Po 4.4.16 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Kumpáni   (HL5A)
Po 4.4.16 20:45 HANSP Weekend Warriors FC F3N FC B   (HL8A)
Ne 15.5.16 17:30 ARIT Masokombinát Medvědi B   (HL7L)
Ne 15.5.16 18:45 ARIT Lohy Boys Sarmat FC   (HL8M)
Po 30.5.16 18:30 HRAB2 Borussia Predators FK Senioři Praha A   (HL8A)
Po 30.5.16 19:45 HRAB2 Drink SOS VET Pavana AK VET   (VL4A)

24. 6. 16 17:45 P2 Real Hagrid CF Ol´school Fellas BK 11. 3:2 (0:0)
Oboustranně bojovné utkání vyhrálo o něco lepší družstvo domácích. Plucar, Hošek
Real Hagrid CF Ol´school Fellas BK
Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Jan Frauknecht, Matěj Jungwirth, Michal Novák, Vít Pavelka, Antonín Vydra, Jakub Záruba, Martin Žatečka vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Martin Sluka, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda
32., 52. Michal Novák
41. OG
35. OG
50. Ondřej Kučera
10. 6. 16 18:00 P3 Ol´school Fellas BK Pyjavíce FK 10. 4:3 (1:1)
První půle vyrovnaná, druhá půle nahoru dolů. Ol´school mělo více šancí a zaslouženě vyhrálo. Ondřej Vaňura
Ol´school Fellas BK Pyjavíce FK
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Martin Matějček – Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Lubomír Kraus, Tomáš Rejlek, Karel Roubíček, Michal Slabý
8., 38., 42. Ondřej Kučera
54. Martin Mašek
27. Jan Galetka
40., 52. Tomáš Rejlek
3. 6. 16 19:00 STOD Pěstební dělníci Ol´school Fellas BK 9. 2:2 (1:1)
Utkání poměrně slabé na šance, hosté se ujali vedení po chybě obrany, přesto domácí dokázali otočit skóre. Když to vypadalo na výhru domácích, hosté vstřelili vyrovnávací gól a tak zápas skončil zaslouženě remízou.
Pěstební dělníci Ol´school Fellas BK
Stanislav Zdrůbek – Jan Dusil, Josef Hroboň, Joseph Liu, Jiří Nouza, Pavel Turzó, Mikuláš Veselý vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Martin Sluka, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda
19. Joseph Liu
43. Josef Hroboň
15. Martin Mašek
57. Daniel Vaculík
27. 5. 16 17:45 STOD Ol´school Fellas BK Papíráci CF 8. 3:6 (1:3)
Rozhodčí se nedostavil. Pohledný zápas.
Ol´school Fellas BK Papíráci CF
Martin Pospíšil – Matúš Baliak, Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Petr Hluchý – Petr Houštecký, Jakub Krajíček, Ondřej Křížek, Michal Ördög, Jan Stross, Michal Stross
3., 38. Martin Mašek
50. Jiří Štádler
7., 23. Michal Ördög
21., 43. Jakub Krajíček
44. OG
53. Jan Stross
20. 5. 16 18:15 PRKOP Ol´school Fellas BK Zde je místo ... 7. 1:3 (0:2)
Utkání průměrné úrovně, jehož vítězem se stal tým Zde je místo...
Ol´school Fellas BK Zde je místo ...
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Martin Sluka, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Příhonský, Jan Strnad
50. Ondřej Kučera 10. Matouš Novosad
20., 40. Jakub Mahler
13. 5. 16 18:15 DEKAN Heliport SK Ol´school Fellas BK 6. 1:4 (1:2)
Z počátku hosté fotbalovější. Utkání se rozhodlo ke konci, kdy domácím došly síly.
Heliport SK Ol´school Fellas BK
Martin Dienstbier – Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Vladimír Lukáč, Aleš Pelikán, Gabriel Szuma vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda
27. Vladimír Lukáč 14. Jiří Štádler
16. Matěj Voda
54. Ondřej Kučera
59. Lukáš Domin
29. 4. 16 18:15 DEKAN Ol´school Fellas BK Hajduk Hůrka A 5. 2:6 (1:2)
Velmi pěkné utkání. Český
Ol´school Fellas BK Hajduk Hůrka A
Lukáš Domin – Matúš Baliak, Lukáš Doffek, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Martin Pospíšil, Martin Sluka, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Jaroslav Ptáček – Ondřej Cafourek, David Dušek, Filip Novák, Matěj Ptáček, Martin Štroukal, Tomáš Svoboda, Jakub Zelenka
8. Martin Sluka
47. Jiří Štádler
14. Matěj Ptáček
23., 32., 42., 46., 49. Ondřej Cafourek
22. 4. 16 19:30 LITVI Epic Fail Ol´school Fellas BK 4. 2:2 (2:2)
Rychlé dvoubrankové vedení hostů dokázali Epic Fail do poločasu smazat. Po změně stran se střídaly šance na obou stranách. V závěru se projevila početní výhoda na straně hostů, kteří dokázali soupeře dostat pod tlak, ale bez efektu. Čapla
Epic Fail Ol´school Fellas BK
Karel Kohout – Pavel Čapek, Robert Horčík, Daniel Musca, Petr Svoboda, Jiří Tomaštík vs Lukáš Doffek – Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Martin Pospíšil, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda
20. Pavel Čapek
29. Petr Svoboda
4. Matěj Voda
13. Ondřej Kučera
15. 4. 16 19:15 ZAK Ol´school Fellas BK Ústavan 01 KK B 3. 1:0 (0:0)
Zápas hraný v poklidu za mírné převahy vítězů. Kladem je velmi slušná hra obou týmů.
Ol´school Fellas BK Ústavan 01 KK B
Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jiří Štádler, Daniel Vaculík, Matěj Voda vs Martin Dvořák – Jindřich Fornůsek, Matěj Görner, Natálie Görnerová, Martin Kadlec, Václav Krčál, Jakub Marianovský
52. Martin Mašek
8. 4. 16 19:30 BECH Models FC Ol´school Fellas BK 2. 12:2 (6:0)
Jednoznačné utkání od začátku až do konce. Šaróka, Voldán
Models FC Ol´school Fellas BK
Michal Boháček – Jindřich Bareš, Petr Hejna, Tomáš Hejna, David Procházka, Jiří Zemánek vs Martin Pospíšil – Lukáš Doffek, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter, Daniel Vaculík, Matěj Voda
12., 38. Tomáš Hejna
17., 19., 21., 59. David Procházka
23., 43., 55. Petr Hejna
26., 36., 43. Jindřich Bareš
38. OG
39. Martin Mašek
1. 4. 16 18:00 P2 Ol´school Fellas BK Rito Pls 1. 6:0 (3:3)
Byl to hezký zápas. První poločas byl srovnaný, pak tým Rito Pls zabral a držel zápas pevně v otěžích. Utkání byli kontumováno ve prospěch domácích pro start neregistrovaného hráče v týmu Rito Pls. Zdeněk Lichnovský, Petr Hostek
Ol´school Fellas BK Rito Pls
Martin Pospíšil – Lukáš Domin, Rudolf Heidu, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Martin Sluka, Jiří Štádler, Matěj Voda vs David Červený – Michal Černý, Martin Charvát, Martin Hlubuček, Ondřej Kára, Ladislav-Matyáš Turek, Mikuláš Zbořil