Út 5.4.16 18:15 BECH Kulišáci CF VET Tatarský biftek VET   (VL4B)
Út 5.4.16 19:30 BECH Starci na chmelu B Studenti Praha FC VET   (VL4B)
Út 5.4.16 20:45 BECH F.R.F. mit vocet Alténa ST   (HL8E)
Út 3.5.16 19:00 P2 Modrá vopice TJ DTS Praha   (HL7D)
Út 3.5.16 20:15 P2 Medvědi A Sorry FC   (HL6D)

23. 6. 16 20:15 MOTO2 Prase FC GFC 11. 4:5 (1:3)
Domácí šli brzy do vedení, což probudilo hosty, kteří na přelomu poločasu drtivě otočili utkání a hosté už poté výsledek zvládli pouze několikrát korigovat.
Prase FC GFC
Martin Havlíček – Lukáš Cibulka, Richard Cuřín, Jan Doležel, Jan Freidinger, Tomáš Poláček, Jiří Pudil vs Svatopluk Šváb – Šimon Blaschko, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Michal Polakovič, Lukáš Růžek, Jan Šída, Petr Wolf
8., 48., 60. Jan Doležel
35. Lukáš Cibulka
10., 36. Jan Pánek
30., 30., 32. Šimon Kulakowski
9. 6. 16 18:15 MIKU4 GFC Pod parou 10. 4:1 (3:1)
Hrál se slušný zápas, ve kterém byli domácí fotbalovější.
GFC Pod parou
Bedřich Kos – Šimon Blaschko, Michal Husák, Tomáš Kolář, Šimon Kulakowski, Lukáš Růžek, Jan Šída vs Dalibor Ďurák – Jakub Cibulka, Tomáš Myšák, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Jakub Seifert
26. Michal Husák
29., 46. Tomáš Kolář
30. Šimon Kulakowski
25. Tomáš Myšák
2. 6. 16 20:45 DEKAN No madam ! B GFC 9. 8:1 (3:0)
Od začátku lepší No Madam! od poloviny první půle jen navyšovali skóre.
No madam ! B GFC
Tomáš MrákotaTomáš Baier, Emiliano Caroti, Pavel Charvát, Petr Dvořák, Jan Hádek, Jan Ivan, Petr Kabát, Pavel Ležatka, Petr Ležatka, Pavel Nedbálek, Václav Růžička vs Bedřich KosMichal Husák, Tomáš Kolář, Lukáš Lebr, Jan Pánek, Michal Polakovič, Lukáš Růžek, Jan Šída
17., 35., 53. Jan Hádek
19. Pavel Charvát
30., 34. Petr Dvořák
41. Jan Ivan
56. Tomáš Mrákota
37 Tomáš Mrákota 50. Tomáš Kolář
23. 5. 16 18:15 MIKU4 GFC Gladieitrs ! 8. 8:5 (1:4)
Hosté si do poločasu vypracovali vícebrankové vedení, druhou půli už nezvládli a domácí skóre otočili. Voldán
GFC Gladieitrs !
Svatopluk Šváb – Šimon Blaschko, Michal Husák, Tomáš Kolář, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Michal Polakovič, Lukáš Růžek vs Adam Kalanin – Martin Polák, Matěj Polák, Jan Slepička, Matěj Švarc, Jan Trefný
59. Matěj Švarc
12. 5. 16 20:15 MOTO3 GFC Žabí hlen 7. 3:4 (0:2)
Ve vyrovnaném zápase měli větší štěstí hosté. Čapla
GFC Žabí hlen
Svatopluk Šváb – Michal Husák, Bedřich Kos, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Michal Polakovič, Lukáš Růžek, Jan Šída, Petr Wolf vs Vladimír Rys – Marek Berka, Jakub Hájek, Pavel Jakoubek, Michal Jariš, Václav Los, Vít Pecánek
32. Petr Wolf
43. OG
49. Michal Husák
17., 52. Václav Los
30. Michal Jariš
41. Pavel Jakoubek
5. 5. 16 18:15 ARIT Emergency GFC 6. 5:1 (1:0)
GFC se dočkalo branky až na konci zápasu, jinak bylo Emergency po celou dobu jasně lepším týmem.
Emergency GFC
Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Štěpán Bricín, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka vs Svatopluk Šváb – Šimon Blaschko, Michal Husák, Bedřich Kos, Šimon Kulakowski, Lukáš Lebr, Michal Polakovič, Jan Šída, Petr Wolf
10., 32. Štěpán Bricín
41. Josef Drábek
42. Štěpán Hegar
59. Roman Blažíček
60. Jan Šída
28. 4. 16 20:15 MOTO3 GFC Dynamo R.U.M. B 5. 2:5 (1:2)
Dynamo dominovali rychlostí a to rozhodlo o výsledku.
GFC Dynamo R.U.M. B
Svatopluk Šváb – Šimon Blaschko, Michal Husák, Tomáš Kolář, Bedřich Kos, Jan Pánek, Jan Šída, Petr Wolf vs Libor Freudenfeld – Karel Freudenfeld, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jakub Nastoupil, Jan Nemeš, Radek Šulc, Jiří Vrba
18. Jan Pánek
40. Petr Wolf
5., 50. Jakub Nastoupil
27. Jiří Vrba
33. Jan Nemeš
60. Lukáš Kloubek
21. 4. 16 19:30 MIKU2 CFG Suchdol GFC 4. 3:1 (1:0)
Domácí byli lepším týmem a po zásluze zvítězili. Boubín
CFG Suchdol GFC
Vojtěch Doležal – Petr Coka, Jiří Fejfar, Lukáš Hofman, Bohumír Nepožítek, Michal Novák, Jaroslav Novotný, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma vs Svatopluk Šváb – Šimon Blaschko, Michal Husák, Bedřich Kos, Šimon Kulakowski, Lukáš Lebr, Jan Pánek, Michal Polakovič, Lukáš Růžek, Jan Šída
9. Petr Coka
33. Michal Novák
47. Jaroslav Novotný
35. Šimon Kulakowski 44. Lukáš Růžek
60. Lukáš Růžek
11. 4. 16 18:00 STER1 GFC Rarach FC 3. 3:1 (2:1)
Domácí střídali dvě pětky a ta druhá hned při svém prvním střídání dvakrát udeřila. Rarach do poločasu snížil a celý druhý poločas pak byl vyrovnaný. Hosté se marně snažili vyrovnat až nakonec těsně před koncem domácí definitivně rozhodli. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
GFC Rarach FC
Svatopluk Šváb – Šimon Blaschko, Michal Husák, Tomáš Kolář, Bedřich Kos, Šimon Kulakowski, Jan Pánek, Michal Polakovič, Lukáš Růžek, Jan Šída, Petr Wolf vs Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Petr Hořínek, Filip Kortán, Zdeněk Švajda, Jan Vnouček, Jakub Žďárský
4., 6. Jan Pánek
59. Lukáš Růžek
30. Filip Kortán
30. 3. 16 20:45 LITVI Prosím, nesmějte se GFC 2. 3:1 (1:1)
Dlouho vyrovnané utkání, v závěru rozhodl svůj prospěch tým Prosím, nesmějte se. Hošek, Plucar
Prosím, nesmějte se GFC
Jiří Smíšek – Jakub Bělohradský, Filip Friedman, Petr Friedman, Zdeněk Mach, Jiří Platil, Václav Pokorný, Pavel Rečný, Jan Rychlovský, Josef Smíšek, Vladimír Staněk vs Svatopluk Šváb – Šimon Blaschko, Michal Husák, Bedřich Kos, Šimon Kulakowski, Michal Polakovič, Lukáš Růžek, Jan Šída, Petr Wolf
26., 58. Jakub Bělohradský
53. Vladimír Staněk
10. Bedřich Kos
24. 3. 16 18:15 MIKU2 GFC Bratři v lihu FC 1. 6:2 (1:1)
Herně vyrovnané utkání, ve kterém měli hosté zpočátku více ze hry, ale domácí se soustředili na obranu, vyráželi do rychlých protiútoků a svého soupeře tvrdě trestali.
GFC Bratři v lihu FC
Bedřich Kos – Šimon Blaschko, Michal Husák, Tomáš Kolář, Šimon Kulakowski, Lukáš Lebr, Jan Pánek, Lukáš Růžek, Jan Šída, Petr Wolf vs Petr Hloušek – Eugeniu Berdan, Viktor Berdan, Petr Bína, Ivan Eroshkin, Michal Kocourek, Jakub Písařík, Ladislav Stehlík, Vojtěch Zíka