Čt 3.12.15 19:30 MIKU4 Tučňáci VET Deko VET   (VL3D)
Čt 3.12.15 20:45 MIKU4 Slamník I.USP Dromedarians Praha   (HL6G)

30. 11. 15 19:30 BECH Folprecht 1.FC VET Blesk VK VET A 11. 4:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, díky koncovce v závěru zasloužená výhra domácích.
Miroslav Durdil – Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Tomáš Petrach, Roman Schich vs Jan Kraus – Petr Burian, Jan Dřevíkovský, Daniel Dvořák, Radim Kostka, Jindřich Ludmila, Dušan Urban
54. Jaroslav Láznička
29. Radim Kostka
56. Dušan Urban
18. 11. 15 18:30 HRAB1 Anton aus Tirol Folprecht 1.FC VET 10. 8:4 (3:3)
V první půli krásné vyrovnané utkání s minimem faulů ale velkém nasazení. Hostům v druhé půli došly síly a domácí trestali. Košťál, Hetmánková
Anton aus Tirol Folprecht 1.FC VET
Martin Kaiser – Petr Burget, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Svatopluk Samler, Petr Tůma vs Josef Körner ml. – Robert Benda, Jiří Benda ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich
42. Robert Benda
9. 11. 15 20:45 MIKU4 Folprecht 1.FC VET Prapražačka A 9. 3:4 (1:3)
Folprecht měl po celý zápas častěji balón na svých kopačkách, jenže když zápas dotáhl na 3:3, dostal rozhodující gól.
Folprecht 1.FC VET Prapražačka A
Miroslav Durdil – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich vs Petr KubínRadovan Dostál, Pavel Jirák, Pavel Staněk, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka
10. Robert Benda
52. Roman Kubálek
55. Jiří Benda ml.
11., 25., 57. Radovan Dostál
20. Branislav Večerek
3. 11. 15 19:30 MIKU2 VV Vokra VV Folprecht 1.FC VET 8. 11:3 (2:1)
Vyrovnané utkání až do 35. minuty, kdy se nechal brankář Folprechtu vyloučit za ruku mimo vápno. Pak už jen exhibice Vokry. Boubín
VV Vokra VV Folprecht 1.FC VET
Pavel Vrkoslav – Michal Bobysud, Pavel Haltuf, Tomáš Krbec, Michael Procházka, Igor Svobodník, Tomáš Zunt vs Tomáš Petrach – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich
35. Tomáš Petrach
21. 10. 15 20:45 CESMI Vojenské lesy VET Folprecht 1.FC VET 7. 6:4 (4:1)
Místy vyhecované utkání měli většinu času pod kontrolou Vojenské Lesy. Folprecht měl i trochu smůly v podobě čtyř nastřelených tyček. Miroslav Korbel, Michal Petr
Vojenské lesy VET Folprecht 1.FC VET
Miloš Krátký – Petr Bartejs, Roman Bäumel, Petr Buchta, Ladislav Čejka, Jiří Dohnal, Petr Jeníček, Daniel Pašek, Jaromír Šmerda, Michal Starec vs Roman Kubálek – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Jaroslav Láznička, Tomáš Petrach, Roman Schich
60. Robert Benda
13. 10. 15 19:30 MIKU2 Folprecht 1.FC VET PH Servis 6. 3:4 (1:4)
Pohledné utkání dobré úrovně skončilo těsným, ale zaslouženým vítězstvím hostů.
Folprecht 1.FC VET PH Servis
Josef Körner ml. – Robert Benda, Jiří Benda ml., Jaroslav Láznička, Roman Schich, Michal Štěpnička vs Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Jiří Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl
1., 42., 53. Jaroslav Láznička 30 Josef Körner ml. 2. Milan Macela
7. Tomáš Bartecký
11. Jakub Maláček
30. Josef Pokorný
6. 10. 15 19:30 MIKU4 Mamba club V Folprecht 1.FC VET 5. 2:2 (1:1)
V utkání s množstvím šancí na obou stranách. Nakonec skončilo spravedlivou remízou. Martoš, Jamborová
Mamba club V Folprecht 1.FC VET
Tomáš Bartoněk – Michal Bélai, Jaroslav Gaudek, Daniel Gill, Adrian Hrušovský, Petr Knap, Vladimír Semanco, Roman Žítek vs Tomáš Petrach – Robert Benda, Jiří Benda ml., Miroslav Durdil, Michal Horák, Josef Körner ml., Roman Kubálek, Jaroslav Láznička, Roman Schich, Michal Štěpnička
16. Vladimír Semanco
35. Roman Žítek
5. Robert Benda
34. Jiří Benda ml.
21. 9. 15 20:15 P3 Folprecht 1.FC VET Javorák 4. 3:4 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém nakonec vyhráli hosté, kteří dokázali rozhodnout v samém závěru utkání.
Folprecht 1.FC VET Javorák
Josef Körner ml. – Robert Benda, Jiří Benda ml., Miroslav Durdil, Aleš Holba, Michal Horák, Pavel Hornek, Roman Kubálek, Tomáš Petrach, Roman Schich vs Zdeněk Krejčí – Jan Eibl, Lukáš Krupička, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Matouš Rous, Petr Vlasák
19. Pavel Hornek
29. Jiří Benda ml.
33. Aleš Holba
18., 58. Matouš Rous
48. Martin Lančarič
59. Lukáš Krupička
15. 9. 15 19:30 MIKU3 Trenhos VET Folprecht 1.FC VET 3. 4:2 (2:2)
Vysoce kvalitní utkání, hráči obou celků výborně kombinovali, ale ve druhé půli o svém vítězství rozhodl asi lepší tým.
Trenhos VET Folprecht 1.FC VET
Michal Mlejnek – Milan Čermák, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Tomáš Noll, Václav Novák, Martin Šída, Roman Sýkora vs Josef Körner ml. – Robert Benda, Jiří Benda ml., Miroslav Durdil, Michal Horák, Roman Kubálek, Tomáš Petrach, Roman Schich
19. Václav Novák
30. Jaroslav Dvořáček
43., 54. Karel Holeček
9. Jiří Benda ml.
23. Robert Benda
8. 9. 15 19:30 MIKU1 Folprecht 1.FC VET Ekonom WT VET 2. 0:4 (0:1)
Hosté v úvodu druhé půle vstřelili druhý gól, který rozhodl. Poté si došli v poklidu pro jasné vítězství.
Folprecht 1.FC VET Ekonom WT VET
Michal Horák – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Roman Kubálek, Roman Schich vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Ladislav Prošek, Martin Vidman
20., 31., 39. Ladislav Prošek
49. Ladislav Adamec
2. 9. 15 20:15 STOD Dřevosprint SC Folprecht 1.FC VET 1. 7:0 (3:0)
Hosté jen ve čtyřech v poli, takže očekávaný výsledek. Jakub Maršoun, Michal Šaněk
Dřevosprint SC Folprecht 1.FC VET
Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Tomáš Hábl, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Zdeněk Šlemenda, Luboš Souček, Jaromír Tomaides vs Miroslav Durdil – Robert Benda, Jiří Benda ml., Josef Körner ml., Roman Kubálek