Út 20.9.16 19:00 P3 Cinda Fernet UVL Estudiantes UVL   (UVL1A)
Út 20.9.16 20:15 P3 El Barto GFC Regent B   (HL6D)
Po 17.10.16 19:00 P1 Trops 1.SK Šrot FC   (HL3A)
Po 17.10.16 20:15 P1 Santa Dominica Akta - rez   (HL1A)
Po 7.11.16 19:00 P1 Šrot FC BongoBongo AC   (HL3A)
Po 7.11.16 20:15 P1 Santa Dominica Hertha ZMZ   (HL1A)

30. 11. 16 20:45 MIKU3 Sparta Pankrác Les Miserables 11. 7:7 (3:3)
Poklidné a v klidu hrané utkání, kde bylo vidět, že ani jeden tým už nemá o co hrát. Emil Vitásek
Sparta Pankrác Les Miserables
Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Lukáš Jakobovský, Lukáš Kotrba, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský, Michal Vejvoda vs Jan Šícha – Martin Čácha, Michal Janíček, František Liška, Ondřej Soběslav, Jiří Sodoma, Tomáš Valenta
53. Jan Šícha
17. 11. 16 20:45 MIKU1 Les Miserables Saens 1.FC A 10. 4:1 (2:0)
Domácí své šance proměňovali a nezastavilo je ani závěrečné oslabení, naopak v poslední minutě z brejku stvrdili postup. Čapla
Les Miserables Saens 1.FC A
Jiří Sodoma – Pavel Bolina, Martin Čácha, Martin Chalupa, Lukáš Fialka, Patrik Gilian, Michal Janíček, Daniel Kubec, František Liška, Jan Šícha, Ondřej Soběslav, Tomáš Valenta vs Pavel Strazzer – Radek Dosoudil, Vojtěch Gajecký, Martin Hurka, David Jonáš, Marek Konečný, Daniel Palma, Bedřich Straka, Ondřej Straka, Petr Strazzer, Lukáš Tesařík, Matěj Vrána, Miroslav Weiner
47. Marek Konečný
8. 11. 16 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Les Miserables 9. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
3. 11. 16 20:45 MIKU1 Les Miserables Rowdies HFC 8. 6:0 (2:0)
Utkání bylo předčasně ukončeno v 4. minutě po zranění druhého hráče Rowdies.
Les Miserables Rowdies HFC
Jiří Sodoma – Martin Čácha, Martin Chalupa, Michal Janíček, Daniel Kubec, František Liška, Jan Šícha, Ondřej Soběslav vs Filip Fuchsa – Milan Bouška, David Hůlka, Richard Peer, Michael Repetný
1. Martin Čácha
4. František Liška
19. 10. 16 19:30 HOSTI Queens Park Club Les Miserables 7. 4:8 (3:2)
Velice nervózní utkání, které hosté rozhodli v druhé půli. Robert Hlinák, Vladimír Křížek
Queens Park Club Les Miserables
Jakub Halamka – Michal Balík, Michael Barák, Martin Prachař, Tomáš Proskočil, Marek Švehla, Petr Voves vs Jiří Sodoma – Martin Čácha, Martin Chalupa, Patrik Gilian, Michal Janíček, Daniel Kubec, František Liška, Jan Šícha, Tomáš Valenta, Miroslav Verner
38. Michal Janíček
13. 10. 16 20:45 MIKU1 Les Miserables Lucián FC A 6. 14:0 (4:0)
Vítězové využili oslabení soupeře k vysoké výhře.
Les Miserables Lucián FC A
Jiří Sodoma – Martin Čácha, Martin Chalupa, Patrik Gilian, Michal Janíček, František Liška, Jan Šícha vs Marek Barták – Jakub Boudník, Adam Kraus, Ivo Malina, Ondřej Stříbrský
6., 29., 31. Michal Janíček
20., 36., 46. Jiří Sodoma
25., 42., 44. Martin Čácha
33., 40., 47., 52., 57. František Liška
6. 10. 16 20:45 MIKU1 Les Miserables UTS Vršovice 5. 5:1 (0:1)
Domácí byli po celé utkání lepším týmem, měli balon více na kopačkách než jejich soupeř a vyhráli zaslouženě.
Les Miserables UTS Vršovice
Jiří Sodoma – Martin Čácha, Martin Chalupa, Lukáš Fialka, Patrik Gilian, Michal Janíček, Daniel Kubec, František Liška, Jan Šícha, Ondřej Sodoma, Miroslav Verner vs Matej Juhász – Petr Blabla, Pavel Čírtek, Martin Hosnedl, Michal Kamas, Jan Lacina, Ondřej Pulkert, Martin Sekan, Filip Šmahel, Ondřej Vančura
41., 56. Martin Čácha
53., 54., 59. Daniel Kubec
30. Martin Hosnedl
27. 9. 16 20:45 MIKU1 Dvorce SK MPI Les Miserables 4. 2:5 (2:1)
V utkání nejvyšší úrovně drželi domácí v prvním poločase nadějný výsledek. Ve druhém narůstala aktivita početnějších hostů a zaslouženě stav otočili. Miroslav Korbel, Tomáš Petr
Dvorce SK MPI Les Miserables
Petr Pařízek – Jan Hrubý, Christ Nwogu, Lukáš Olmr, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jakub Sedlák vs Jiří Sodoma – Martin Čácha, Martin Chalupa, Lukáš Fialka, Patrik Gilian, Michal Janíček, Daniel Kubec, František Liška, Jan Šícha, Ondřej Sodoma, Miroslav Verner
10. Tomáš Olmr
21. Jan Hrubý
8., 40. Jan Šícha
32. Jiří Sodoma
34. František Liška
46. Daniel Kubec
22. 9. 16 20:45 MIKU1 Les Miserables Inter Ohradní 3. 4:0 (1:0)
První půle byla ještě celkem vyrovnaná, hlavně díky skvěle chytajícímu brankáři na straně hostů. Ve druhé půli už však domácí nenechali nikoho na pochybách a naprosto zaslouženě zvítězili. Mlynařík
Les Miserables Inter Ohradní
Jiří Sodoma – Martin Čácha, Martin Chalupa, Lukáš Fialka, Patrik Gilian, František Liška, Jan Šícha, Ondřej Sodoma, Miroslav Verner vs Lukáš Bumbálek – Tomáš Benko, Jiří Brož, Jan Fiřt, Martin Horáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Vladimír Teplan
30. Patrik Gilian
41., 55. Martin Čácha
49. Jiří Sodoma
13. 9. 16 19:30 CESMI Břewnow boys KMK Les Miserables 2. 4:5 (2:4)
Hosté byli lepším týmem a v závěru strhli vítězství na svoji stranu. Většinu utkání jim ve hře pomáhal jejich brankář, který byl v podstatě šestým hráčem v poli. Lukáš Augustýn, František Presl
Břewnow boys KMK Les Miserables
Tomáš Kulhawik – Jaromír Bulíček, Jan Šulc, Vojtěch Šulc, Karel Tůma, Pavel Vávra, Zdeněk Vávra, Martin Zalužanský vs Jiří Sodoma – Martin Čácha, Martin Chalupa, Lukáš Fialka, Patrik Gilian, František Liška, Jan Šícha, Miroslav Verner