Čt 22.9.16 19:00 P3 Šrot FC VET Úderka Žižkov   (VL2B)
Čt 22.9.16 20:15 P3 Nova LFC A 4077 DUCKS   (HL3B)
St 12.10.16 19:00 STOD Concur 1.FC Notorlet Stodůlky   (HL8G)
St 12.10.16 20:15 STOD Dřevosprint SC Kliďas SFC   (VL2A)
Út 1.11.16 19:30 DEKAN Radouč FC B Javorák plus   (SVL2A)
Út 1.11.16 20:45 DEKAN Omlékované Sojky MIFA Fighters FO   (HL7C)

5. 12. 16 19:30 CESMI Speciál Bráník B Celtic THK 11. 5:2 (2:0)
Jednoznačné utkání, hosté dokázali snížit až v posledních deseti minutách, kdy už bylo o výsledku rozhodnuto.
Speciál Bráník B Celtic THK
Daniel Prokop – Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Jonáš Navrátil, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko vs Petr Soukup – Tomáš Burda, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jan Suchan, Jaroslav Vacek
9., 48. Jonáš Navrátil
25. Petr Vanko
42. Jan Ropický
50. Jiří Kotáb
49., 56. Jaroslav Vacek
21. 11. 16 20:45 HOSTI Bakera Speciál Bráník B 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
14. 11. 16 19:00 P2 Speciál Bráník B 4 TD Ala Bundy A 9. 3:1 (2:1)
Domácí byli po celé utkání jasně lepším týmem a mohli klidně vyhrát i vyšším rozdílem ve skóre, kdyby dokázali proměňovat svoje šance. Jiří Tichý, Martin Wagenknecht
Speciál Bráník B 4 TD Ala Bundy A
Robert Hájek – Michal Baroch, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Jonáš Navrátil, Jan Ropický, Zdeněk Slavíček vs Jiří Šebesta – Peter Brťka, Martin Kukla, Matouš Skružný, Martin Špaček, Václav Svoboda, Pavel Votánek
10., 39. Jonáš Navrátil
19. Jan Ropický
16. Peter Brťka
7. 11. 16 19:30 DEKAN Vládci Prahy Speciál Bráník B 8. 2:2 (0:2)
Pěkný a rychlý zápas s rozdílnými poločasy, hosté brzo vedli a zvolnili, čehož domácí využili ve druhé půli, přidali a zaslouženě vyrovnali. Stanislav Petroušek
Vládci Prahy Speciál Bráník B
David Sváček – Tomáš Bábovka, Josef Brandejs, Karel Erben, Adam Hlava, Jakub Klíma, Daniel Peterka, Jan Rajnoch, Matěj Rajnoch, Tomáš Souček vs Robert Hájek – Michal Baroch, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Daniel Morávek, Jonáš Navrátil, Jan Ropický, Zdeněk Slavíček
33. Daniel Peterka
58. Jan Rajnoch
7. Miroslav Horváth
13. Jonáš Navrátil
31. 10. 16 19:15 SCBEC Speciál Bráník B Útlum 7. 2:2 (0:1)
Velmi pěkné utkání, ve kterém domácí dokázali na poslední chvíli zachránit remízu. Petr Český, František Zajac
Speciál Bráník B Útlum
Zdeněk Slavíček – Michal Baroch, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Jan Ropický, Jiří Šabatka vs Martin Zita – Jakub Bodlák, Tomáš Klokočník, Ondřej Novotný, Karel Páral, Karel Páral, Michal Turna
42., 60. Michal Baroch 23., 32. Michal Turna
17. 10. 16 20:45 MIKU2 Vojenské lesy Speciál Bráník B 6. 1:6 (1:3)
Pěkný kombinační fotbal v rychlém tempu. Hosté měli větší štěstí v koncovce.
Vojenské lesy Speciál Bráník B
Jaroslav Šturma – Martin Dömisch, Daniel Dvořák, Petr Häusler, Pavel Janeček, Rudolf Janeček, Marek Jansík, Miloslav Moravec, Václav Navrátil vs Jan Ropický – Michal Baroch, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
12. Daniel Dvořák 8. Miroslav Horváth
13., 16. Jonáš Navrátil
42., 48. Jiří Šabatka
56. Zdeněk Slavíček
10. 10. 16 20:30 TEMPO Purple Team AFK Speciál Bráník B 5. 10:7 (5:1)
Domácí o své výhře rozhodli v prvním poločase. Ve druhé půli se hra vyrovnala, hrálo se nahoru dolů a zápas se změnil v přestřelku. David Runt, Petr Mrzena
Purple Team AFK Speciál Bráník B
Radim Fulík – Adam Havránek, Matěj Lafata, Jaroslav Nováček, Jan Páv ml., Jakub Strašek, Milan Trýb vs Jan Ropický – Michal Baroch, Miroslav Horváth, Jonáš Navrátil, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
48. Miroslav Horváth
3. 10. 16 18:15 MIKU2 Speciál Bráník B Liguére FC 4. 1:1 (0:1)
Hezké utkání hrané v tempu. Na hřišti to byl vyrovnaný boj na obou stranách, a proto se body dělily za remízu 1:1. Dufek
Speciál Bráník B Liguére FC
Robert Hájek – Michal Baroch, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Jakub Kricner, Jonáš Navrátil, Jan Ropický, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček vs Ondřej Matějka – Miroslav Fess, Jakub Jaroš, Daniel Maialeh, Lukáš Malý, Lukáš Mikyska, Daniel Novotný, Lukáš Oslzla, Roman Váňa
54. Jiří Kotáb 25. Lukáš Malý
19. 9. 16 20:45 MIKU2 Ferri FC Speciál Bráník B 3. 3:3 (1:1)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Šaróka
Ferri FC Speciál Bráník B
Marek Kutina – Martin Bednář, Petr Čunát, Petr Majer, Tomáš Novák, Lukáš Novotný, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek vs Jan Ropický – Michal Baroch, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Daniel Prokop, Jiří Šabatka, Zdeněk Slavíček, Petr Vanko
18. Petr Čunát
41. Jan Svoboda
44. Petr Majer
50 Tomáš Novák 9. Jiří Kotáb
36. Miroslav Horváth
39. Jiří Šabatka
12. 9. 16 19:30 LITVI Speciál Bráník B Domácí potřeby A 2. 3:3 (2:3)
Rychlé a kombinační utkání s mnoha pohlednými akcemi na obou stranách. Oba týmy se rozešly se zaslouženou remízou. Pavel Černý, Matěj Havlík
Speciál Bráník B Domácí potřeby A
Robert Hájek – Michal Baroch, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Jonáš Navrátil, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka vs Adam Roušal – Radek Farkaš, Michal Louda, Luboš Urban, Lukáš Urban, Petr Vaněk, Jakub Zatkal
16. Jan Ropický
28., 40. Jiří Šabatka
18., 23. Radek Farkaš
25. Petr Vaněk
35. Lukáš Urban
5. 9. 16 19:30 MIKU4 Deportivo bez Coruna A Speciál Bráník B 1. 0:2 (0:0)
Oboustranně slušné utkání ve vysokém tempu. Hosté byli lepším týmem.
Deportivo bez Coruna A Speciál Bráník B
Kamil Papež – Daniel Boubín, Pavel Graf, Lukáš Hejtmánek, Jakub Kudláček, Michal Majer, Zdeněk Ševčík ml., Jiří Uchytil vs Zdeněk Slavíček – Michal Baroch, Miroslav Horváth, Jiří Kotáb, Daniel Prokop, Jan Ropický, Jiří Šabatka