St 15.6.16 19:15 ZAK Démoni GFC Regent A   (HL4C)
St 15.6.16 20:30 ZAK Tuscarora A Palouček AC   (HL3C)

13. 6. 16 18:00 MALES New Jersey Devils B DHL Brohemians 11. 5:2 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločase převzali iniciativu Devils a zaslouženě vyhráli.
Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík vs Ilya Paul Kreys – Oluwatosin Adeogun, Rupert Baltrock, Daniel Finlay, Robert Millan, Benjamin Mitchell, Jeremie Touret
49. Michal Pelich
60. Jan Lukeš
13., 57. Oluwatosin Adeogun
30. 5. 16 19:30 zzNOVOB Bulánci New Jersey Devils B 10. 1:3 (1:0)
Devils měli v první půli převahu, ale nedokázali dát gól ani z metru do prázdné branky a místo toho inkasovali gól do šatny. Druhá půle byla mnohem vyrovnanější, hosté ale třemi góly v poslední čtvrthodině výsledek otočili. Škoda zbytečné strkanice v závěru, jinak vcelku slušný zápas, herně na sedmičku nadprůměrný. Otakar Duben
Bulánci New Jersey Devils B
Martin BaštaJan Frank, Martin Krchov, David Kvasnička, Kryštof Petr, Michal Petráš, Milan Seko vs Petr Mecera – Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Jiří Pelich, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta
30. Jan Frank 60 David Kvasnička 46. Michal Pelich
56. Jaroslav Mareček
58. Jan Lukeš
42. Jiří Pelich
60. Jiří Pelich
23. 5. 16 19:30 zzNOVOB New Jersey Devils B Admira 97 9. 1:1 (0:0)
Hrál se vyrovnaný fotbal v rychlém tempu, zasloužená remíza.
New Jersey Devils B Admira 97
Petr Mecera – Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta vs Tomáš Podval – Jiří Capil, Kamil Hajšman, Jan Kratochvíl, Petr Sinke, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller
58. Václav Perlík 38. Petr Sinke
16. 5. 16 19:30 zzNOVOB Viktorčin smích New Jersey Devils B 8. 0:4 (0:1)
Hned od prvních minut jasná převaha hostů. Rychlejší, techničtější, bojovnější a lépe zakončující.
Viktorčin smích New Jersey Devils B
Jan Ujka – Jiří Březina, Daniel Forghieri, Robert Němeček, Zdeněk Prokop, Michal Šmíd vs Petr Mecera – Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta
8., 38. Jaroslav Mareček
36. Václav Perlík
43. Michal Pelich
9. 5. 16 19:30 zzNOVOB New Jersey Devils B PFC Kodymka B 7. 2:1 (0:1)
Pohledné a bojovné utkání, domácí nesložili zbraně a zaslouženě vyhráli. Šťástka, Kučera
New Jersey Devils B PFC Kodymka B
Petr Mecera – Jan Bleha, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Jiří Pelich, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta vs Petr Vaněk – Jan Abrahamčík, Patrik Guldan, Lukáš Kroupa, Vít Špička, Marek Váňa, Lukáš Zindulka
57. Jan Šebesta
59. Jiří Pelich
58 Jaroslav Mareček 2. Lukáš Zindulka
2. 5. 16 19:00 MOTO1 Vysmátí zajíci A New Jersey Devils B 6. 2:3 (1:1)
I když se domácí snažili ze zápasu urvat alespoň bod, tak se jim to přes veškerou snahu nepodařilo a hosté zaslouženě zvítězili. Boubín
Vysmátí zajíci A New Jersey Devils B
Václav Matouš – Selami Baydemir, Marek Fajfr, Jakub Fendrych, Martin Hlavatý, Radek Pýcha, Miroslav Sikora vs Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta
30., 56. Miroslav Sikora 59 Miroslav Sikora 27. Václav Perlík
39. Michal Pelich
46. OG
25. 4. 16 19:30 zzNOVOB TBC Lachtan B New Jersey Devils B 5. 2:4 (0:1)
Lachtani dotahovali vedení vítězů, které se zrodilo v závěru první půle. Ve 42. minutě již bylo 0:3, ale chvilka nepozornosti znamenala snížení na 2:3. Nejlepší hráč Jersey Lukeš rozhodl v 57. minutě svojí druhou trefou o zisku dvou bodů.
TBC Lachtan B New Jersey Devils B
Michal Krystín – Tomáš Andrle, Todor Nikolaev Dadanski, Jaroslav Hudec, Ihor Nikolaiev, Jiří Pavlík, Antonín Příkaský, Jan Vejmelka vs Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta
48., 48. Ihor Nikolaiev 29. Jaroslav Mareček
42., 57. Jan Lukeš
42. Ladislav Korn
18. 4. 16 19:30 zzNOVOB New Jersey Devils B Stará dáma 4. 2:5 (2:3)
Technicky vyspělejší tým Stará Dáma zaslouženě vyhrál.
New Jersey Devils B Stará dáma
Jan Bleha – Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Petr Mecera, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta vs Jakub Berger – Ondřej Brusch, Vojtěch Engelmann, Milan Hanák, Michal Hořínek, Vladimír Křelina
9. Jaroslav Mareček
26. Michal Pelich
4., 13. Milan Hanák
22. Vladimír Křelina
45. Ondřej Brusch
51. Michal Hořínek
11. 4. 16 19:30 zzNOVOB Klub odložených mužů New Jersey Devils B 3. 5:3 (2:2)
Hosté se na své branky nadřeli a sami inkasovali velmi lacině. Domácí pak přidali ještě dvě branky a zaslouženě zvítězili. Šťástka
Klub odložených mužů New Jersey Devils B
Ondřej Prchal – Robert Cába, Jan Karban, Martin Mišovič, Ondřej Nekola, Josef Pecháček, Martin Pišl, Jaroslav Voráček vs Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Kovářík, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Jiří Pelich, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta
20., 41., 45., 55. Jan Karban
21. Josef Pecháček
5., 20. Jaroslav Mareček
40. Jiří Pelich
4. 4. 16 19:30 zzNOVOB New Jersey Devils B Demínka A 2. 2:1 (0:0)
Bojovné utkání, ve kterém se domácí strachovali o výhru až do konce. Adam Těšina, Josef Ibl
New Jersey Devils B Demínka A
Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta vs Tomáš Velinský – Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Filip Skabrouth, Luboš Suk
38. Michal Pelich
49. OG
54. Jiří Richter
21. 3. 16 19:30 zzNOVOB Hervis sport 1.FC New Jersey Devils B 1. 2:5 (0:2)
Výborné utkání, ve kterém však domácí neproměnili příliš mnoho šancí, zatímco hosté téměř každou. Václav Kovařík
Hervis sport 1.FC New Jersey Devils B
Mario Tichavský – Michal Borkovec, Jakub Čížkovský, Lukáš Novotný, Luboš Rathouský, Martin Šedivý, Martin Semrád, Jan Smaha vs Petr Mecera – Jan Bleha, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich, Václav Perlík, Jan Šebesta