Ne 3.4.16 13:45 P3 A.Č.A.B. FC Xichties FC   (HL6L)
Ne 3.4.16 15:00 P3 Banzai Avengers FC   (HL6K)
Út 19.4.16 17:00 DEKAN Paradentol 1990 Hvězda VAB F.C.   (VL4B)
Út 19.4.16 18:15 DEKAN Balabuška Old TJ Traktor humus VET B   (VL4B)
Ne 5.6.16 16:15 P3 Los Niňos M.B. Free team   (HL7J)
Ne 5.6.16 17:30 P3 Defect Praha Liguére FC   (HL5I)

25. 6. 16 12:30 ZAK Pivnice U Zpěváčků Deportivo bez Coruna B 11. 0:6 (0:4)
Domácí se dostavili v minimálním počtu do hry a kvůli nedostatku fyzických sil byl zápas ukončen už po prvním poločase. Marek Vinš, Michal Bujalka
Pivnice U Zpěváčků Deportivo bez Coruna B
Tomáš Maceček – David Hlaváček, Michael Papadakis, Tanas Papadakis, Martin Sumerauer vs Kamil Papež – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Václav Krampera, Marek Myška, Ondřej Pöschl, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
7. Daniel Biderman
10. Jiří Uchytil
15. Zdeněk Ševčík ml.
20. Zbyněk Štursa
11. 6. 16 10:00 KBELY Deportivo bez Coruna B Lohy Boys 10. 6:0 k.
4. 6. 16 11:15 ZAK K+K Fotbal Team Deportivo bez Coruna B 9. 3:8 (3:1)
Deportivo předvedlo drtivý obrat ve druhé půli, během které rychle vyrovnalo a následně i díky lepší kondici skóre postupně navyšovalo skóre. Jiří Krofta
K+K Fotbal Team Deportivo bez Coruna B
Marcel Kusín – David Faber, Radek Glocar, Tomáš Hejl, Tomáš Navrátil, Marek Novotný, Tomáš Popek, Artur Zhytnyk vs Kamil Papež – Daniel Biderman, Tomáš Fatura, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Ondřej Pöschl, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
11., 13., 27. David Faber 23., 33., 36. Jiří Uchytil
38. Tomáš Fatura
50., 54., 59. Zdeněk Ševčík ml.
53. Zbyněk Štursa
28. 5. 16 11:15 HANSP Deportivo bez Coruna B Hustá pěna FC 8. 1:1 (0:1)
Utkání v klidném tempu, Pěna měla více ze hry, v 2. poločase polevila a Deportivo vyrovnalo. Husák
Deportivo bez Coruna B Hustá pěna FC
Kamil Papež – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs Petr Bráza – Daniel Beneš, Tomáš Dvořák, David Gregora, Jan Kosejk, Pavel Morda, Martin Provázek, Tomáš Sobota, Jakub Voldřich
54. Petr Hrbek 10. Tomáš Dvořák
14. 5. 16 12:30 P2 Horníci FC Deportivo bez Coruna B 7. 2:5 (0:2)
Jako vždy v osmé lize sehrálo roli stáří, zkušenosti a fyzická převaha. Mladý celek Horníků tak od začátku neměl moc šancí na úspěch. Martin Škorík, Jakub Podlesný
Horníci FC Deportivo bez Coruna B
Daniel Černý – José Celis, Šimon Hejda, Jakub Mehl, Ondřej Mladějovský, Otto Urban vs Kamil Papež – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Tomáš Fatura, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
51. Otto Urban
60. Jakub Mehl
10., 18., 36. Daniel Biderman
55. Lukáš Bürgel
59. Petr Hrbek
7. 5. 16 10:00 TEMPO Deportivo bez Coruna B Gremio 6. 4:4 (1:1)
Grémio těžilo z chyb Deportiva a vedlo už 2:4. Deportivo mělo šťastný závěr a dvěma zásahy srovnalo. Hošek
Deportivo bez Coruna B Gremio
Kamil Papež – Daniel Biderman, Tomáš Fatura, Václav Krampera, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs Jan Šťastný – Zbyněk Chládek, Petr Coufal, Marek Doubek, Michal Gráf, Tomáš Jindra, Josef Kujal, Jaroslav Šafařík, Petr Šťastný
22., 36. Zdeněk Ševčík ml.
57., 60. Daniel Biderman
6. Josef Kujal
34., 55. Michal Gráf
38. Zbyněk Chládek
30. 4. 16 11:15 KBELY Deportivo bez Coruna B Šnek FC B 5. 1:4 (0:0)
První poločas bylo jasně lepší Deportivo, které ale své šance nevyužilo. Po pauze se hosté zvedli, vstřelili branky a s přehledem domácí přehráli. Adam Kollár, Dominik Dobšíček
Deportivo bez Coruna B Šnek FC B
Kamil Papež – Mohamed Shendy Bayomi, Lukáš Bürgel, Václav Krampera, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil vs Miroslav Vaněk – Josef Budínský, Tomáš Königsmark, Lukáš Mádr, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Váňa
46. Mohamed Shendy Bayomi 41., 51. Miroslav Neubauer
47. Pavel Váňa
49. Lukáš Mádr
23. 4. 16 12:30 BECH Brazzers Praha FC A Deportivo bez Coruna B 4. 4:5 (1:4)
Do poslední minuty napínavý zápas, který ale proběhl bez problémů. V prvním poločase jasně lepší hosté, po pauze se ale domácí zvedli a začali dotahovat, na alespoň bod jim to však nestačilo. Milan Kašpar
Brazzers Praha FC A Deportivo bez Coruna B
Ondřej Štěpánek – František Drábek, Daniel Klár, Dominik Kvašňák, Daniel Štěpánek, Vojtěch Štěpánek, Tomáš Vlček vs Kamil Papež – Mohamed Shendy Bayomi, Daniel Biderman, Tomáš Fatura, Petr Hrbek, Václav Krampera, Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
15., 60. Tomáš Vlček
45., 52. Daniel Klár
6., 42. Jiří Uchytil
27. Václav Krampera
28. Daniel Biderman
29. Zbyněk Štursa
16. 4. 16 12:30 HANSP Deportivo bez Coruna B Ak-Bars 3. 1:4 (0:2)
Celek hostů složených výhradně z cizinců byl fotbalovější a kombinačně lepším týmem a po zásluze zvítězil.
Deportivo bez Coruna B Ak-Bars
Kamil Papež – Mohamed Shendy Bayomi, Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Marek Myška, Zbyněk Štursa vs Alnur Oskar – Rinat Akhmetov, Bulat Aytmukhametov, Nur Bakytzhan, Andrii Ponomarenko, Anton Potorochin, Ali Zinullin
55. Mohamed Shendy Bayomi 21., 23. Rinat Akhmetov
39., 60. Ali Zinullin
9. 4. 16 11:15 KBELY Sarmat FC Deportivo bez Coruna B 2. 1:1 (1:0)
Každý tým měl pasáž, ve které dominoval. Spravedlivá remíza. Josef Černý, Tomáš Havelka