St 21.9.16 18:00 STER1 Houbařův Ráj Papíráci CF   (HL6E)
St 21.9.16 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Primeira Equipe   (HL7F)
St 21.9.16 20:30 STER1 Guinness AC Athletico KMF   (HL8E)
St 12.10.16 17:30 ARIT Dolní Kralovice FC Kulva PVC   (HL8B)
St 12.10.16 18:45 ARIT Buchmeister team Pivušky FC   (HL7E)
St 12.10.16 20:00 ARIT Tuscarora 03 Homunculus   (HL6F)

30. 11. 16 20:45 CESMI Břewnow boys KMK Inter Ohradní 11. 2:3 (1:2)
Domácí vstoupili do utkání lépe a rychle vedli. Hosté však třemi brankami otočili utkání ve svůj prospěch a domácím se ze závěrečného tlaku podařilo pouze snížit. Hošek
Břewnow boys KMK Inter Ohradní
Zdeněk Vávra – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Martin Zalužanský vs Lukáš Bumbálek – Tomáš Benko, Jiří Brož, Jaromír Ondra, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan
2. Karel Kahovec
53. Vojtěch Šulc
13. OG
20. Jaromír Ondra
47. Vladimír Teplan
15. 11. 16 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice Břewnow boys KMK 10. 4:7 (3:1)
V první půli byli domácí lepším týmem a vypracovali si dvoubrankový náskok. Ve druhé půli však hosté zabrali, svého soupeře doslova rozstříleli a otočili výsledek ve svůj prospěch. Daniel Peterka, Karel Erben
UTS Vršovice Břewnow boys KMK
Matej Juhász – Pavel Čírtek, Ondřej Culek, Martin Hosnedl, Michal Kamas, Jan Lacina, Ondřej Pulkert, Martin Sekan, Filip Šmahel vs Michal Šiškun – Michal Haleš, Karel Kahovec, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Martin Zalužanský
52. Karel Kahovec
7. 11. 16 18:15 CESMI Tatra 04 Břewnow boys KMK 9. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou remízou. Stránský
Tatra 04 Břewnow boys KMK
Martin Mika – Michal Cimbál, Lubomír Karda, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Daniel Zeithaml vs Zdeněk Vávra – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Pavel Vávra, Martin Zalužanský
42. Vladimír Pešata 53. Pavel Vávra 14. Michal Šiškun
54. Jaromír Bulíček
31. 10. 16 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Sparta Pankrác 8. 7:1 (2:0)
Hosté začali jen ve čtyřech a celý zápas nemohli střídat, čehož soupeř dokázal využít.
Břewnow boys KMK Sparta Pankrác
Zdeněk Vávra – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Martin Zalužanský vs Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Kotrba, Ondřej Mareš, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský, Michal Vejvoda
1. Jaromír Bulíček
4. Michal Šiškun
34. Pavel Vávra
36., 59. Martin Zalužanský
39., 52. Karel Kahovec
50. Michal Vejvoda 10. Lukáš Kotrba
18. 10. 16 18:15 MIKU4 Saens 1.FC A Břewnow boys KMK 7. 6:3 (3:0)
Pěkné rychlé utkání. Rozhodla lepší koncovka domácích. Miroslav Vostatek, Martin Pecka
Saens 1.FC A Břewnow boys KMK
Pavel Strazzer – Radek Dosoudil, Patrik Dostál, Patrik Jandus, David Jonáš, Petr Strazzer, Robert Vágner, Miroslav Weiner vs Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Michal Haleš, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Karel Tůma, Martin Zalužanský
51. Michal Šiškun
10. 10. 16 18:15 CESMI Břewnow boys KMK Klokan Perón club A 6. 1:4 (0:2)
Domácí po prohrané první půli přidali, napadali rozehrávku soupeře a dokázali snížit. Na vyrovnání ale nedosáhli, naopak Klokan v závěru pojistil své vítězství. Husák
Břewnow boys KMK Klokan Perón club A
Karel Kahovec – Jaromír Bulíček, Josef Šimůnek, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Zdeněk Vávra vs Jan Pohnán – Ondřej Barvínek, Michal Chaloupka, Ivan Hašek, Roman Letko, Robert Staněk ml., Václav Vochoska
32. Pavel Vávra 14., 25. Michal Chaloupka
58. Jan Pohnán
59. Ivan Hašek
4. 10. 16 19:30 CESMI Rowdies HFC Břewnow boys KMK 5. 1:2 (1:1)
Domácí odehráli celý zápas bez střídání a spoléhali na obranu. Hosté se snažili kombinovat, ale trápil je brankář soupeře. Poločas skončil 1:1. Ve druhém poločase hosté přidali a zaslouženě berou oba body, i když branka přišla až v poslední minutě. Lukáš Augustýn, František Presl
Rowdies HFC Břewnow boys KMK
Richard Peer – Milan Bouška, Filip Fuchsa, Jakub Hůlka, Pavol Ružička, Mário Vozár vs Zdeněk Vávra – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Martin Zalužanský
28. Pavol Ružička 15., 60. Pavel Vávra 45. Jaromír Bulíček
27. 9. 16 19:30 CESMI Břewnow boys KMK Queens Park Club 4. 2:1 (1:1)
Rychlé a důrazné utkání, k dělbě bodů chybělo pět minut. Domácí měli ve svém středu brankáře jako šestého hráče v poli a soupeř neměl skoro šanci za celý zápas ho ohrozit na jeho výletech.
Břewnow boys KMK Queens Park Club
Zdeněk Vávra – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Michal Šiškun, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Martin Zalužanský vs Jakub Halamka – Michal Balík, Michael Barák, Martin Došek, Patrik Kolen, Martin Prachař, Marek Švehla
9. Jaromír Bulíček
55. Pavel Vávra
20. Michal Balík
19. 9. 16 18:15 CESMI Lucián FC A Břewnow boys KMK 3. 9:1 (5:1)
Utkání, ve kterém od začátku existovalo pouze jedno mužstvo, skončilo jednoznačným vítězstvím domácích.
Lucián FC A Břewnow boys KMK
Marek Bruna – Jakub Boudník, Adam Kraus, Ivo Malina, Jan Prošvic, Pavel Slánský, Ondřej Stříbrský, Karel Vitvera vs Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Karel Kahovec, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Martin Zalužanský