Út 22.3.16 19:00 METE2 DTS Praha Sebranka FC B 1. 5:3

4. Atletico Dělo SFC B 11 6 1 4 39:22 13
8. Zavináč FC 11 4 1 6 24:33 9
9. Tamu Pua 1.FC A 11 3 1 7 31:31 7
10. Kelímci 3.FC 11 2 3 6 27:35 7
11. JZD Slivenec 11 5 0 6 38:44 6
12. Ministerstvo obrany 11 1 2 8 23:56 4

Po 25.4.16 18:30 HRAB2 Praetorians FC B Senioři Praha A   (HL8A)
Po 25.4.16 19:45 HRAB2 Senioři Praha B Vysmátí zajíci B   (HL8B)
St 15.6.16 17:45 ZABEH Homunculus Terasy KFC A   (HL6E)
St 15.6.16 19:00 ZABEH R.I.P. A Pneuservis-Bartoušek   (HL5E)
St 15.6.16 20:15 ZABEH Pivušky FC Executors United   (HL7E)

14. 6. 16 19:00 METE2 VZ DTS Praha 11. 4:3 (3:1)
Pohledné utkání nabídlo fotbalovou kvalitu z obou stran, domácí táhla větší potřeba výhry kvůli postupu. Spokojeny jsou oba týmy, oba postupují výše.
VZ DTS Praha
Marek Petráček – Tomáš Černý, Milan Dumbrovský, Ondřej Fousek, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek vs Michal Řeřicha – Tomáš Divecký, Marek Holoubek, David Jehne, Ondřej Klouda, Petr Konopa, Vít Ryba, Jakub Šedivý, Petr Tuhý
60. Petr Konopa
1. 6. 16 20:00 BIHOR DTS Praha Tamu Pua 1.FC A 10. 3:1 (2:0)
Utkání vyrovnané, s mírnou převahou DTS Praha. Ve druhém poločase hosté korigovali výsledek, ale domácí žádné drama nepřipustili a hned v téže minutě opět odskočili na rozdíl dvou branek. Vilém Pacák
DTS Praha Tamu Pua 1.FC A
Tomáš Divecký – Marek Holoubek, David Jehne, Ondřej Klouda, Tomáš Marvan, Muhammad Nasir, Vít Ryba, Jakub Šedivý, Petr Tuhý vs Michal Beneš – Josef Brixi, Roman Čapka, Josef Hofman, Jiří Jiřík, Pavel Synek
20. Ondřej Klouda
25. Marek Holoubek
57. Vít Ryba
57. Pavel Synek
24. 5. 16 19:00 P2 Palouk SK DTS Praha 9. 4:2 (3:2)
Palouk podcenil úvod utkání a tak se hosté dostali dvougólového vedení. Pak však domácí zapli na vyšší obrátky a vcelku v pohodě výsledek otočili. Martin Procházka
Palouk SK DTS Praha
Jaroslav Štér – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Patrik Breškovec, Jakub Daněk, Vít Kocur, Aleš Rychlý, Mikhail Svanidze vs Tomáš Divecký – Marek Holoubek, Ondřej Klouda, Petr Konopa, Tomáš Marvan, Muhammad Nasir, Michal Řeřicha, Vít Ryba, Jakub Šedivý, Petr Tuhý
17. Jiří Böhm
27. Patrik Breškovec
28. Vít Kocur
56. Jakub Daněk
9., 15. Vít Ryba
12. 5. 16 20:45 ARIT DTS Praha Omlékované Sojky 8. 0:1 (0:0)
Přestože padla jedna branka, bylo utkání pěkné a živé.
DTS Praha Omlékované Sojky
Michal Řeřicha – Marek Holoubek, David Jehne, Ondřej Klouda, Tomáš Marvan, Muhammad Nasir, Vít Ryba, Petr Tuhý vs Daniel Orolín – Martin Bartůněk, Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, Ondřej Smutný, Martin Staněk, David Verner, Marek Verner
45. Martin Bartůněk
3. 5. 16 19:00 P2 Modrá vopice TJ DTS Praha 7. 1:3 (0:1)
Vyhrál fotbalovější a střelecky vyspělejší tým.
Modrá vopice TJ DTS Praha
Jakub Skála – Albert Cheikh, Filip Hamza, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Petr Karel, Daniel Navrátil, Lukáš Radil, Petr Šilhánek vs Michal Řeřicha – Marek Holoubek, David Jehne, Ondřej Klouda, Petr Konopa, Tomáš Marvan, Muhammad Nasir, Vít Ryba, Jakub Šedivý, Petr Tuhý
59. Petr Karel 7. Ondřej Klouda
48. Muhammad Nasir
50. Vít Ryba
28. 4. 16 20:15 P2 DTS Praha Ministerstvo obrany 6. 3:3 (1:1)
O poločase došlo ke střídání domácího brankáře. První poločas odehrál Divecký a druhý Řeřicha. Pěkný zápas, přesahoval úroveň 7. ligy. DTS v závěru zaslouženě vyrovnal. Procházka T., Pavel
DTS Praha Ministerstvo obrany
Michal Řeřicha – Tomáš Divecký, Marek Holoubek, David Jehne, Ondřej Klouda, Petr Konopa, Tomáš Marvan, Muhammad Nasir, Vít Ryba, Petr Tuhý vs Jan Tajbl – Miroslav Baloun, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Jakub Hendrych, Martin Hendrych, Marek Sobota
4. Muhammad Nasir
57., 59. Vít Ryba
13. Miroslav Baloun
42., 53. Jakub Hendrych
19. 4. 16 19:30 SLIVE JZD Slivenec DTS Praha 5. 6:7 (3:3)
Utkání velmi dobré úrovně, se spoustou akcí, šancí i gólů nakonec zvrátili ve svůj prospěch hráči DTS Praha. Kremlík
JZD Slivenec DTS Praha
Jan Slavík – Petr Bližňák, Michal Hájek, Milan Janda, Ondřej Jonáš, Miroslav Kučera, Ondřej Leština, Karel Nesl, Khalil Omari, Ivan Zbořil vs Michal Řeřicha – Marek Holoubek, David Jehne, Ondřej Klouda, Petr Konopa, Muhammad Nasir, Vít Ryba, Petr Tuhý
46. David Jehne
12. 4. 16 18:15 PRKOP DTS Praha Kelímci 3.FC 4. 4:2 (1:2)
Vyrovnané a vyhecované utkání, kde 1. poločas měli navrch Kelímci. Ovšem 2. poločas odpadli, čehož využilo DTS a dvěma rychlými góly zápas otočilo. Petr Dvořák, Dominik Turbák
DTS Praha Kelímci 3.FC
Michal Řeřicha – Tomáš Divecký, David Jehne, Ondřej Klouda, Petr Konopa, Tomáš Marvan, Muhammad Nasir, Vít Ryba, Jakub Šedivý, Petr Tuhý vs Jan Němec – Miloň Jedlička, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář, Jakub Zíma
6. Tomáš Marvan
53. Petr Konopa
53. Vít Ryba
59. Ondřej Klouda
6. Jakub Zíma
16. David Runt
7. 4. 16 20:45 ARIT DTS Praha Zavináč FC 3. 4:3 (1:1)
Domácí vstoupili do utkání v lepší kondici a po zásluze se ujali vedení, pak ale předali otěže hostujícímu týmu a ten ještě do pauzy vyrovnal. Ve druhé půli přidali hosté ještě další dva góly a vypadalo to, že si dojdou pro vítězství. Pak ale přišla 55. minuta, ve které domácí snížili na rozdíl jedné branky. Hned po rozehrávce přišel další šok - domácí vyrovnali a po další rozehrávce přišel další gól na 4:3.
DTS Praha Zavináč FC
Michal Řeřicha – Tomáš Divecký, Marek Holoubek, David Jehne, Ondřej Klouda, Petr Konopa, Tomáš Marvan, Muhammad Nasir, Vít Ryba, Petr Tuhý vs Radek Sojka – Filip Bajko, Jakub Hon, Jaroslav Stasinka, Richard Stránský, Marek Strečko, Marek Vogl, Filip Zelinka
26., 55. Petr Konopa
56. Ondřej Klouda
30. Filip Zelinka
34., 47. Richard Stránský
29. 3. 16 19:00 METE2 Atletico Dělo SFC B DTS Praha 2. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání do poslední minuty. Domácí bohužel nedokázali skórovat, remíza by zápasu slušela víc.
Atletico Dělo SFC B DTS Praha
Šimon Skála – Ondřej Fronček, Pavel Fronček, Petr Hanuška, Marek Jablonski, Ivo Konderla, Ján Malysa, Vít Pravda vs Tomáš Divecký – Marek Holoubek, David Jehne, Ondřej Klouda, Tomáš Marvan, Vít Ryba, Jakub Šedivý, Petr Tuhý, Martin Zobač
58 Petr Hanuška 25. Vít Ryba 58. Martin Zobač
22. 3. 16 19:00 METE2 DTS Praha Sebranka FC B 1. 5:3 (2:2)
Velice vyrovnané utkání, které mohlo skončit jakýmkoliv výsledkem.
DTS Praha Sebranka FC B
Tomáš Divecký – Marek Holoubek, David Jehne, Petr Konopa, Michal Řeřicha, Vít Ryba, Jakub Šedivý, Martin Zobač vs Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Michal Hlavatý, Radek Kopal, Tomáš Matoušek