Ne 24.4.16 17:30 TEMPO Vozovna Hloubětín A Los Zewlos   (HL8O)
Ne 24.4.16 18:45 TEMPO Trops 1.SK Hodkovičky United FC   (HL3D)
Ne 24.4.16 20:00 TEMPO GP Rangers Paraguay   (HL5I)
Ne 12.6.16 18:45 ZAK Debakl FC Trops 1.SK   (HL3D)
Ne 12.6.16 20:00 ZAK Reka Group - Calvados Běchovice VET   (VL3D)

25. 6. 16 11:15 HOSTI Rychlá rota Cosmo Hagibor FC 11. 0:2 (0:1)
Krásný zápas, ve kterém bylo plno šancí i za horkého počasí.
Rychlá rota Cosmo Hagibor FC
Martin Hrnčíř – Martin Holub, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Rudolf Kvapil, Vojtěch Raiman, Daniel Vu vs Robert Hejduk – Vlastislav Lukášek, Viktor Morkus, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Patrik Svoboda
10., 50. Patrik Svoboda
11. 6. 16 08:45 TEMPO Cosmo Hagibor FC Prague United 10. 1:5 (1:2)
Prague United využili přesilovku k pěti gólům. Vysílený Cosmo ve 2. půli neproměnil penaltu, a tak čestnou branku vstřelili vítězové. Hošek
Cosmo Hagibor FC Prague United
Robert Hejduk – Viktor Morkus, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda vs Martin Steiner – Tomáš Hájek, Roman Hanus, Lukáš Hartmann, Jan Jaroš, Tomáš Kohout, Patrik Majer, Jan Makal, Jaroslav Moc, Petr Uchytil
29. OG 20., 52. Petr Uchytil
24., 45. Jan Makal
49. Patrik Majer
5. 6. 16 16:15 MALES Ontosport Cosmo Hagibor FC 9. 3:2 (2:1)
Herně lepší hosté prováhali start utkání a i přes řadu střel v závěru už nedokázali překonat dobře chytajícího gólmana domácích. Milan Vojtěch
Ontosport Cosmo Hagibor FC
Jiří Žák – Martin Bendl, Michal Brenner, Matěj Filip, Tomáš Hrdlička, Miloš Jirák, Michal Prajzler, Jan Zdich vs Robert Hejduk – Vlastislav Lukášek, Viktor Morkus, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda
17. Michal Prajzler
20. Matěj Filip
34. Tomáš Hrdlička
26., 50. Patrik Svoboda
28. 5. 16 11:15 MALES Cosmo Hagibor FC Notor Střešovice FC 8. 2:3 (0:1)
Utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím Notoru.
Cosmo Hagibor FC Notor Střešovice FC
Robert Hejduk – Viktor Morkus, Marek Nedelka, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Patrik Svoboda vs Lukáš Doubek – Ondřej Jelínek, Petr Kantor, Dušan Psutka, Ondřej Skoták, Tomáš Vavřina
41. OG
51. Viktor Morkus
15. Ondřej Jelínek
45., 50. Dušan Psutka
14. 5. 16 11:15 TEMPO Kanonýři Cosmo Hagibor FC 7. 6:2 (1:1)
Poklidné utkání s vyrovnaným prvním poločasem. Po přestávce se jasně prosadil vítězný tým Kanonýři. Trnka
Kanonýři Cosmo Hagibor FC
Václav Houška – David Beneš, Otakar Cejnar, Jindřich Gronych, Jiří Hron, Martin Kubíček, Ivan Weber vs Jindřich Rašek – Vlastislav Lukášek, Viktor Morkus, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Patrik Svoboda
15., 32., 39. Martin Kubíček
44. Jindřich Gronych
48. Ivan Weber
55. Jiří Hron
5. Pavel Řežábek
54. Patrik Svoboda
7. 5. 16 10:00 P1 Cosmo Hagibor FC Kalich club Žižkov 6. 4:1 (3:1)
Nervózní utkání, ve kterém o něco lepší hosté doplatili na neproměňování svých šancí. Milan Cina
Cosmo Hagibor FC Kalich club Žižkov
Robert Hejduk – Vlastislav Lukášek, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda vs Lukáš Somol – Michal Balák, Boris Damjanov, Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Petr Hromas, Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný
2. OG
27., 55. Patrik Svoboda
29. Pavel Řežábek
12. Zdeněk Grůša ml.
1. 5. 16 16:15 BECH Jabadabadoo Prosek Cosmo Hagibor FC 5. 2:1 (1:1)
Vyrovnaný stav 1:1 nakonec rozhodla povedená rána ze střední vzdálenosti. Hošek
Jabadabadoo Prosek Cosmo Hagibor FC
Martin Pašek – Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Jan Novák, Jiří Ort, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Robert Hejduk – Vlastislav Lukášek, Viktor Morkus, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda
13. Pavel Hradílek
51. Jiří Ort
6. Ivan Svoboda
23. 4. 16 11:15 BECH Cosmo Hagibor FC Homogen 1.FC A 4. 1:5 (1:4)
Hosté předvedli koncentrovaný a kombinační fotbal. Po třetím gólu bylo o výsledku rozhodnuto. Homogen jasně v zápase dominoval. Milan Kašpar
Cosmo Hagibor FC Homogen 1.FC A
Robert Hejduk – Vlastislav Lukášek, Viktor Morkus, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda vs Vít Mašek – Michael Bárta, Jonáš Bartoš, Tomáš Horník, David Hron, Petr Schimon, Tomáš Vrábel
26. Vlastislav Lukášek 5. Tomáš Horník
7. Jonáš Bartoš
15. Tomáš Vrábel
30., 52. Michael Bárta
16. 4. 16 11:15 BECH Cosmo Hagibor FC Well Done 3. 0:3 (0:0)
Vzhledem k počtu hráčů na střídání byli hosté favority, což se jim podařilo prokázat až v závěru utkání.
Cosmo Hagibor FC Well Done
Robert Hejduk – Vlastislav Lukášek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda vs Andrey Abroskin – Nikita Baranovsky, Andrian Gaju, Raul Galinurov, Ievgen Kliushnyk, Glib Kushnir, Iegor Martynov, Stanislau Maskaliunets, Oleksii Ostrenskyi, Vladimir Timanov, Semen Troyan
55. Iegor Martynov
56. Andrian Gaju
58. Nikita Baranovsky
9. 4. 16 11:15 HOSTI Catchers SC Cosmo Hagibor FC 2. 3:1 (1:1)
Zasloužené vítězství domácích. Martin Sazma, Vladimír Kupka
Catchers SC Cosmo Hagibor FC
Tomáš Vitásek – Jan Bejkovský, Tomáš Jakl, Jan Táborský, Tomáš Tuček, Marek Vandas, Jan Vlach, Michael Žabka vs Robert Hejduk – Vlastislav Lukášek, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda
17., 57. Tomáš Tuček
31. Marek Vandas
24. Patrik Svoboda
2. 4. 16 11:15 ZABEH Cosmo Hagibor FC S.N.F. B 1. 3:9 (2:2)
Vyrovnaný poločas bohužel domácí nedokázali udržet. Hosté jim ve druhé půli utekli a už s tím pak nedokázali nic udělat. Petr, Macek
Cosmo Hagibor FC S.N.F. B
Robert Hejduk – Vlastislav Lukášek, Viktor Morkus, David Rašek, Jindřich Rašek, Pavel Řežábek, Pavel Řežábek, Patrik Svoboda vs Jan Brabec – Michal Kaplan, Daniel Krůla, Michal Malý, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal