Čt 14.4.16 19:00 MOTO3 Lokál United Delta FC   (HL8B)
Čt 14.4.16 20:15 MOTO3 Literpool United Guinness AC   (HL8H)
St 22.6.16 18:15 STOD PAPE Dejvice Amfora restaurant   (HL3B)
St 22.6.16 19:30 STOD Rumpra Praha FC Lužinýýý Boys   (HL5D)
St 22.6.16 20:45 STOD Klamovská skvadra DHL Bad Diablos   (HL8G)

20. 6. 16 20:30 STER1 GK Ohradní A Erectico TBC 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
7. 6. 16 19:00 METE2 Boží bojovníci GK Ohradní A 10. 3:4 (3:0)
V prvním poločase jasně lepší domácí, kteří lépe kombinovali, avšak ve druhém poločase se obraz hry otočil a nakonec díky gólu v poslední minutě zvítězili hosté.
Boží bojovníci GK Ohradní A
David JavůrekJakub Ducháč, Jindřich Landa, Tadeáš Pešek, Jan Řezník, Martin Veit, Artur Walaszczyk vs Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Petr Čmelík, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Votýpka
60. Jan Votýpka
30. 5. 16 19:15 ZAK GK Ohradní A Blaženka spiders 9. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Ohradní.
GK Ohradní A Blaženka spiders
Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Martin Javor, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka vs Ondřej Machů – Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Martin Pleva, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj
4. Štěpán Bambula
27. Martin Javor
59. Jan Votýpka
29. Marek Jurčík
52. Karel Masařík
55. Marek Jurčík
23. 5. 16 20:30 ZAK Barclays GK Ohradní A 8. 1:2 (0:0)
Po bezbrankové první půli se ve druhé polovině přeci jen střelci osmělili. Utkání otevřel nejlepší hráč GK Ohradní, vlastní branka ale znamenala vyrovnání skóre. Beneš ale poslal Ohradní podruhé do vedení a tentokráte i přes velikou snahu Barclays již skóre zůstalo nezměněno.
Barclays GK Ohradní A
Miloš Broulík – Petr Dušek, Luboš Housa, Tomáš Kunt, Martin Přílučík, Richard Šána, Pavel Šitina, Jan Turner vs Jan Lehejček – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Petr Čmelík, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jaroslav Prchal
46. OG 41. Štěpán Bambula
49. Miroslav Beneš
9. 5. 16 20:15 METE2 GK Ohradní A Torpédo Hulín FC 7. 1:5 (1:3)
Hostující hráči prokázali větší touhu po vítězství, lépe kombinovali a zaslouženě zvítězili.
GK Ohradní A Torpédo Hulín FC
Martin Javor – Miroslav Beneš, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Jaroslav Prchal vs Milan Víšek – František David, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
24. Adam Dlesk 14. František David
15. Michal Kodr
27. Petr Valenta
50., 59. Jan Pucherna
4. 5. 16 19:45 HRAB3 Le Jardin GK Ohradní A 6. 1:0 (0:0)
Hra byla rozkouskovaná. Před koncem Le Jardin po ose trefil gól a uhájil vítězství. Janča
Le Jardin GK Ohradní A
Pavel Jakoubek – Jan Chaloupka, Petr Fojtíček, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Ivo Koláček, Milan Landsmann, Milan Makovec vs Jan Lehejček – Martin Borovec, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka
50. Milan Makovec
25. 4. 16 19:00 SANC1 GK Ohradní A Kvantanámo 5. 4:11 (2:5)
Jednoznačný zápas dopadl ve prospěch hostů. Caizl
GK Ohradní A Kvantanámo
Martin Borovec – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Martin Javor, Jan Votýpka vs Ladislav Voráč – Aleš Burket, Petr Čáha, Jan Hořejš, Dominik Kirchmann Urban, David Král, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Robert Rödling
47. Ladislav Voráč
18. 4. 16 19:15 STER3 Yellow Dildos A GK Ohradní A 4. 4:0 (0:0)
Kvalita domácích se projevila až ve druhém poločase. Zasloužená výhra Dildos.
Yellow Dildos A GK Ohradní A
Vlastimil Hošek – Jan Fried, Jan Hejl, Dominik Kafka, David Krous, Martin Lenc, Daniel Mareš, Martin Sobotka vs Martin Borovec – Miroslav Beneš, Martin Borota, Adam Dlesk, Lukáš Hazda, Martin Javor, Jan Lehejček, Jaroslav Prchal, Jan Votýpka
38. Martin Sobotka
43., 59. Martin Lenc
57. Jan Fried
12. 4. 16 20:45 ARIT Filipi SK GK Ohradní A 3. 4:2 (4:0)
V bojovném utkání rozhodly individuální chyby hostů v prvním poločase, po kterých inkasovali zbytečné branky. Po změně stran sice dokázali snížit, ale náskok Filipi už byl dostačující. Čapla
Filipi SK GK Ohradní A
Michal Cihlář – Jan Danada, Zdeněk Hanzlík, Jan Kindl, Pavel Kořánek, Michal Michálek, Jakub Navrátil, Miroslav Rožníček, David Sommer, Eliseu Tavares Mane, Petr Vaněček vs Lukáš Hazda – Štěpán Bambula, Martin Borota, Adam Dlesk, Filip Dušek, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček, Jan Votýpka
13., 25. David Sommer
18. Zdeněk Hanzlík
26. Eliseu Tavares Mane
46 Eliseu Tavares Mane 38., 49. Štěpán Bambula 46. Tomáš Hubata-Vacek
5. 4. 16 18:15 MIKU2 GK Ohradní A FC 1869 2. 6:4 (2:2)
Na šestou ligu pěkný zápas, hraný v tempu. Domácí o své výhře rozhodli v závěru utkání.
GK Ohradní A FC 1869
Martin Borovec – Štěpán Bambula, Miroslav Beneš, Martin Borota, Adam Dlesk, Filip Dušek, Lukáš Hazda, Tomáš Hubata-Vacek, Martin Javor, Jan Lehejček, Jan Votýpka vs Jan Krátký – Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Dalibor Pavlíček, Petr Pavlíček, Josef Šafařík