Út 10.5.16 18:15 MIKU4 Tyran Saens 1.FC VET A Damned CF   (VL1A)
Út 10.5.16 19:30 MIKU4 Super Naděje A Pražačka seniors A   (SVL1A)
Út 10.5.16 20:45 MIKU4 JUDr. Brouk Pytlík Greenhorns FC   (HL6C)
Út 31.5.16 18:15 MIKU1 Klokan Perón club SUP Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
Út 31.5.16 19:30 MIKU1 Traktor humus VET A Klokan club Perón V   (VL1A)
Út 31.5.16 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Šrot FC   (HL2A)

20. 6. 16 20:45 HOSTI Kožich II.FC Cvrčci FC 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
6. 6. 16 19:15 SCBEC Cvrčci FC Útlum 10. 0:1 (0:0)
Zápas rozhodla šance nešance dvě minuty před koncem, jinak zápasu dominovali nepřesnosti na obou stranách.
Cvrčci FC Útlum
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek vs Martin Zita – Jakub Bodlák, Rostislav Hřebíček, Tomáš Klokočník, Lukáš Kratochvíl, Karel Páral, Tomáš Peška, Michal Turna, Jindřich Týč
58. Michal Turna
30. 5. 16 18:15 zzNOVOB Cvrčci FC 1.FC Žižkov 9. 4:1 (1:0)
Průměrné utkání na mizerném hřišti. Hosté vsadili na poměry čtvrté ligy na dost destruktivní hru, s kterou slavili trochu překvapivý úspěch. Žižkov byl v první půli jasně lepší, ale nedokázal proměnit několik dobrých šancí a místo toho z ojedinělé akce inkasoval. Druhá půle byla vyrovnanější, domácí ale dostali další dva góly po hloupých chybách. Cvrčci byli mnohem efektivnější, herní převahu si ovšem nedokázali vypracovat ani v závěrečné čtvrthodinové přesilovce. Zejména v první půli zbytečně tvrdý a nervózní zápas. Rosenberger
Cvrčci FC 1.FC Žižkov
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek vs Karel Kozel – Petr Bešta, Petr Kostelník, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup, Tomáš Vojíř
27., 34., 43. Jan Goll
58. Marek Fojtů
9 Jan Goll
45 Jan Vokřínek
52. Petr Kostelník 30. Zbyněk Šimek
45. Zbyněk Šimek
16. 5. 16 19:00 METE1 Celtic THK Cvrčci FC 8. 1:2 (1:2)
Utkání bylo velmi vyrovnané. Hosté byli šťastnějším týmem a vyhráli o jednu branku.
Celtic THK Cvrčci FC
Petr Bánovčin – Tomáš Burda, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Ladislav Kovář, Pavel Řehák, Petr Soukup, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
30. Jan Huk 21. Jan Vokřínek
28. Marek Fojtů
9. 5. 16 20:45 MIKU2 Cvrčci FC Ferri FC 7. 3:3 (1:1)
Rychlý svižný fotbal nahoru, dolu. Velice vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou. Michal Balík, Daniel Nebřenský
Cvrčci FC Ferri FC
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Jiří Vecko, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek vs Radek Linert – Martin Bednář, Petr Čunát, František Hanzák, Radek Hanzák, Lukáš Novotný, Jan Slezák, Tomáš Strnad, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
15. Marek Fojtů
40. OG
52. Jan Goll
19., 38. Jan Svoboda
46. Tomáš Strnad
2. 5. 16 20:15 P1 4 TD Ala Bundy A Cvrčci FC 6. 0:5 (0:1)
Hosté využili v prvním poločase přímý kop a tím se dostali do výhody. Ve druhé půli si už výsledek pohlídali a zaslouženě vyhráli. Jan Bláha, Marek Gerschon
4 TD Ala Bundy A Cvrčci FC
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Miroslav Doležal, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
13., 59. Marek Fojtů
42. Jan Goll
46., 49. Jan Vokřínek
25. 4. 16 20:45 MIKU1 Cvrčci FC Vojenské lesy 5. 7:3 (4:1)
Bojovné utkání z obou stran. Rozhodli produktivní domácí.
Cvrčci FC Vojenské lesy
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jiří Vecko, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek vs Zdeněk Bilec – Martin Dömisch, Daniel Dvořák, Martin Hejl, Rudolf Janeček, Marek Jansík, Karel Moravec, Miloslav Moravec, Pavel Šebek, Petr Šebek
45. Daniel Dvořák
18. 4. 16 20:45 MIKU2 TJ Spoje Praha A Cvrčci FC 4. 14:1 (7:1)
Jednoznačné utkání, kvalita jasně na straně domácích. Skóre tomu odpovídá. Luboš Giertli
TJ Spoje Praha A Cvrčci FC
Jakub Stehno – David Baran, Michal Hell, Radim Jíra, Petr Pokrovskij, Jiří Rašplička, Lukáš Šedivý, Filip Stehno, Aleš Vondráček vs Jiří Vecko – Jiří Fait, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
3., 7., 10., 39., 54. Lukáš Šedivý
14. Petr Pokrovskij
15., 17., 56., 58. Radim Jíra
17., 40., 41. David Baran
50. OG
11. Štěpán Minařík
12. 4. 16 20:30 MALES Cvrčci FC Rychlí hroši APK 3. 6:2 (3:1)
Vyrovnaný a slušně vedený zápas, ve kterém byli přeci o něco lepší domácí, i když výsledek úplně neodpovídá dění na hřišti.
Cvrčci FC Rychlí hroši APK
Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek vs Martin Kanda – Tomáš Bartošek, Vladimír Burian, Martin Čížek, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Vít Řezníček, Ondřej Vaňura
3., 56., 59. Marek Fojtů
18. Tomáš Jiroudek
27. Jan Vokřínek
51. Jan Goll
6 Tomáš Jiroudek 20. Vladimír Burian
48. Ondřej Vaňura
4. 4. 16 19:00 SANC1 Purple Team AFK Cvrčci FC 2. 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém bylo vidět hodně pohledných akcí. Nakonec je z toho zasloužená dělba bodů.
Purple Team AFK Cvrčci FC
Radim Fulík – Adam Havránek, Matěj Lafata, Jan Páv ml., Jakub Strašek, Milan Trýb, Lukáš Voráček vs Tomáš Růžička – Marek Fojtů, Jan Goll, Tomáš Jiroudek, Štěpán Minařík, Petr Štípl, Jan Vokřínek, Jan Vokřínek
2. Jakub Strašek
4. Adam Havránek
9., 36. Marek Fojtů
21. 3. 16 19:00 zzSANC3 Cvrčci FC Martini BC 1. 7:2 (3:1)
Krásné bojovné utkání hrané v duchu fair play. Skóre sice otevřel hosté, ale domácí nesložili zbraně a zaslouženě utkání otočili ve svůj prospěch.