8. Borussia Predators FK 11 4 1 6 36:33 9

St 20.4.16 18:00 STER2 Los Muchachos Sipral Stars   (HL7F)
St 20.4.16 19:15 STER2 Sebranka FC VET Jawa - Techno team   (VL4C)
St 20.4.16 20:30 STER2 Houbařův Ráj Black bridge elite   (HL6F)
Út 14.6.16 19:00 P3 Palouk SK JZD Slivenec   (HL7D)
Út 14.6.16 20:15 P3 Medvědi A Demoliční četa   (HL6D)

13. 6. 16 20:45 MIKU4 Senioři Praha A Bröndby codein IF 11. 4:4 (1:0)
Vyrovnaný první poločas, po začátku druhé půle rychlé tři góly Seniorů, kteří polevili a soupeř postupně skóroval až do konečné remízy. Robert Hlinák, Roman Hlinák
Senioři Praha A Bröndby codein IF
Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Jan Vlček vs Jan Tóth – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Oswald, Petr Packa, Matouš Vacík
3., 32., 36. Lukáš Holubec
33. Tomáš Chládek
43., 51., 53. Matouš Vacík
58. Jan Knobloch
30. 5. 16 18:30 HRAB2 Borussia Predators FK Senioři Praha A 10. 1:4 (1:1)
Borussia vstřelila první branku. Senioři vrátili úder a pak už navyšovali náskok.
Borussia Predators FK Senioři Praha A
Jaroslav Dušek – Matěj Blumentritt, Michal Heřmánek, Michal Kantor, Rudolf Slaboch, Jan Špinka, Roman Traški, David Vacek, Lukáš Zeman vs Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Tomáš Resler, Jan Vlček
5. David Vacek 16. Jiří Musílek
40. Jan Vlček
45. Lukáš Holubec
53. Tomáš Chládek
23. 5. 16 18:30 HRAB1 Senioři Praha A Weekend Warriors FC 9. 4:0 (2:0)
Pohledné utkání z obou stran, ve kterém po zásluze zvítězilo lepší mužstvo domácích. Plucar
Senioři Praha A Weekend Warriors FC
Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Tomáš Resler, Jan Vlček vs Tomáš Aulický – Ondřej Červený, Pavel Chmelík, Jindřich Jonáš, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Jan Škranc, Petr Vávra
6. Lukáš Holubec
30., 58. Tomáš Chládek
55. Tomáš Resler
16. 5. 16 18:30 HRAB1 Sexy prdelky Senioři Praha A 8. 2:2 (1:0)
Nepříliš pohledné utkání. Posledních 10 minut se hra přelévala a v závěru Senioři vyrovnali. Zasloužená remíza. Olmr
Sexy prdelky Senioři Praha A
Lukáš Burdych – Václav Beroušek, Václav Chadima, Martin Kolek, Jan Lantora, Martin Pergl, Zdeněk Randa ml. vs Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Tomáš Resler, Jan Vlček
20. Václav Chadima
53. Martin Pergl
34. Jan Vlček
60. Tomáš Resler
9. 5. 16 18:30 HRAB2 Rošambo Senioři Praha A 7. 1:3 (1:2)
Hosté byli před oběma brankami důraznější a zaslouženě vyhráli.
Rošambo Senioři Praha A
Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Lukáš Kadleček, Mircea Mihai Lechaciu, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta vs Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Petr Pekárek, Tomáš Resler, Jan Vlček
24. Lukáš Kadleček 5. Jan Vlček
18., 54. Roman Kňap
2. 5. 16 18:30 HRAB1 Senioři Praha A PSG 6. 4:3 (3:0)
První poločas v režii Seniorů. V 2. poločase PSG postupně hattrickem Sojky vyrovnali. Nakonec zápas rozhodl Chládek ze Seniorů. Jozef Aštary, Maroš Anderko
Senioři Praha A PSG
Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Tomáš Resler, Jan Vlček vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Lukáš Rieger, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch
18. OG
21. Petr Kňap
29. Michal Resler
55. Tomáš Chládek
38., 49., 52. Pavel Sojka
25. 4. 16 18:30 HRAB2 Praetorians FC B Senioři Praha A 5. 6:0 k.
18. 4. 16 18:30 HRAB2 Senioři Praha A Partizan Jednota 4. 3:3 (2:1)
Domácí, přestože byli jasně lepším týmem, prohospodařili dvoubrankové vedení a nakonec se strachovali i o bod. Procházka, Procházka
Senioři Praha A Partizan Jednota
Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Tomáš Resler vs Petr Vaněk – Martin Bystrianský, Petr Daniel, Václav Kopáček, Filip Körtvely, Jakub Kůš, Michal Vejvoda
15. Roman Kňap
28. Jiří Musílek
41. Tomáš Chládek
20. Martin Bystrianský
42., 57. Filip Körtvely
11. 4. 16 18:30 HRAB2 Manchlastr FC Senioři Praha A 3. 0:1 (0:0)
Velmi bojovné utkání hraní ve vysokém tempu. Škoda zhruba druhé desetiminutovky druhého poločasu, kdy se nervy některých hráčů daly na pochod. Utkání se ale nakonec dohrálo v klidu. Bezkonkurenčně nejlepším hráčem na hřišti byl gólman vítězů, jehož zákroky rozhodly o vítězství Seniorů. Martin Morozovič, Václav Berkovec
Manchlastr FC Senioři Praha A
Jakub Bečvář – Ondřej Hlavatý, Antonín Lanhaus ml., Robert Němec, Miroslav Sládek, Matěj Veselý, Matěj Závorka vs Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Tomáš Resler, Jan Vlček
46. Tomáš Resler
4. 4. 16 18:30 HRAB2 Senioři Praha A Hubertův Tuřín 2. 3:3 (3:0)
Krásné utkání, kdy domácí vedli už 3:0 do poločasu. Po pauze vstali hosté z mrtvých a zápas dovedli do remízového výsledku.
Senioři Praha A Hubertův Tuřín
Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Petr Pekárek, Tomáš Resler, Jan Vlček vs Karel Pavelka – Jan Grebík, Jan Křivánek, Martin Křivánek, Michal Macek, Michal Palečko, Adam Stejskal, Filip Vymyslický
12., 26. Jan Vlček
25. Petr Pekárek
39. Michal Palečko
47. Michal Macek
50. Filip Vymyslický
21. 3. 16 18:30 HRAB2 F3N FC B Senioři Praha A 1. 0:6 (2:1)
Vyrovnané utkání slušné úrovně pro sebe rozhodli střelecky šťastnější domácí. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Seniorů A pro start hráče na cizí RP v týmu F3N FC.