Ne 13.11.16 17:30 BECH Apači Splašený kozy TR   (HL6L)
Ne 13.11.16 18:45 BECH Morová rána 1.FC VET Bum bar VET   (VL3D)
Ne 13.11.16 20:00 BECH Pirátská vodka Běchovice VET   (VL4F)
Ne 4.12.16 17:30 BECH STG Milovice Batalion Vinohrady FC   (VL3D)
Ne 4.12.16 18:45 BECH Erko Kbely Zimbru Olymp A   (HL3D)
Ne 4.12.16 20:00 BECH Real Prd VET Běchovice VET   (VL4F)

8. 12. 16 19:30 MIKU4 Úderka Žižkov SUP PFC Kodymka SUP A 11. 6:0 k.
24. 11. 16 20:30 TEMPO PFC Kodymka SUP A Tučňáci SUP B 10. 1:7 (0:1)
První půle byla vyrovnaná. Ve druhé začali přebírat otěže utkání Tučňáci a velmi pohledným fotbalem dotáhli utkání do vítězného konce. Stanislav Ptáček
PFC Kodymka SUP A Tučňáci SUP B
Stanislav Heller – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Karel Matějka, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki vs Miroslav Šoukal – Petr Hartman, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Jiří Mach, Jiří Šmejc
33. Jan Wierzbicki 26., 51., 53., 59. Stanislav Lehocký
37. Petr Hartman
42. Jiří Šmejc
44. Jiří Mach
10. 11. 16 17:00 ZAK Starci na chmelu SUP A PFC Kodymka SUP A 9. 3:1 (2:1)
Domácí si v první půli vypracovali jednobrankový náskok, který dokázali v závěru ještě potvrdit a zaslouženě zvítězili.
Starci na chmelu SUP A PFC Kodymka SUP A
Jaroslav Kroh – Ladislav Brázda, Stanislav Coňk, Petr Fassati, Petr Hochmann, Petr Jambor, Ivan Moravec, Jiří Povýšil, Marek Prosický, Daniel Vott vs Jan Kupr – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Karel Matějka, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki
16. Ladislav Brázda
21. Petr Hochmann
57. Marek Prosický
4. Petr Pospíšil
4. 11. 16 19:00 ZABEH PFC Kodymka SUP A Oblouci 81 AFC SUP 8. 2:7 (0:1)
Zápas hraný ve velkém tempu se zaslouženou výhrou hostujícího týmu.
PFC Kodymka SUP A Oblouci 81 AFC SUP
Stanislav Heller – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Richard Kejval, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Martin Varga, Jan Wierzbicki vs Evžen Krajina – Vlastimil Brabenec, Josef Brada, Pavel Janeba, Pavel Jesenský, Petr Kruml, Pavel Prokop, Milan Šídlo, Jiří Svoboda, Petr Venhauer, Rudolf Zuman
51. Michal Čermák
59. Richard Kejval
30., 39., 58. Pavel Prokop
32., 42., 44., 52. Petr Venhauer
20. 10. 16 18:00 SCBEC Kbelák FC SUP PFC Kodymka SUP A 7. 5:3 (5:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. První byl jednoznačně v režii domácího týmu. Ve druhém byli hosté lepší, ale nakonec jim to stačilo pouze na snížení.
Kbelák FC SUP PFC Kodymka SUP A
Jan Thienel – Vladimír Albrecht, Miroslav Brabec, Miroslav Hulín, Lubomír Nešpor, Oldřich Passler, Jiří Veselý vs Stanislav Heller – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Jan Kupr, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki
2., 5., 25., 27. Lubomír Nešpor
18. Jiří Veselý
31. Michal Čermák
40., 50. Martin Baitler
13. 10. 16 18:15 DEKAN PFC Kodymka SUP A Stará Garda SUP 6. 1:3 (1:3)
Divácky pohledný zápas. Domácí hráli lépe ve 2. půli, hosté však využili více gólových příležitostí a vyhráli.
PFC Kodymka SUP A Stará Garda SUP
Stanislav Heller – Martin Baitler, Michal Čermák, Jan Doležal, Karel Matějka, Jiří Pípal, Petr Pospíšil, Jan Wierzbicki vs Bohumil Karafiát – Tomáš Jaroš, Zdeněk Knápek, Tomáš Neuhäusl, Oldřich Pavlovský, Miroslav Šimůnek, Petr Turínek, Tomáš Vodička
25. Martin Baitler 19. Oldřich Pavlovský
24. Miroslav Šimůnek
30. Petr Turínek
29. 9. 16 19:30 HOSTI PFC Kodymka SUP A VV Vokra SV 5. 0:1 (0:1)
Hrál se hodně otevřený fotbal, i když tomu výsledek vůbec nenapovídá. Hostům stačila jedna branka k vítězství. Vostatek