Út 5.4.16 18:15 MIKU3 Pivojs s.r.o.1.FC H.K. 12   (HL6C)
Út 5.4.16 19:30 MIKU3 Ortopedie Veget FC SUP   (SVL1A)
Út 5.4.16 20:45 MIKU3 PFC Kodymka Károv ZJ veteran   (VL4E)
Po 25.4.16 18:15 MIKU4 Cormoran FC UVL Radouč FC UVL A   (UVL1A)
Po 25.4.16 19:30 MIKU4 Malostranský SK Blesk VK VET A   (VL2A)
Po 25.4.16 20:45 MIKU4 Limita Bandidoz   (HL6A)

24. 6. 16 19:00 P3 Oratoř Kobylisy M - Bubo A 11. 7:6 (4:0)
Výborné utkání od obou týmů. V první půli si vytvořili domácí ctyřbrankový náskok, ale hosté se v druhé půli dokázali dotáhnout. Nakonec domácí vítězství uhájili i přes závěrečný tlak hostujícího týmu.
Oratoř Kobylisy M - Bubo A
Tomáš Manhart – Pavel Baborovský, Jan Falc, Miroslav Tipta, Lukáš Třešňák, Petr Urban, Radek Vodička vs Petr Koller – Kamil Čech, Petr Fliegel, Jiří Holík, Lukáš Procházka, František Roub, Stanislav Vlk
59., 60. Stanislav Vlk
8. 6. 16 20:15 P1 M - Bubo A President FC 10. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, oba týmy zahodily mnoho šancí.
M - Bubo A President FC
Jan Dušek – Jan Bartoň, Kamil Čech, Manuel Fernandez, Petr Koller ml., Zdeněk Pavlát, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský, Stanislav Vlk vs Martin Kolankiewicz st. – Jiří Birt, Jakub Černický, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Mudraninec, Jan Peclinovský, Vladimír Sup
33. Tomáš Reiterman
36. Zdeněk Pavlát
15. Vladimír Sup
32. Martin Kolankiewicz ml.
1. 6. 16 20:15 P3 Sean team A M - Bubo A 9. 1:2 (0:2)
Bojovné, běhavé utkání. Hosté v prvním poločase vytěžili ze dvou šancí dva góly. Domácí těžko překonávali, že se jim nedařilo snížit a neustále si na něco stěžovali. Vostatek, Breza
Sean team A M - Bubo A
Martin Šuk – Jiří Dýnek, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Lukáš Procházka – Kamil Čech, Vladimír Čech, Jan Dušek, Miloslav Fliegel, Petr Fliegel, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský
57. Aleš Průša 20. Miloslav Fliegel
23. Kamil Čech
25. 5. 16 20:15 P1 M - Bubo A Sedm zbabělých B 8. 4:6 (1:2)
Bojovné utkání rozhodla větší střelecká efektivita hostů a individuální výkon hráče Fichtnera.
M - Bubo A Sedm zbabělých B
Jan Dušek – Jan Carda, Kamil Čech, Vladimír Čech, Manuel Fernandez, Tomáš Kocman, Petr Koller ml., Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský vs Radek Mališ – Denis Fichtner, Martin Kuča, Roman Pešek, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík
29., 57. Vladimír Čech
32., 43. Jan Carda
13., 42., 55. Denis Fichtner
20., 38. Martin Kuča
34. Roman Pešek
16. 5. 16 20:15 P3 Pražští lvi M - Bubo A 7. 1:7 (1:4)
Zápas rozhodlo duo Holík - Carda, kteří svou prací s míčem převyšovali hráče na obou stranách. Jednoznačné utkání, jak herně, tak i výsledkově. František Presl, Michal Černoch
Pražští lvi M - Bubo A
Pavel Žanta – David Bohata, Michal Dunkler, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil vs Jan Dušek – Jan Carda, Vladimír Čech, Manuel Fernandez, Jiří Holík, Tomáš Kocman, Petr Koller ml., Lukáš Procházka, Miroslav Táborský
22. Lukáš Zavadil 7., 30. Jiří Holík
19., 27., 38. Jan Carda
36. Manuel Fernandez
59. Tomáš Kocman
11. 5. 16 20:15 P3 Ústavan 01 KK M - Bubo A 2. 1:3 (1:1)
První poločas vyrovnaná partie. Po změně stran domácí začali hrát fotbal a svého soupeře zmáčkli, ti hrozili z brejků a dva proměnili. Hostům zachytal jejich gólman. Klail
Ústavan 01 KK M - Bubo A
Jakub Marianovský – Michal Bočan, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Lukáš Rybecký, František Skokan, David Straka vs František Roub – Jan Bartoň, Jan Carda, Kamil Čech, Manuel Fernandez, Miloslav Fliegel, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský
11. Lukáš Rybecký 46 Michal Bočan 12. Tomáš Reiterman
54. Miloslav Fliegel
56. Jan Carda
4. 5. 16 20:15 P1 M - Bubo A Sklenářka FC 6. 3:1 (2:1)
Rychlé dvě branky rozhodly o výhře domácích. Poté se utkání vyrovnalo a oba týmy přidaly po brance. Kohout
M - Bubo A Sklenářka FC
Manuel Fernandez – Jan Bartoň, Jan Carda, Kamil Čech, Jan Dušek, Lukáš Procházka, Miroslav Táborský, Stanislav Vlk vs Josef Říha – Marek Hála, Pavel Homola, Aleš Koudelka, Leonard Siegfried, Miroslav Šimon, Stanislav Škvor, Jan Souček, Jan Vojtíšek
4. Kamil Čech
4., 34. Jan Carda
26 Jan Dušek 17. Stanislav Škvor 26. Stanislav Škvor
27. 4. 16 20:15 P1 M - Bubo A Vládci Prahy 5. 3:4 (1:2)
Trvalá převaha domácího týmu, kteří ale nevyužili svých šancí. Naopak hosté byli v koncovce efektivnější.
M - Bubo A Vládci Prahy
Lubomír Mojžíš – Jan Bartoň, Jan Carda, Kamil Čech, Jan Dušek, Manuel Fernandez, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský vs Karel Erben – Josef Brandejs, Daniel Dobrovodský, Adam Hlava, Jakub Klíma, Daniel Peterka, David Sváček, Jan Vosátka
23., 57., 58. Jan Carda 8. David Sváček
15., 46., 52. Jakub Klíma
20. 4. 16 20:15 P1 Batalion 91 A M - Bubo A 4. 7:8 (3:6)
O jednu branku, ale zasloužená výhra hostů.
Batalion 91 A M - Bubo A
Jakub Figr – Daniel Boubín, Martin Ferdinand, Pavel Gruda, Jiří Haken, Tomáš Kozák, Radek Melichar, Jiří Novák, Eduard Suchánek vs Lubomír Mojžíš – Jan Bartoň, Jan Carda, Jan Dušek, Lukáš Procházka, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský