St 4.5.16 18:15 CESMI Holosmetky FC B Cerveza 18.FC   (HL6E)
St 4.5.16 19:30 CESMI Tralalalala Kliďas FC   (HL5D)
St 4.5.16 20:45 CESMI Airconquest F.F.C. Hells Bells 1.FC   (HL8D)
Út 24.5.16 18:15 SLIVE Smíchov PSK Perpetis   (HL8D)
Út 24.5.16 19:30 SLIVE Klamovská skvadra Brosway team   (HL8G)

20. 6. 16 20:45 MIKU3 Rychlí hroši APK 4 TD Ala Bundy A 11. 3:5 (1:3)
Pohledné utkání skončilo vítězstvím hostům díky dvěma gólům v poslední minutě. Trnka
Rychlí hroši APK 4 TD Ala Bundy A
Luboš Prosecký – Tomáš Bartošek, Martin Čížek, Ondřej Dvořák, Pavel Hofrichter, Martin Kanda, Václav Lokajíček, Ondřej Vaňura vs Jiří Šebesta – Peter Brťka, Martin Kukla, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Špaček, Václav Svoboda
15., 51. Martin Čížek
37. Ondřej Dvořák
4. Peter Brťka
13., 29. Václav Svoboda
59., 60. Martin Kukla
6. 6. 16 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Purple Team AFK 10. 1:7 (1:3)
Velice vyrovnané utkání v prvním poločase. Ve druhém dominovali hosté.
4 TD Ala Bundy A Purple Team AFK
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Miroslav Doležal, Jan Ptáček, Martin Špaček, Pavel Votánek vs Radim Fulík – Adam Havránek, Michael Kotrč, Matěj Lafata, Jan Páv ml., Jakub Strašek, Milan Trýb
5. Peter Brťka 6., 24. Adam Havránek
27. Jan Páv ml.
31. Jakub Strašek
33., 48. Michael Kotrč
45. Matěj Lafata
30. 5. 16 20:15 P1 Martini BC 4 TD Ala Bundy A 9. 4:2 (4:0)
Od začátku jednoznačné utkání, které rozhodla vyšší kvalita domácích.
Martini BC 4 TD Ala Bundy A
Richard Kořínek – Petr Hoskovec, Viktor Kořínek, Tomáš Krejcar, Karel Kukla, Jakub Lulák, Jan Málek, Leonard Marku, Rajmond Marku, Jan Przyczko, Tomáš Vodrážka vs Jiří Šebesta – Peter Brťka, Miroslav Doležal, Martin Kukla, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Špaček, Pavel Votánek
2., 6. Rajmond Marku
21. Tomáš Krejcar
22. Jan Przyczko
41. Peter Brťka
50. Jan Ptáček
16. 5. 16 20:15 P2 4 TD Ala Bundy A Kožich II.FC 8. 3:1 (1:1)
Vyrovnaný průběh utkání pro sebe rozhodli domácí v rozpětí dvou minut ve druhém poločase.
4 TD Ala Bundy A Kožich II.FC
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Miroslav Doležal, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Špaček, Pavel Votánek vs Marek Grůša – Juraj Kuka, Jan Nekvapil, Ondřej Paul, Lukáš Tumpach, Jan Zita
11., 39. Miroslav Doležal
18. Ondřej Paul 54. Marek Grůša
9. 5. 16 19:15 SCBEC Útlum 4 TD Ala Bundy A 7. 0:1 (0:0)
Utkání, které bylo vyrovnané od začátku do konce. Vše rozhodla branka v 52. minutě hráče Kukly, který parádní střelou vymetl pavučinu.
Útlum 4 TD Ala Bundy A
Martin Zita – Jakub Bodlák, Rostislav Hřebíček, Tomáš Klokočník, Karel Páral, Michal Turna, Jindřich Týč vs Jiří Šebesta – Peter Brťka, Miroslav Doležal, Martin Kukla, Matouš Skružný, Pavel Votánek
52. Martin Kukla
2. 5. 16 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Cvrčci FC 6. 0:5 (0:1)
Hosté využili v prvním poločase přímý kop a tím se dostali do výhody. Ve druhé půli si už výsledek pohlídali a zaslouženě vyhráli. Jan Bláha, Marek Gerschon
4 TD Ala Bundy A Cvrčci FC
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Miroslav Doležal, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
13., 59. Marek Fojtů
42. Jan Goll
46., 49. Jan Vokřínek
25. 4. 16 19:00 METE1 Celtic THK 4 TD Ala Bundy A 5. 2:3 (0:0)
Těsná výhra týmu hostů. Vyrovnaný a kvalitní zápas.
Celtic THK 4 TD Ala Bundy A
Petr Bánovčin – Tomáš Burda, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Ladislav Kovář, Pavel Řehák, Petr Soukup, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs Jiří Šebesta – Peter Brťka, Miroslav Doležal, Martin Kukla, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Václav Svoboda
49. Jan Huk
53. Tomáš Burda
40. Matouš Skružný
47. Peter Brťka
58. Martin Kukla
18. 4. 16 20:15 P2 4 TD Ala Bundy A Ferri FC 4. 9:1 (4:0)
Průměrné utkání slušně odehrané z obou stran. Vítězové jasně lepší v koncovce. Brhel
4 TD Ala Bundy A Ferri FC
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Martin Kukla, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Václav Svoboda, Pavel Votánek vs Radek Linert – Martin Bednář, Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Jan Mádr, Petr Majer, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
9., 56., 58. Peter Brťka
16., 29. Jan Ptáček
26., 48. Matouš Skružný
38. Martin Kukla
45. Václav Svoboda
45. Jan Svoboda
11. 4. 16 20:15 P2 4 TD Ala Bundy A 1.FC Žižkov 3. 3:1 (1:0)
Zápas dvou naprosto vyrovnaných týmů. Rozhodli maličkostí z individuálních chyby. Těch víc "natropil" Žižkov, a tak po zásluze berou oba body domácí.
4 TD Ala Bundy A 1.FC Žižkov
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Martin Kukla, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Václav Svoboda vs Petr Bešta – Petr Kostelník, Jan Malý, Michael Malý, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Petr Soukup, Tomáš Vojíř
18., 47. Václav Svoboda
56. Peter Brťka
37. Michael Malý
4. 4. 16 20:45 MIKU4 Vojenské lesy 4 TD Ala Bundy A 2. 2:1 (1:0)
Vyrovnaný zápas. Milan Lišák, Viktor Sháněl
Vojenské lesy 4 TD Ala Bundy A
Martin Dömisch – Daniel Dvořák, Martin Hejl, Pavel Janeček, Rudolf Janeček, Marek Jansík, Karel Moravec, Miloslav Moravec, Václav Navrátil vs Jiří Šebesta – Peter Brťka, Martin Kukla, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Václav Svoboda
4. Miloslav Moravec
40. Rudolf Janeček
48. Matouš Skružný
21. 3. 16 20:15 P2 4 TD Ala Bundy A TJ Spoje Praha A 1. 2:9 (0:4)
Držení míče bylo asi pět procent domácí a 95 procent hosté. Doslova drtivý tlak hostujícího týmu po celé utkání a naprosto zasloužená výhra.
4 TD Ala Bundy A TJ Spoje Praha A
Peter Brťka – Miroslav Doležal, Martin Kukla, Jan Ptáček, Jiří Šebesta, Matouš Skružný, Martin Špaček, Pavel Votánek vs David Švejda – David Baran, Michal Hell, Jan Křemen, Petr Pokrovskij, Lukáš Šedivý, Martin Štancl, Filip Stehno