Tomáš Kotek
35. Dalibor Trojáček
40., 43., 48. Daniel Parys
41. Pavel Hofman
56., 57. Martin Mrukwia
12. 4. 15 18:45 DEKAN Old Bayern Prag Marná snaha VET 2. 10:0 (4:0)
Rozhodčí se k utkání nedostavil.
Old Bayern Prag Marná snaha VET
Roman Zouza – Tomáš Berka, Tomáš Kotek, Martin Mrukwia, Daniel Parys, Milan Satoranský, Petr Šetina, Vladimír Ševčík, Dalibor Trojáček, Jiří Vachuda vs Tomáš Pavlok – Petr Kuželka, Vladimír Lacina, Stanislav Melecký, Miroslav Procházka, Pavel Procházka, Martin Šejda, Radek Strnad
16., 24. Dalibor Trojáček
28. Tomáš Berka
30., 44. Jiří Vachuda
32., 40. Martin Mrukwia
37. Tomáš Kotek
48., 56. Daniel Parys
29. 3. 15 13:45 P3 Los Gigoalos VET Old Bayern Prag 1. 4:0 (1:0)
Vyrovnanější utkání, než co napovídá výsledek. Hosté byli v koncovce sterilní. Procházka