Út 29.3.16 19:30 CESMI ZAK Praha Pigs FC   (HL7C)
Út 29.3.16 20:45 CESMI Airconquest F.F.C. Midget   (HL8D)
St 11.5.16 18:15 CESMI UNYP´s Blazers Holosmetky FC B   (HL6E)
St 11.5.16 19:30 CESMI Dynamo UK Saens 1.FC A   (HL3B)
St 11.5.16 20:45 CESMI Traktor humus VET A Vojenské lesy VET   (VL1A)

22. 6. 16 19:00 ZABEH Sebranka FC VET Čechie 12° 11. 4:5 (3:3)
Po vyrovnaném prvním poločase se domácí dostali do vedení, ale hosté dokázali v závěru strhnout vítězství na svoji stranu.
Sebranka FC VET Čechie 12°
Pavel Markes – Václav Chmel, Miloslav Kobera, Tomáš Kopal, Jeffrey Mons, Libor Nemec, Derk van de Belt vs Ladislav Košťál – Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Radek Matějka, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
9., 10. Tomáš Kopal
24., 43. Jeffrey Mons
2., 21. David Krejdl
18., 59. Martin Půlpán
60. Petr Kopička
9. 6. 16 19:30 MIKU2 Čechie 12° Podolka FC VET 10. 6:3 (3:1)
Zápas postarších, ale fotbalových pánů probíhal v duchu fair play. Čechie si vytvořila mnoho šancí, dala jen minimum z nich, ale i tak zaslouženě vyhrála.
Čechie 12° Podolka FC VET
Ladislav Košťál – Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Petr Vítek vs Jiří Nekola – Petr Baštář, Martin Hradec, Richard Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Richard Slaměník, Zdeněk Zimovčák
1. Petr Kopička
6. David Krejdl
17., 50. Miroslav Kašpar
47., 60. Petr Kniha
14., 47. Richard Slaměník
58. Richard Hradec
1. 6. 16 19:30 DEKAN Masters V Čechie 12° 9. 1:7 (0:5)
První poločas si hosté vypracovali pětibrankový náskok, který ve druhé půli pohodlně hlídali a zaslouženě zvítězili. Adam Kubišta, Tomáš Klouda
Masters V Čechie 12°
Petr Sklenář – Martin Brouček, Tomáš Faust, Jaroslav Nevrkla, Milan Pavlík, Štěpán Vondrášek, Martin Vyštejn vs Ladislav Košťál – Luboš Kasa, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl
39. Milan Pavlík 6. Martin Půlpán
9., 50., 52. Petr Kopička
12. Luboš Kasa
15. David Krejdl
27. Petr Kniha
19. 5. 16 20:45 DEKAN Čechie 12° Křídla Ďáblic VET C 8. 2:3 (2:2)
Trochu živější domácí hráli otevřenou partii. Hosté hráli více zodpovědně a byli o něco lepším týmem a po zásluze zvítězili.
Čechie 12° Křídla Ďáblic VET C
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Čestmír Pavlásek – Jan Beneš, Aleš Kvasnička, David Nosek, Radek Sláma, Ivo Štric, Jan Syrovátka
16., 28. Petr Kniha 51 Karel Bednář 5., 25. Jan Beneš
32. Aleš Kvasnička
39. Ivo Štric
12. 5. 16 19:30 ARIT Jawa - Techno team Čechie 12° 7. 1:9 (0:4)
Velmi hezké utkání, ve kterém byli hosté lepším týmem, ale výsledek je pro domácí až příliš krutý.
Jawa - Techno team Čechie 12°
Vladimír Hora – Miroslav Kastner, Martin Rampach, Daniel Rezek, Ladislav Sedlák, Pavel Svátek, Daniel Veselý vs Petr Vítek – Karel Bednář, Jan Hehejík, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Miroslav Trnka
46. Daniel Rezek 3., 7., 37., 43. Jan Hehejík
21., 55. David Krejdl
26. Martin Půlpán
34. Petr Vítek
57. Petr Kopička
5. 5. 16 19:15 SCBEC Čechie 12° Felix club (seniors) 6. 3:4 (2:0)
Rozhodla lepší koncovka hostujícího týmu.
Čechie 12° Felix club (seniors)
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Petr Švonc – Milan Krch, Milan Levrinc, Pavel Makovský, Milan Musil, Pavel Provazník, David Řezníček
3. David Krejdl
28. Petr Kopička
53. Petr Kniha
36., 39. David Řezníček
48. Pavel Provazník
56. Milan Musil
27. 4. 16 17:00 DEKAN Bronx KKK VET B Čechie 12° 5. 2:5 (1:1)
Vybojované vítězství po hezkém bojovném kolektivním výkonu.
Bronx KKK VET B Čechie 12°
Pavel Jinoch – Martin Bartiš, Viliam Kurucz, Aleš Mach, Radek Nechanský, Šimon Rittich, Vladimír Viklický vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Miroslav Trnka, Petr Vítek
7., 44. Viliam Kurucz 18., 58. Petr Kopička
32., 52. Martin Půlpán
59. Miroslav Kašpar
20. 4. 16 18:15 LITVI Čechie 12° Domácí potřeby VET 4. 4:6 (2:4)
Hosté na začátku hned odskočili do vedení a už si to jen hlídali a zápas spravedlivě vyhráli.
Čechie 12° Domácí potřeby VET
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hehejík, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, David Krejdl, Martin Půlpán, Miroslav Trnka vs Zdeněk Vlach – Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Martin Zatkal
6. Jan Hehejík
22., 56. David Krejdl
37. Martin Půlpán
1., 2., 34., 45. Miroslav Kvasnička
13., 23. Luboš Petrášek
13. 4. 16 18:15 zzNOVOB Čechie 12° Turman VET 3. 5:1 (1:1)
Pěkné utkání, vynikající výkon obou brankářů a řada zajímavých individuálních výkonů. Český
Čechie 12° Turman VET
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Petr Vítek vs Daniel Říha – Petr Barnat, Martin Micka, Martin Procházka, Robert Průšek, Martin Tůma, Martin Vacek
24., 49., 52. Petr Kopička
42. David Krejdl
56. Jan Hehejík
28. Petr Barnat
7. 4. 16 18:15 DEKAN Bajern Měšičáci Čechie 12° 2. 3:1 (3:1)
Domácí šli rychle do vedení a v prvním poločase drželi otěže zápasu. Ve druhém poločase se snažili navýšit své vedení, nicméně šance nevyužili. Hosté ovšem utkání nezabalili a mohou litovat, že kýžený gól (i přes řadu šancí) nepřišel. Kvalitní utkání v dobrém tempu. Václav Kremer, Tomáš Sedláček
Bajern Měšičáci Čechie 12°
Jaroslav Šenfeld – Jan Černý, Jiří Pelc, Jaroslav Pešek, Pavel Sedlmajer, Filip Steindl, Václav Svoboda, Roman Toms vs Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Petr Vítek
4. Filip Steindl
13. Jan Černý
22. OG
15. Miroslav Kašpar
23. 3. 16 19:30 zzNOVOB Čechie 12° Sokol Újezd VET 1. 9:1 (3:1)
Po vyrovnaném 1. poločase došly Újezdu síly a domácí svého soupeře deklasovali.
Čechie 12° Sokol Újezd VET
Ladislav Košťál – Jan Hehejík, Luboš Kasa, Miroslav Kašpar, Petr Kniha, Petr Kopička, David Krejdl, Martin Půlpán, Miroslav Trnka, Petr Vítek vs Jan Kalhous – Luboš Koucký, Michal Manoušek, Pavel Rečný, František Sedlák, Petr Sedlák, Petr Walter, Vladimír Zeman