8. Borussia Predators FK 11 4 1 6 36:33 9

Pá 15.4.16 17:45 ZABEH Blizzard ZM VET Batalion Vinohrady FC   (VL4E)
Pá 15.4.16 19:00 ZABEH Madona music bar Guláš FC   (HL6H)
St 11.5.16 19:00 P3 Reage boys Typos FC   (HL5E)
St 11.5.16 20:15 P3 Ústavan 01 KK M - Bubo A   (HL4D)

13. 6. 16 20:45 MIKU3 PSG Hubertův Tuřín 11. 6:0 (1:2)
Vyrovnané utkání s více šancemi na straně hostů, kteří zaslouženě vyhráli. Utkání bylo kontumováno ve prospěch PGS pro start hráče na cizí RP v týmu Hubertův Tuřín. Kohout
PSG Hubertův Tuřín
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch vs Karel Pavelka – David Jelínek, Matěj Klíma, Martin Křivánek, Michal Palečko, Filip Vymyslický
24. Vladimír Koucký 3., 10., 55. Filip Vymyslický
30. 5. 16 19:00 DABLI F3N FC B PSG 10. 5:5 (4:2)
V první půli byli lepší domácí, po přestávce převzal otěže PSG a nakonec zaslouženě vyrovnal. Rozhodčí se nedostavil.
F3N FC B PSG
Martin Landa – Vít Ficl, Pavel Hodura, Filip Kohoutek, Lukáš Polák, Michal Štolc, Marek Teller vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch
7., 19., 55. Marek Teller
11. Vít Ficl
24. Lukáš Polák
6. Vladimír Koucký
25., 40. František Vomáčka
37., 59. Lukáš Rieger
23. 5. 16 19:00 METE2 PSG Bröndby codein IF 9. 6:1 (3:1)
Po celé utkání byli domácí jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Mlynařík
PSG Bröndby codein IF
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch vs Pavel Mazur – Robert Franěk, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jan Oswald, Petr Packa, Jan Tóth, Matouš Vacík
15. Pavel Chalupa
21., 48. Hoang Dung Nguyen
23., 37. Lukáš Rieger
48. Tomáš Brunclík
19. Robert Franěk
16. 5. 16 20:30 ZAK Borussia Predators FK PSG 8. 2:3 (0:1)
Nadprůměrné utkání 8. ligy zvládlo lépe mužstvo hostů. Šťástka
Borussia Predators FK PSG
Jan Kutálek – Václav Čermák, Michal Heřmánek, Michal Kantor, Rudolf Slaboch, Jan Špinka, Roman Traški, David Vacek, Lukáš Zeman vs František Vomáčka – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Ondřej Wallesch
59. Rudolf Slaboch
60. Jan Špinka
5., 31. Vladimír Koucký
59. Pavel Sojka
9. 5. 16 20:45 HANSP PSG Weekend Warriors FC 7. 1:2 (0:1)
Bojovné utkání, které vyhrál o něco lepší tým. Výborný výkon podali oba gólmani, jinak to byla klasická nakopávaná odpovídající osmé lize. Petr Voborník, Tomáš Matoušek
PSG Weekend Warriors FC
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch vs Tomáš Aulický – Jan Červený, Ondřej Červený, Pavel Chmelík, Jindřich Jonáš, Jiří Kříž, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Jan Škranc, Petr Vávra
32. František Vomáčka 27. Jan Škranc
59. Petr Vávra
2. 5. 16 18:30 HRAB1 Senioři Praha A PSG 6. 4:3 (3:0)
První poločas v režii Seniorů. V 2. poločase PSG postupně hattrickem Sojky vyrovnali. Nakonec zápas rozhodl Chládek ze Seniorů. Jozef Aštary, Maroš Anderko
Senioři Praha A PSG
Michal Resler – Tomáš Chládek, Lukáš Holubec, Petr Kňap, Roman Kňap, Jiří Musílek, Petr Pekárek, Tomáš Resler, Jan Vlček vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Lukáš Rieger, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch
18. OG
21. Petr Kňap
29. Michal Resler
55. Tomáš Chládek
38., 49., 52. Pavel Sojka
25. 4. 16 20:15 SANC2 PSG Rošambo 5. 3:2 (1:1)
Rošambo se ujalo vedení a lépe se tak dostalo do zápasu. Dokázalo však do půle vlastním gólem i vyrovnat. Ve 2. půli už mělo mírně navrch PSG a strhlo vítězství na svou stranu. Hošek
PSG Rošambo
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch vs Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Hoffmann, Lukáš Kadleček, Petr Komín, David Londin, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta
20. OG
31. Tomáš Brunclík
51. Pavel Sojka
5. Vojtěch Šusta
48. Lukáš Kadleček
18. 4. 16 18:15 BECH Sexy prdelky PSG 4. 0:2 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání, kdy šanci střídala šance, ale přesto se trefili jen hosté a zaslouženě zvítězili.
Sexy prdelky PSG
Lukáš Burdych – Václav Beroušek, Václav Chadima, Michal Frgelec, Martin Kolek, Jan Lantora, Martin Pergl, Zdeněk Randa ml. vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch
34. František Vomáčka
60. Pavel Sojka
11. 4. 16 18:15 zzNOVOB Praetorians FC B PSG 3. 1:2 (1:1)
Pohledné utkání, hrané v poklidném tempu a v duchu fair-play. Hosté byli lepší a po zásluze zvítězili. Šťástka
Praetorians FC B PSG
Jakub Eis – Václav Eis, Filip Houška, Lukáš Houška, Petr Provazník, Jiří Sander, Jan Scharfen, Vojtěch Scharfen, Michal Šefr vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch
10. Jan Scharfen 15. Vladimír Koucký
35. Pavel Sojka
4. 4. 16 20:15 SANC1 PSG Partizan Jednota 2. 6:0 (2:0)
PSG bylo po celé utkání lepším týmem a vytvořilo si nespočet brankových příležitostí. Melíšek
PSG Partizan Jednota
Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch vs Petr Vaněk – Petr Daniel, Lukáš Drobník, Jan Herc, Václav Kopáček, Jakub Kůš, Ondřej Rechner, Michal Vejvoda
15. Tomáš Brunclík
17., 33. Pavel Sojka
36. Jakub Karfilát
42. František Vomáčka
49. Lukáš Rieger
21. 3. 16 20:15 SANC2 Manchlastr FC PSG 1. 2:1 (0:1)
Více bojovnosti než fotbalu. Zkušenější domácí berou oba body. Jaroslav Šenfeld
Manchlastr FC PSG
Jakub Bečvář – Ondřej Hlavatý, Filip Kotyza, Antonín Lanhaus, Antonín Lanhaus ml., Miroslav Sládek, Matěj Veselý vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Jakub Karfilát, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, František Vomáčka, Ondřej Wallesch