2. 6. 16 18:00 SCBEC Red Leads Kapitáni 9. 4:3 (1:1)
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Oliver Cuadra, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Martin Kettner, Vojtěch Martínek, Jan Petrůj, David Stránský, Jonathan Ton vs Ondřej Fogatoš – Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Jan Sedláček, Petr Škoda
51. Jakub Gottfried
3., 33. Petr Pulkert
38. Dalibor Pulkert
26. 5. 16 19:30 HANSP Kapitáni Ravens FC 8. 1:6 (1:2)
Krásné bojovné utkání rozhodla až druhá půle, kdy soupeř z FC Ravens nastřílel během 13 minut 4 branky a rozhodl o své výhře. Košťál
Kapitáni Ravens FC
Ondřej Fogatoš – Antonín Janoušek, Jiří Kašpar, Petr Pulkert, Jan Sedláček, Petr Škoda, Pavel Šustr, Vladimír Vlček vs Vojtěch Dub – Martin Doubek, Štěpán Dub, Jiří Futera, Petr Hradecký, Martin Huml, Tomáš Machů, Jakub Mechl, Akhiljth Vararam Parambath, Adam Žižka
8. Ondřej Fogatoš 1. Tomáš Machů
29., 46., 59. Martin Huml
49. Adam Žižka
55. Martin Doubek
19. 5. 16 20:15 P1 PRKA Kapitáni 7. 0:3 (0:1)
Vcelku vyrovnaný zápas, slušně odehraný z obou stran. Kapitáni lepší v zakončení.
PRKA Kapitáni
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Ondřej Fogatoš – Antonín Janoušek, Petr Pulkert, Jan Sedláček, Petr Škoda, Pavel Šustr, Vladimír Vlček
30. Petr Pulkert
51. Petr Škoda
57. Antonín Janoušek
5. 5. 16 18:15 HANSP Kapitáni Orosený Paragraf 6. 5:1 (2:0)
Jednoznačný zápas se spoustou šancí především na straně Kapitánů. Pavel Kořánek
Kapitáni Orosený Paragraf
Ondřej Fogatoš – Antonín Janoušek, Jiří Kašpar, Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Jan Sedláček, Petr Škoda, Vladimír Vlček vs David ZdvořáčekAleš Blahut, Zdeněk Dítě, Jiří Kinzler, Ivo Kratěna, Jan Nohejl, Václav Pelikán, Tomáš Probst
10., 37. Petr Pulkert
15. Antonín Janoušek
45. Ondřej Fogatoš
57. Vladimír Vlček
48. Ivo Kratěna
28. 4. 16 18:15 ARIT Orange Predators B Kapitáni 5. 1:2 (1:0)
Zajímavý, herně vyrovnaný zápas otočili Kapitáni ve svůj prospěch. Hošek
Orange Predators B Kapitáni
Štefan Huďagi – Jaroslav Bouše, Martin Kocourek, Sorin-Cristian Moldoveanu, Aleš Procházka, Ondřej Soudný, Michael Trnka, Jiří Zika vs Ondřej Fogatoš – Antonín Janoušek, Jiří Kašpar, Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Petr Škoda, Pavel Šustr, Vladimír Vlček
20. Jiří Zika 33. Dalibor Pulkert
52. Ondřej Fogatoš
21. 4. 16 18:15 HANSP Kapitáni Lazareth 4. 5:2 (1:1)
Zasloužené vítězství domácích, kteří dvakrát dotahovali, ale v závěru si díky hatricku Petra Pulkerta zajistili pohodové vítězství. Boris Damjanov, Tomáš Kirbl
Kapitáni Lazareth
Ondřej Fogatoš – Antonín Janoušek, Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Jan Sedláček, Petr Škoda, Vladimír Vlček vs Marian Holub – Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Vít Jankovský, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman
24. Dalibor Pulkert
41. OG
49., 52., 54. Petr Pulkert
6. Zbyněk Brada
36. Martin Ořešník
14. 4. 16 18:00 SCBEC Kapitáni SP Clif 3. 5:3 (1:3)
Utkání se dlouho vyvíjelo dobře pro hosty, jenže Kapitáni třemi slepenými góly během dvou minut otočili vývoj a soupeř se už nevzpamatoval. Voldán
Kapitáni SP Clif
Jiří Němec – Ondřej Fogatoš, Antonín Janoušek, Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Petr Škoda, Pavel Šustr, Vladimír Vlček vs Karel Šturma – Pavel Brousil, Michal Hoffmann, Tomáš Machotka, Ondřej Pospíchal, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Jan Štěpánek, Lukáš Timko
39., 41. Ondřej Fogatoš
40. Jiří Němec
58. Vladimír Vlček
5., 25. Ondřej Pospíchal
19. Lukáš Timko
7. 4. 16 20:45 MIKU3 Druhá fáze Kapitáni 2. 2:4 (2:1)
Druhá fáze byla lepší prvních 20 minut. Rychlé akce, útoky. Pak jak když vypne světlo. Potom už Kapitáni lépe kombinovali a vyhráli.
Druhá fáze Kapitáni
Milan Půlkrábek – Petr Dočekal, Luboš Fiala, Viktor Fojt, Ivo Hrdina, Aleš Kocour vs Jiří Němec – Ondřej Fogatoš, Antonín Janoušek, Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Petr Škoda, Vladimír Vlček
2. Ivo Hrdina
14. Petr Dočekal
37 Luboš Fiala
39 Viktor Fojt
15., 56. Dalibor Pulkert
31., 50. Vladimír Vlček
31. 3. 16 19:15 MALES Kapitáni Slamník I.USP 1. 5:5 (2:3)
Na sedmou ligu výborný fotbal, bohužel zároveň plný momentů, které do hry prostě nepatří. Zasloužená remíza, Kapitáni v poslední desetiminutovce lépe zúročili více prostoru na hřišti. Janča
Kapitáni Slamník I.USP
Ondřej Fogatoš – Antonín Janoušek, Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Jan Sedláček, Petr Škoda, Vladimír Vlček vs Jakub Smrčka – Martin Chalupa, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Martin Petráček, Michael Tereba