24. 6. 16 19:00 P2 Sean team A Pražští lvi 11. 6:0 k.
10. 6. 16 19:30 BECH Sklenářka FC Sean team A 10. 2:9 (1:6)
Jasné vítězství lepšího družstva Sean Team.
Josef Říha – Marek Hála, Milan Moc, Jan Neuberk, Miroslav Šimon, Jan Souček, Jan Vojtíšek vs Martin Šuk – Jiří Dýnek, Petr Karnas, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
14., 19., 21. Radek Zubatý
23., 45. Jiří Dýnek
27. Petr Karnas
1. 6. 16 20:15 P3 Sean team A M - Bubo A 9. 1:2 (0:2)
Bojovné, běhavé utkání. Hosté v prvním poločase vytěžili ze dvou šancí dva góly. Domácí těžko překonávali, že se jim nedařilo snížit a neustále si na něco stěžovali. Vostatek, Breza
Sean team A M - Bubo A
Martin Šuk – Jiří Dýnek, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Lukáš Procházka – Kamil Čech, Vladimír Čech, Jan Dušek, Miloslav Fliegel, Petr Fliegel, Tomáš Reiterman, Miroslav Táborský
57. Aleš Průša 20. Miloslav Fliegel
23. Kamil Čech
23. 5. 16 20:45 LITVI Batalion 91 A Sean team A 8. 3:6 (1:3)
Velmi pohledné utkání, kde excelovali zejména brankáři na obou stranách. Hosté měli o něco lépe postavené tyče a větší štěstí v koncovce.
Batalion 91 A Sean team A
Tomáš Kozák – Daniel Boubín, Martin Ferdinand, Jakub Figr, Pavel Gruda, Jiří Haken, Martin Hemerka, Radek Melichar, Jiří Novák, Jan Šimpach, Eduard Suchánek, Oldřich Vohnout vs Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Radek Zubatý
23., 52. Pavel Gruda
50. Jiří Novák
6. Daniel Neuberg
19., 57. Aleš Průša
22., 45. Radek Zubatý
35. Petr Šmigol
16. 5. 16 20:45 LITVI Sean team A Gente - Yeti FC 7. 5:1 (1:1)
Dlouho vyrovnaný průběh lehce nervózního utkání převážili na svou stranu domácí až ve druhém poločase. Hosté nebyli schopni účinně zareagovat a prohráli výraznějším rozdílem. Utkání probíhalo ve slušném tempu a s bojovným nábojem. Jan Bercha, Petr Lomský
Sean team A Gente - Yeti FC
Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Radek Zubatý vs Jaroslav Koštíř – Lukáš Cotman, Jan Doležal, Josef Klapkovský, Tomáš Kolařík, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal
7., 56. Ondřej Polák
45. Radek Zubatý
50., 52. Daniel Neuberg
18. Jan Doležal
4. 5. 16 19:30 LITVI Ústavan 01 KK Sean team A 6. 1:3 (0:0)
Zpočátku opatrné utkání, góly začaly padat až ve druhém poločase. Zápas rozhodl hattrickem Zubatý, domácí ke konci odešli hlavně psychicky. Rosenberger
Ústavan 01 KK Sean team A
Martin Bosák – Michal Bočan, Tomáš Gregor, Michal Hanuš, Jakub Marianovský, František Skokan, David Straka vs Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
37. Michal Hanuš 32., 35., 54. Radek Zubatý
25. 4. 16 20:45 LITVI Sean team A Ujde to 1980 SK 5. 3:2 (2:2)
Dobrý zápas.
Sean team A Ujde to 1980 SK
Martin Šuk – Jiří Dýnek, Petr Karnas, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Filip Procházka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik
7., 24., 39. Petr Karnas 32 Radek Zubatý
52 Daniel Neuberg
18. Jaroslav Sirotek
30. Petr Moučka
18. 4. 16 20:45 LITVI Oratoř Kobylisy Sean team A 4. 6:1 (3:1)
Kvalitní, rychle hrané utkání. První půle byla vyrovnaná i poměrem šancí. Ve druhé půli domácí pouze navyšovali svůj náskok a pohodlně zvítězili. Martin Janyš, Michal Kavan
Oratoř Kobylisy Sean team A
Petr Kabele – Pavel Baborovský, Jan Falc, Lukáš Kučera, Tomáš Manhart, Jan Matucha, Lukáš Třešňák, Petr Urban, Radek Vodička vs Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
5., 36. Lukáš Třešňák
22. Tomáš Manhart
28. Lukáš Kučera
34. Petr Kabele
52. Jan Falc
1. Radek Zubatý
11. 4. 16 20:45 LITVI Sean team A President FC 3. 3:1 (1:0)
Utkání hodné úrovně čtvrté ligy, ve kterém zvítězil fotbalovější tým. Dufek
Sean team A President FC
Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Petr Karnas, Daniel Neuberg, Ondřej Polák, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Martin Kolankiewicz st. – Milan Autrata, Jiří Birt, Michal Jirák, Martin Kolankiewicz ml., Martin Kozlík, Jan Peclinovský, Kirill Prilepskiy, Vladimír Sup
10. Radek Zubatý
39. Petr Karnas
59. Aleš Průša
33. Martin Kolankiewicz ml.
4. 4. 16 20:45 LITVI Vládci Prahy Sean team A 2. 1:2 (0:1)
Utkání slušné úrovně, ve kterém byli hosté fotbalovější a zaslouženě vyhráli. Dufek
Vládci Prahy Sean team A
David Sváček – Josef Brandejs, Daniel Dobrovodský, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Daniel Peterka, Matěj Rajnoch, Jan Vosátka vs Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Petr Karnas, Daniel Neuberg, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
32. Jakub Klíma 2. Petr Karnas
49. Radek Zubatý
1. 4. 16 18:00 P1 Sedm zbabělých B Sean team A 1. 1:4 (0:0)
Nepříliš pohledné utkání, které vypadalo až do 46. minuty na bezbrankovou remízu. Jenže posledních 15 minut přineslo 5 branek a hosté zaslouženě vyhráli. Kohout,Pavlíček