St 28.9.16 19:00 STOD Žabí hlen Notorlet Stodůlky   (HL8G)
St 28.9.16 20:15 STOD Dřevosprint SC Folprecht 1.FC VET   (VL2A)
St 19.10.16 19:00 P1 KTB B Petrohradská BFK A   (HL3B)
St 19.10.16 20:15 P1 VV Vokra VV Šrot FC VET   (VL2B)
Po 7.11.16 19:00 P3 Rošťáci Válcovny plechu MS FC   (HL8C)
Po 7.11.16 20:15 P3 Bedna 98 FC Úderka Žižkov junioři   (HL2B)

29. 11. 16 19:00 P3 Radouč FC B 1.FC RUM SUP 11. 3:0 (1:0)
Vyhrál techničtější tým. Hosté nevyužili žádnou z mála možností na korekci stavu. Felix Hampapa
Radouč FC B 1.FC RUM SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Pavel Škirda – Martin Benda, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Michal Šolc, Zdeněk Vojáček
7., 40. Roman Moulis
35. Václav Hrabě
15. 11. 16 20:30 MALES Rokoska SUP Radouč FC B 10. 6:4 (4:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém byly k vidění pěkné branky a mnoho šancí na obou stranách. Nakonec vyhráli produktivnější domácí.
Rokoska SUP Radouč FC B
Jaroslav Marek – Zdeněk Genčev, Sabid Halilovič, Lubomír Hluší, Alexander Najdenov, Miloš Niesner, Jiří Pařízek, Blage Spasovski, Petr Vydra vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif
51. Roman Moulis
8. 11. 16 19:30 MIKU3 Ortopedie Radouč FC B 9. 1:0 (1:0)
Nádherné utkání, Ortopedie uhájila těsné poločasové vedení, ale Radouč druhý poločas tlačila. Husák
Ortopedie Radouč FC B
Luděk Bureš – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Martin Vyštejn vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif
23. Milan Nový
1. 11. 16 19:30 DEKAN Radouč FC B Javorák plus 8. 0:2 (0:0)
Pohledné utkání, plné hezkých kombinačních akcí. První poločas trošku lepší domácí Radouč, druhou půli však hosté začali jezdit a proměnili dvě akce gólem.
Radouč FC B Javorák plus
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Hynek Svoboda, Jan Yousif vs Jan Chadt – Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Daniel Louda, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Petr Vlasák
49. Petr Vlasák
54. Alexandr Kurz
17. 10. 16 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Radouč FC B 7. 3:2 (3:1)
Pohledné utkání skončilo zaslouženou výhrou domácího týmu.
Flamengo FC SUP Radouč FC B
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Zdeněk Kocan, Jan Vaníček, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif
16. Zdeněk Kocan
18. Václav Chrbolka
26. Antonín Vích
6. Serghei Davidenco
51. Jan Yousif
11. 10. 16 19:30 DEKAN Radouč FC B Felix club super 6. 4:1 (2:1)
Domácí byli v utkání lepším týmem a vyhráli zaslouženě. Hosté se snažili v závěru vyrovnat, ale naopak dostali ještě dvě branky na cestu.
Radouč FC B Felix club super
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Jan Fried – Tomáš Běloch, Gabriel Bugár, Petr Flajžík, Alexandros Koranis, Jiří Nekola, Jan Šercl
2., 60. Serghei Davidenco
4., 59. Tomáš Kopecký
28. Petr Flajžík
4. 10. 16 18:30 HRAB2 Endoprotéza Radouč FC B 5. 1:2 (0:2)
Radouč měla převahu a zdálo se, že snadno zvítězí. Endoprotéza v závěru snížila, ale ani drtivý tlak na remízu nestačil.
Endoprotéza Radouč FC B
Libor Panenka – Viktor Hlaváč, Tomáš Hrdý, Miroslav Kimminich, Jiří Nehasil, Richard Podlipský, Petr Slivka, Jindřich Vich vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif
51. Jindřich Vich 6. Serghei Davidenco
21. Jan Yousif
27. 9. 16 18:15 DEKAN Radouč FC B Čechie 12° SUP 4. 1:3 (0:0)
Domácí hráli bez střídání a doplatili na vysoké tempo zápasu. Pěkný fotbal. Gejza Trgiňa
Radouč FC B Čechie 12° SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Petr Kniha, Antonín Mareš, Miroslav Trnka
59. Dušan Kuzmík 36. Miroslav Trnka
51. Pavel Čmelík
56. Antonín Mareš
19. 9. 16 20:00 BIHOR Berger club SUP Radouč FC B 3. 1:1 (1:1)
Hosté měli odvahu, ale nedokázali vstřelit vítězný gól. Klail
Berger club SUP Radouč FC B
Martin Melč – Pavel Kunst, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Petr Vaněk, Roman Vild, František Zalužanský vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Ivan Roztočil, Hynek Svoboda, Jan Yousif
8. Pavel Kunst 35 Martin Melč 5. Jan Yousif 46. Ivan Roztočil
13. 9. 16 19:00 ZABEH Radouč FC B Bítovská SUP 2. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, zasloužená remíza. Šaroka
Radouč FC B Bítovská SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Ivan Roztočil, Hynek Svoboda, Jan Yousif vs Pavel Hájek – Jan Choura, Jiří Fiala, Karel Filip, Robert Hlubuček, Stanislav Kasa, Libor Petřina, Zdeněk Stránský, Miroslav Tůma
25. Ivan Roztočil
45. Serghei Davidenco
38. Robert Hlubuček
47. Jiří Fiala
7. 9. 16 20:15 P2 Benda All Stars FC Radouč FC B 1. 0:4 (0:1)
Domácí hráli fotbal a hosté dávali góly. Klail
Benda All Stars FC Radouč FC B
Přemysl Kubíček – Jan Hanžl, Roman Mlynář, Michal Pína, Jiří Podhůrský, David Šulc, Petr Zadák, Karel Zmatlík vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Miloš Jirák, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Hynek Svoboda, Jan Yousif