12. Hodkovičky United FC 11 2 1 8 36:60 5

St 16.11.16 18:15 DEKAN Jawa - Techno team Bronx KKK VET B   (VL4C)
St 16.11.16 19:30 DEKAN Stará Garda VET Vršáci VET   (VL2B)
St 16.11.16 20:45 DEKAN Masters V Bajern Měšičáci   (VL4C)
Čt 8.12.16 18:15 MIKU4 SuperNova L.F.C. Cormoran FC SUP   (SVL3B)
Čt 8.12.16 19:30 MIKU4 Úderka Žižkov SUP PFC Kodymka SUP A   (SVL2B)
Čt 8.12.16 20:45 MIKU4 Opatoff A K 1.FP Praha   (HL5E)

2. 12. 16 18:00 ZAK Scarface AC Libčice FC 11. 3:5 (0:3)
Libčice byli pohyblivější a hlavně dokázali proměnit svoje šance. Domácí na konci tlačili, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Jiří Šmat, František Šťasta
Scarface AC Libčice FC
Michal Klíma – Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Zdeněk Jemelík, Lukáš Kunt, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Richard Valoušek vs František Ureš – Petr Heráň, Jakub Šíma, Jakub Šindler, Jan Surý, Tomáš Tenkl
31. Štěpán Gregor
47. OG
55. Richard Valoušek
5., 55. Tomáš Tenkl
10., 14., 43. Jakub Šíma
50. Tomáš Tenkl
18. 11. 16 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Scarface AC 10. 2:8 (0:3)
Hosté byli jednoznačně kvalitnějším týmem a zaslouženě zvítězili.
Hodkovičky United FC Scarface AC
Jan Šubrt – Tomáš Bělohorec, Jakub Hněvkovský, Dominik Kárník, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Roman Procházka – Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Richard Valoušek
49., 51. Lukáš Kraml 11., 39. Lukáš Kunt
13., 55. Ondřej Honka
26., 44. Jan Samec
57. Štěpán Gregor
58. Martin Plevka
11. 11. 16 19:15 ZAK Scarface AC Deko 9. 0:5 (0:3)
Hosté byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Vukovič
Scarface AC Deko
Michal Klíma – Štěpán Gregor, Lukáš Havierník, Ondřej Honka, Zdeněk Jemelík, Lukáš Kunt, Karel Mesároš, Karel Němeček, Martin Plevka, Roman Procházka vs Petr Štěpán – Tomáš Hajner, Ota Járka, František Kocourek, Ondřej Kocourek, Pavel Máj, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek
2., 35. Ladislav Obermajer ml.
10., 37. Ondřej Kocourek
26. Juraj Vojtíšek
4. 11. 16 19:15 ZAK Výtržník HFC Scarface AC 8. 0:4 (0:3)
Hosté byli lepší rychlostně, technicky i v kombinaci a zaslouženě vyhráli. Čapla
Výtržník HFC Scarface AC
Jan Macháček – Jan Bohata, Filip Dvořák, Jiří Kubát, Tomáš Rálek, Daniel Šmídek, Filip Šmídek, Lukáš Vala, Jan Veselý vs Michal Klíma – Martin Djakov, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Lukáš Kunt, Karel Mesároš, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Richard Valoušek
10. Ondřej Honka
10. Richard Valoušek
17., 39. Štěpán Gregor
17. 10. 16 19:30 MIKU4 Scarface AC Úderka Žižkov junioři 7. 3:5 (0:1)
V prvním poločase lekce aktivnější hosté. Ve druhé půli domácí získali vedení, které ale neudrželi a v závěru dostali dvě branky. Kohout
Scarface AC Úderka Žižkov junioři
Michal Klíma – Štěpán Gregor, Zdeněk Jemelík, Lukáš Kunt, Karel Němeček, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Richard Valoušek vs Pavel Řezáč – Daniel Galus, Marek Hanousek, Filip Hereš, Lukáš Mráz, Tomáš Novotný, Dominik Preisler
37., 46. Štěpán Gregor
41. Richard Valoušek
24., 58. Marek Hanousek
45. Dominik Preisler
50., 52. Pavel Řezáč
14. 10. 16 19:15 ZAK Internazionale AC Scarface AC 6. 4:2 (2:2)
Domácí byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Internazionale AC Scarface AC
Sergii Palchyk – Ruslan Bugayevskiy, Veniamin Dmitriyev, Alisher Ibragim, Dias Idrissov, Ruslan Murzakanov, Anton Salaujov, Oleg Shvedov, Renat Yessenzhanov vs Michal Klíma – Martin Djakov, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Zdeněk Jemelík, Lukáš Kunt, Karel Mesároš, Karel Němeček, Martin Plevka, Jan Samec, Richard Valoušek
12. Dias Idrissov
16. Renat Yessenzhanov
50. Ruslan Murzakanov
52. Veniamin Dmitriyev
4. Ondřej Honka
10. Štěpán Gregor
7. 10. 16 19:15 ZAK Scarface AC Traktor humus A 5. 2:5 (0:2)
Hosté začali aktivně a vypracovali si v první půli dvoubrankové vedení. Po půli se hra vyrovnala, ale hosté byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Nebýt brankáře domácích, mohl být výsledek daleko jednoznačnější. Lukáš Bucek
Scarface AC Traktor humus A
Michal KlímaŠtěpán Gregor, Lukáš Havierník, Ondřej Honka, Lukáš Kunt, Karel Mesároš, Martin Plevka, Roman Procházka, Richard Valoušek vs Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Jan Havránek, Ladislav Kautský, David Kudrnáč, David Šefrna, Dušan Valenta, Jakub Valenta, Matěj Valenta
35. Štěpán Gregor
39. Ondřej Honka
9., 44., 55. Matěj Valenta
15. Jan Havránek
58. Bohuslav Cabrnoch
26. 9. 16 19:15 ZAK Bedna 98 FC Scarface AC 4. 7:1 (5:0)
Jednoznačná záležitost ve prospěch domácích. A to hostům ještě skvěle zachytal gólman.
Bedna 98 FC Scarface AC
Miroslav Motl – Karel Antonín, Dženau Gadžun, Jakub Horký, Matěj Lang, Jiří Lukáš, Antonín Novák, Jan Turínek vs Michal KlímaŠtěpán Gregor, Ondřej Honka, Lukáš Kunt, Karel Mesároš, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec
14., 17., 18., 45., 57. Matěj Lang
24., 29. Dženau Gadžun
31. Lukáš Kunt
23. 9. 16 19:15 ZAK Scarface AC The Penguins 6:5 B 3. 1:5 (0:3)
Jednoznačné a zcela zasloužené vítězství hostujícího týmu. Smetana
Scarface AC The Penguins 6:5 B
Michal KlímaŠtěpán Gregor, Ondřej Honka, Lukáš Kunt, Karel Mesároš, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec vs Milan Dvonč – Roman Alba, Milan Boubín ml., Daniel Březina, Jan Dolejška, David Dušek, Lukáš Kratochvíl, Zdeněk Kremlík
52. Roman Procházka 2., 22., 40. Roman Alba
8. Milan Boubín ml.
45. Daniel Březina
16. 9. 16 19:15 ZAK Řežem to United Scarface AC 2. 3:0 (1:0)
Hosté byli fotbalovější a důraznější.
Řežem to United Scarface AC
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Matěj Vondrka vs Michal Klíma – Štěpán Gregor, Lukáš Havierník, Ondřej Honka, Zdeněk Jemelík, Lukáš Kunt, Karel Mesároš, Martin Plevka, Roman Procházka, Jan Samec, Richard Valoušek, Radomil Žďárský
6., 39., 50. Michal Novák
2. 9. 16 19:15 ZAK MVS Vršovice A Scarface AC 1. 2:4 (1:0)
Vcelku vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla početnější střídačka na straně hostujícího týmu. Petr Bešta, Karel Kozel