Ne 22.5.16 10:00 BECH Angmar A Hustec   (HL4E)
Ne 22.5.16 11:15 BECH FC Praha 07 Jedna noha netleská   (HL8N)

26. 6. 16 15:00 MIKU3 Protector 1320 FC Legendy FC 11. 7:4 (1:1)
Rozhodčí se nedostavil. Pohodové férové utkání s pěknými góly.
Petr Kvasňovský – Michal Hekl, Jan May, Pavel May, Miroslav Šalša, Pavel Vávra, Jan Vladyka vs Lukáš Mišanik – David Jonáš, Marián Kriš, Jiří Macák, David Moc, Tomáš Rejlek, Ondřej Šulc
32. Pavel May
12., 52. Marián Kriš
34., 44. David Jonáš
12. 6. 16 18:45 SCBEC Legendy FC Rumové pralinky FC 10. 1:3 (0:1)
Hosté byli fotbalovější a výhru si zasloužili. Domácí si v nervózním zápase raději pořád stěžovali. Vlastimil Kesner
Legendy FC Rumové pralinky FC
David Moc – David Jonáš, Marián Kriš, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, Tomáš Rejlek, Ondřej Šulc, Vít Železný vs Pavel Kohout – Grigore Burac, Dušan Cendelín, Sergiy Dovbak, Farid Hanafi, Pavel Kohout, Sergiu Miron, Martin Svoboda, Andrei Trahim, Robert Václavík
40. Lukáš Mišanik 21. Sergiu Miron
35. Andrei Trahim
43. Dušan Cendelín
5. 6. 16 16:15 MIKU4 Pražská Stoka Legendy FC 9. 5:0 (1:0)
V prvním poločase byla hra vyrovnaná a utkání nakonec rozhodly chyby gólmana hostů na začátku druhé půle.
Pražská Stoka Legendy FC
Tomáš Josefus – Denis Aussenberg, Jiří Chládek, Petr Holý, Vladimír Malátek, Matouš Novák, Filip Šebek, Jaroslav Vrkoč vs Tomáš Rejlek – David Jonáš, Marián Kriš, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, David Moc, David Zamrzla, Vít Železný
20., 31. Matouš Novák
32., 37., 54. Jiří Chládek
29. 5. 16 16:15 CESMI Legendy FC Malvazinky 1.FC 8. 5:4 (2:3)
Na 8. ligu kvalitní utkání. Remíza by byla zasloužená, ale oba body berou Legendy. Tomáš Vávra
Legendy FC Malvazinky 1.FC
David Jonáš – Roman Kača, Marián Kriš, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, David Moc, Tomáš Rejlek, Ondřej Šulc, David Zamrzla, Vít Železný vs Patrik Janoušek – David Adamec, Josef Černý, Filip Derner, Filip Novotný, Pavel Rákosník
39. Filip Derner
15. 5. 16 16:15 CESMI Legendy FC Zlíchov Catholic FC 7. 2:5 (2:2)
Zlíchov špatně začal a brzy prohrával 0:2. Ještě do přestávky však stihl vyrovnat a po pauze si zaslouženě dokráčel k vítězství. Husák
Legendy FC Zlíchov Catholic FC
Tomáš Rejlek – David Jonáš, Roman Kača, Marián Kriš, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, David Moc, David Zamrzla, Vít Železný vs Dominik Radina – Viktor Glac, Tomáš Kubík, Jakub Šenovský, Prokop Šorm, Daniel Trojan
4., 9. Lukáš Mišanik 13. Prokop Šorm
16., 47. Tomáš Kubík
31., 53. Dominik Radina
8. 5. 16 20:00 MIKU2 Koza znezaneřáděná Legendy FC 6. 1:2 (1:0)
Klasické bojovné utkání, které bylo v režii nejlepšího hráče Smolky. Rozhodly však dva slepené góly hostů, které zvrátily vývoj střetnutí a ani Smolka už s tím sám nic udělat nemohl. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Koza znezaneřáděná Legendy FC
Pavel Ptáček – Jan Barták, Aleš Jindřich, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Aleš Pleštil, Pavel Sehnal, Robert Šenk, Jiří Smolka vs Tomáš Rejlek – David Jonáš, Roman Kača, Marián Kriš, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, David Moc, Ondřej Šulc, David Zamrzla, Vít Železný
24. Jan Kopal 46. David Jonáš
47. Jiří Macák
23. 4. 16 11:15 KBELY Legendy FC Bulldogs Praha FC 5. 4:2 (2:2)
Utkání v klidném tempu, které domácí zaslouženě vyhráli. Jan Leibl, Michael Leibl
Legendy FC Bulldogs Praha FC
Tomáš Rejlek – David Jonáš, Marián Kriš, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, David Moc, Ondřej Šulc, David Zamrzla, Vít Železný vs Zdeněk Janůj – Jonáš Čekal, Jakub Hurtík, Petr Klíma, Petr Kornienko, Ondřej Novotný, Jan Pavlíček, Petr Procházka, Ondřej Šimánek, Jan Svoboda, Pavel Trmal
17., 26., 49. Jiří Macák
52. Marián Kriš
2., 20. Petr Procházka
16. 4. 16 11:15 HANSP Blesk VK B Legendy FC 4. 2:1 (2:0)
Tým domácích působil fotbalovějším dojmem, po celé utkání měl mírnou herní převahu a po zásluze zvítězil.
Blesk VK B Legendy FC
Ondřej Beneš – Jiří Černý, Milan Cina, Pavel Cina, Karel Mokoš, Libor Štohanzl, Jiří Tříska vs Tomáš Rejlek – Roman Kača, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, David Moc, David Zamrzla, Vít Železný
17., 19. Libor Štohanzl 53. David Zamrzla
10. 4. 16 18:30 HOSTI Legendy FC ZAHR 1.FC 3. 1:1 (1:0)
Až 4 minuty před koncem dokázali hosté proměnit jednu ze svých mnoha šancí. Husák
Legendy FC ZAHR 1.FC
Tomáš Rejlek – David Jonáš, Roman Kača, Marián Kriš, Jiří Macák, Lukáš Mišanik, David Moc, David Zamrzla, Vít Železný vs Jan Sládek – Jiří Čermák, Denis Dotiuc, Maroš Duchoň, Daniel Hudák, Jakub Kovrzek, Martin Lisa, Bohuslav Mach, Martin Nebeský, Marek Vodrážka
14. Lukáš Mišanik 56. Marek Vodrážka
3. 4. 16 15:00 HANSP Vixens Legendy FC 2. 0:15 (0:8)
Jednoznačné utkání, ve kterém nebylo od první minuty o vítězi pochyb. Sympatický dívčí tým by si nicméně za svou snahu alespoň čestný úspěch zasloužil. Procházka, Procházka