Ne 1.5.16 20:00 MIKU2 Lobotomici South Prague FC   (HL8O)
Ne 5.6.16 17:30 ARIT Výlov 0.FC Tuxeda FC   (HL7L)
Ne 5.6.16 18:45 ARIT Texas N.Strašecí FC S.T.R.U.P.   (HL5I)

25. 6. 16 12:30 BECH K+K Fotbal Team Horníci FC 11. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání v obrovském vedu přineslo zaslouženou remízu. Kohout
Michal Severýn – Jan Dostál, David Faber, Radek Glocar, Jan Hustoles, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Tomáš Popek vs Jakub Mehl – José Celis, Daniel Černý, Šimon Hejda, Ondřej Mladějovský, Tomáš Suja, Otto Urban
47. Tomáš Navrátil
41. OG
44. Otto Urban
11. 6. 16 11:15 KBELY Gremio K+K Fotbal Team 10. 2:4 (1:1)
Gremio, ač bylo pod tlakem, dlouho odolávalo. První poločas dokonce udrželo remízu a nebýt dvou rychlých gólů v druhé půli, mohl být výsledek otevřený až do konce. Procházka
Gremio K+K Fotbal Team
Jan Šťastný – Zbyněk Chládek, Petr Coufal, Michal Gráf, Tomáš Jindra, Josef Kujal, Michal Lupínek vs Erik Štěpnička – Jan Dostál, David Faber, Radek Glocar, Tomáš Hejl, Michal Hofmeister, Marcel Kusín, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Tomáš Popek, Michal Severýn, Artur Zhytnyk
18. Josef Kujal
53. Tomáš Jindra
22., 40. David Faber
32. Artur Zhytnyk
39. Petr Lenner
4. 6. 16 11:15 ZAK K+K Fotbal Team Deportivo bez Coruna B 9. 3:8 (3:1)
Deportivo předvedlo drtivý obrat ve druhé půli, během které rychle vyrovnalo a následně i díky lepší kondici skóre postupně navyšovalo skóre. Jiří Krofta
K+K Fotbal Team Deportivo bez Coruna B
Marcel Kusín – David Faber, Radek Glocar, Tomáš Hejl, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Tomáš Popek, Artur Zhytnyk vs Kamil Papež – Daniel Biderman, Tomáš Fatura, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Ondřej Pöschl, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
11., 13., 27. David Faber 23., 33., 36. Jiří Uchytil
38. Tomáš Fatura
50., 54., 59. Zdeněk Ševčík ml.
53. Zbyněk Štursa
28. 5. 16 12:30 TEMPO Brazzers Praha FC A K+K Fotbal Team 8. 8:2 (6:0)
Hosté bez střídání nestačili na běhavé a mladé domácí.
Brazzers Praha FC A K+K Fotbal Team
Stanislav Mushka – David Hospodka, Dominik Kvašňák, Yuan Anh Nguyen, Šimon Souček, Ondřej Štěpánek, Vojtěch Štěpánek, Tomáš Vlček vs Artur Zhytnyk – Radek Glocar, Jan Hustoles, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Tomáš Popek
54. Artur Zhytnyk
14. 5. 16 12:30 HANSP K+K Fotbal Team Ak-Bars 7. 1:1 (1:0)
Parádní utkání, kterému nechybělo nic. Domácí byli k vítězství blíž, ale za stavu 1:0 netrefili prázdnou branku a soupeř v závěru dokázal i v oslabení vyrovnat. Procházka
K+K Fotbal Team Ak-Bars
Erik Štěpnička – David Faber, Radek Glocar, Tomáš Hejl, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Artur Zhytnyk vs Alzhan Turlybekov – Rinat Akhmetov, Niyaz Aktanov, Bulat Aytmukhametov, Ilyas Kushenov, Alnur Oskar, Andrii Ponomarenko, Ali Zinullin
7. Petr Lenner 52 David Faber
55 Erik Štěpnička
58. Andrii Ponomarenko 40. Alzhan Turlybekov
8. 5. 16 15:00 BECH Sarmat FC K+K Fotbal Team 6. 0:6 (1:1)
Utkání bylo kontumováno ve prospěch K+K pro start hráče na cizí RP v týmu Sarmat.
Sarmat FC K+K Fotbal Team
Vladimir Novitchi – Rostyslav Chernyshov, Temur Kahramanov, Vasyl Karaslai, Rostyslav Marchuk, Leonid Shedko, Alexander Shirokov, Nazariy Shukatka, Sabyrzhan Sultanov, Dmitriy Tsepke vs Erik Štěpnička – David Faber, Radek Glocar, Jiří Kyznar, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Tomáš Popek, Artur Zhytnyk
23. Vasyl Karaslai 27. David Faber
30. 4. 16 11:15 BECH K+K Fotbal Team Luver FC 5. 4:1 (1:0)
Dobrý zápas, ve kterém zvítězil lepší tým. Nikita Bychkov, Eugeniu Marandici
K+K Fotbal Team Luver FC
Erik Štěpnička – David Faber, Radek Glocar, Jan Hustoles, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Artur Zhytnyk vs Robert Vintiška – Dušan Frolich, Jiří Hájek, Václav Malina, Luboš Navrátil, Lukáš Repík, Petr Švestka, Lukáš Zamazal
11. David Faber
33., 38. Radek Glocar
37. Tomáš Navrátil
11 Artur Zhytnyk 52. Lukáš Zamazal 4. Lukáš Repík
23. 4. 16 11:15 TEMPO Pivnice U Zpěváčků K+K Fotbal Team 4. 2:6 (1:2)
Jednoznačné utkání, ve kterém mohl být rozdíl daleko větší, kdyby hosté nespálili řadu tutovek. Dreksler, Rajniš
Pivnice U Zpěváčků K+K Fotbal Team
Tomáš Maceček – David Hlaváček, Roman Ilovičný, Tanas Papadakis, Robert Solanský, Martin Sumerauer, Tomáš Svoboda vs Erik Štěpnička – David Faber, Radek Glocar, Jan Hustoles, Jiří Kyznar, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Tomáš Popek, Artur Zhytnyk
15. David Hlaváček
44. Roman Ilovičný
20 Tomáš Svoboda 3., 17. David Faber
32., 49. Artur Zhytnyk
51. OG
60. Jan Hustoles
17. 4. 16 13:45 TEMPO K+K Fotbal Team Lohy Boys 3. 6:0 k.
Pěkný fotbal, při kterém si domácí během první půle vytvořili dostatečný náskok, který hosté sice po pauze snížili, ale zvrat již nestihli. Husák
K+K Fotbal Team Lohy Boys
Erik Štěpnička – David Faber, Radek Glocar, Jan Hustoles, Petr Lenner, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Tomáš Popek, Artur Zhytnyk vs Ondřej Beránek – Tárik Al Homsi, René Blahovský, Jan Bouček, David Deutsch, Michal Hrstka, Jan Karabec, Lukáš Karpíšek, Matěj Kurdiovský, Miroslav Málek
8. Tomáš Popek
12. Artur Zhytnyk
14. Radek Glocar
22., 42., 60. David Faber
30., 54., 57. Matěj Kurdiovský
9. 4. 16 11:15 P3 Šnek FC B K+K Fotbal Team 2. 3:5 (2:2)
Zápas odehrán v rychlém tempu.
Šnek FC B K+K Fotbal Team
Ondřej Čemus – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Miroslav Vaněk vs Erik Štěpnička – David Faber, Radek Glocar, Jan Hustoles, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Tomáš Popek, Artur Zhytnyk
4. Miroslav Neubauer
12. Tomáš Königsmark
55. Josef Budínský
11. Marek Novotný
22., 34., 39., 58. David Faber
21. David Faber
3. 4. 16 17:45 METE1 Hustá pěna FC K+K Fotbal Team 1. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně, ve kterém byli domácí lepší v koncovce.
Hustá pěna FC K+K Fotbal Team
Petr Bráza – Daniel Beneš, Tomáš Dvořák, David Gregora, Jan Kosejk, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Lumír Stuchlý, Jakub Voldřich vs Jan Hustoles – David Faber, Radek Glocar, Marcel Kusín, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Tomáš Popek, Erik Štěpnička, Artur Zhytnyk