Čt 24.9.15 18:15 ARIT Bratři v triku Credit Praha FC   (HL7E)
Čt 24.9.15 19:30 ARIT Target FC Virtus Praha FK   (HL7D)
St 7.10.15 17:30 ARIT Tyran Saens FC SUP Slepí koně SUP   (SVL3A)
St 7.10.15 18:45 ARIT Suchá dáseň AC Sedm zbabělých A   (HL8I)
St 7.10.15 20:00 ARIT Hojivý typy MVS Recycled   (VL4D)

30. 11. 15 19:45 HRAB2 PH Servis Ekonom WT VET 11. 3:0 (1:0)
Zápas by mohl mít moto: Chlebna to zařídí. Nadstandardní hráč domácích vyloženě strhl zápas na svoji stranu. Jinak vyrovnaná hra. Janča
PH Servis Ekonom WT VET
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Tomáš Zvěřina
20. Milan Kvajsar
50., 55. Jiří Chlebna
16. 11. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET Mamba club V 10. 15:2 (5:0)
Co napsat? Hra kočky s myší. Naprosto jasné utkání a góly nebyly ani kam psát. Libor Janásek, Michal Franc
Ekonom WT VET Mamba club V
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Lukáš Hrabák, Karel Kadlec, Martin Vidman vs Tomáš Bartoněk – Adrian Hrušovský, Aleš Javůrek, Petr Knap, Petr Mach, Tomáš Slavík, Roman Žítek
14., 23., 28., 32., 39., 44., 48., 55. Karel Kadlec
17., 42., 52., 56. Lukáš Hrabák
26., 34. Zdeněk Fiala
58. Martin Vidman
37. Adrian Hrušovský
50. Petr Knap
9. 11. 15 18:15 ARIT Javorák Ekonom WT VET 9. 3:2 (3:0)
I když Javorák hrál v poli v pěti a neměl nikoho na střídání, dal rychle tři branky a pak už si náskok jen hlídal.
Javorák Ekonom WT VET
Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Lukáš Krupička, Bohuslav Staněk, Marek Urx, Petr Vlasák vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
13., 15. Bohuslav Staněk
17. OG
38. Tomáš Kubr
55. Tomáš Zvěřina
2. 11. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET Trenhos VET 8. 3:1 (2:1)
Hosté se překvapivě ujali vedení, ale domácí i přes velký počet zahozených šancí v prvním poločase zápas otočili a zaslouženě zvítězili. Husák
Ekonom WT VET Trenhos VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Tomáš Kůstka – Milan Čermák, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Michal Mlejnek, Tomáš Noll, Václav Novák
19. Tomáš Zvěřina
21., 52. Martin Vidman
14. Karel Holeček
19. 10. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET VV Vokra VV 7. 4:1 (3:0)
Poklidné a pohledné utkání o jehož osudu rozhodlo, že hosté nedokázali proměnit svoje šance a domácí v klidu vyhráli.
Ekonom WT VET VV Vokra VV
Michal JunaLadislav Adamec, Pavel Čálek, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Tomáš Zvěřina vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Michael Procházka, Michal Šotola, Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík
5. Tomáš Kubr
13., 18. Tomáš Zvěřina
51. Zdeněk Fiala
53. Ondřej Bláha
14. 10. 15 20:15 STOD Dřevosprint SC Ekonom WT VET 6. 3:2 (1:1)
Bojovné utkání, ve kterém poslední minutu druhého poločasu rozhodli ve svůj prospěch Dřevosprint.
Dřevosprint SC Ekonom WT VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Tomáš Hábl, Stanislav Lavers, Pavol Matejčík, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Tomáš Kubr, Ladislav Prošek, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
12., 56. Luboš Souček
55. Pavel Bokůvka
26. Tomáš Kubr
43. Tomáš Zvěřina
29. 9. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET Blesk VK VET A 5. 7:1 (3:0)
Rychlé a pohledné utkání, které rozhodla střelecká pohotovost domácího mužstva. Ladislav Němec, David Pšenica
Ekonom WT VET Blesk VK VET A
Michal Juna – Ladislav Adamec, Pavel Čálek, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Ladislav Prošek, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina vs Jan Kraus – Daniel Dvořák, František Fencl, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Pavel Musílek, Jaroslav Výborný
4. Zdeněk Fiala
22., 26. Tomáš Kubr
41. Ladislav Prošek
46., 54. Tomáš Zvěřina
60. Martin Vidman
53. Radim Kostka
23. 9. 15 18:30 HRAB2 Anton aus Tirol Ekonom WT VET 4. 4:2 (0:0)
Velmi kvalitní a na šance vyrovnané utkání. Začátek patřil hostům, ale nedokázali své akce proměnit. Anton byl produktivnější. Slušné a fair play vedený souboj. Mašek, Štasta
Anton aus Tirol Ekonom WT VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Mojmír Mikuláš, Petr Tůma vs Michal Juna – Pavel Čálek, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Antonín Simandl, Tomáš Zvěřina
32. Karel Janďourek
44. Petr Burget
50. Mojmír Mikuláš
57. Richard Klípa
36. Antonín Simandl
58. Tomáš Zvěřina
14. 9. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET Prapražačka A 3. 2:1 (1:1)
Polovině vyrovnané utkání po sražením vlg domácích hosté zvítězili 2:1. Pavlíček, Hauptmann
Ekonom WT VET Prapražačka A
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Tomáš Zvěřina vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Jiří Garai, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Petr Novák, Pavel Staněk, Branislav Večerek
13. Tomáš Kubr
50. OG
25. Jiří Garai
8. 9. 15 19:30 MIKU1 Folprecht 1.FC VET Ekonom WT VET 2. 0:4 (0:1)
Hosté v úvodu druhé půle vstřelili druhý gól, který rozhodl. Poté si došli v poklidu pro jasné vítězství.
Folprecht 1.FC VET Ekonom WT VET
Michal Horák – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Roman Kubálek, Roman Schich vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Ladislav Prošek, Martin Vidman
20., 31., 39. Ladislav Prošek
49. Ladislav Adamec
31. 8. 15 18:15 ARIT Ekonom WT VET Vojenské lesy VET 1. 0:0 (0:0)
Po dlouhé defensivní hře dokázal ekonom i zaútočit. Utkání však skončilo 0:0
Ekonom WT VET Vojenské lesy VET
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Roman Kunc, Martin Vidman vs Miloš Krátký – Roman Bäumel, Petr Buchta, Karel Hubička, Petr Jeníček, Martin Mašita, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda