Ne 5.6.16 16:15 MIKU4 Pražská Stoka Legendy FC   (HL8P)
Ne 5.6.16 17:30 MIKU4 Internazionale AC Rowdies HFC   (HL2B)

22. 6. 16 18:15 CESMI Pajzovna FC Dynamo UK 11. 2:7 (0:3)
Marek Kouba – Martin Blažek, Martin Kamarýt, Martin Matoušek, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Vasyl Cherevko – Nazariy Bogatkin, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Nazar Mocyk, Volodymyr Mula
45. Mykhaylo Karabin
53. Nazariy Bogatkin
55. Taras Kytselyak
8. 6. 16 18:45 BIHOR Dynamo UK Medvídkova tlapička 10. 8:1 (2:0)
V 1. poločase se hrál vyrovnaný zápas, kde domácí šli do vedení. Ve druhém se ukazovala kvalita domácího týmů a po gólu na 4:1 se hostům úplně rozpadl tým, proto takový výsledek.
Dynamo UK Medvídkova tlapička
Dmytro Kyprych – Nazariy Bogatkin, Vasyl Cherevko, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Taras Kytselyak, Nazar Mocyk vs Michal Hadrávek – Karel Dombi, Michal Kajaba, Pavel Lajda, Luboš Neveršil, Ondřej Psutka, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel
7., 59. Nazariy Bogatkin
30., 51., 57. Mykhaylo Karabin
43., 54. Nazar Mocyk
47. Karel Dombi
3. 6. 16 17:45 STOD Gladiators Beroun Dynamo UK 9. 5:1 (2:0)
Pěkné utkání. Domácí byli zataženější a vybíhali do brejků, které proměňovali. Hosté selhávali v koncovce, proto si odváží dva body Gladiators Beroun.
Gladiators Beroun Dynamo UK
Antonín Joska – Josef Hejna, Filip Krištof, Adam Kuchař, Samuel Kuchař, Otmar Ondra, Martin Schenk vs Volodymyr Mula – Pavel Batvinev, Nazariy Bogatkin, Vasyl Cherevko, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Oleh Lohoyda
11. Otmar Ondra
19., 55. Filip Krištof
49., 60. Martin Schenk
35. Oleh Lohoyda
25. 5. 16 19:30 CESMI Dynamo UK Fešáci ve vatě 8. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
11. 5. 16 19:30 CESMI Dynamo UK Saens 1.FC A 7. 2:4 (1:3)
Saens šli do tříbrankového vedení a zdálo se, že zápas mají plně pod kontrolou. Ve druhém poločase Dynamo snížilo o jednu branku a začal boj.
Dynamo UK Saens 1.FC A
Vasyl Cherevko – Nazariy Bogatkin, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Oleh Lohoyda, Nazar Maksymiv vs Pavel Strazzer – Tomáš Báňa, Patrik Dostál, Patrik Jandus, David Jonáš, Daniel Palma, Bedřich Straka, Ondřej Straka, Lukáš Tesařík, Miroslav Weiner
28., 45. Mykhaylo Karabin 11. David Jonáš
15. Ondřej Straka
21. Daniel Palma
56. Tomáš Báňa
6. 5. 16 19:00 STOD Amfora restaurant Dynamo UK 6. 8:1 (6:1)
Pěkné utkání hrané za jasné převahy domácího týmu, který jednoznačně zvítězil.
Amfora restaurant Dynamo UK
Karel Třesohlavý – Petr Chrastil, Vladimír Forejt, Martin Fořt, Michal Novák, Jiří Porada, Stanislav Ptáček, Jakub Sedláček, Ondřej Tůma vs Pavel Batvinev – Nazariy Bogatkin, Vasyl Cherevko, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Oleh Lohoyda
8. Ondřej Tůma
12., 17. Stanislav Ptáček
18., 26., 30. Jakub Sedláček
49. Vladimír Forejt
57. OG
24. Oleh Lohoyda
20. 4. 16 19:30 CESMI Dynamo UK Městská policie 5. 0:2 (0:2)
Domácí více povídali a méně hráli. O všem se rozhodlo v prvním poločase, kdy hosté dvakrát udeřili. Domácí se nezmohli ani na jeden gól.
Dynamo UK Městská policie
Yosyp Kovaliv – Nazariy Bogatkin, Volodymyr Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Nazar Maksymiv, Petro Oliinyk vs Kamil Vícha – Matěj Blažek, David Kreuzer, Karel Kreuzer, David Panýrek, Vladimír Panýrek, Martin Puk, Karel Růžička, Petr Skřivan, Roman Vyšata
22. Karel Růžička
25. Matěj Blažek
13. 4. 16 19:30 CESMI 4077 DUCKS Dynamo UK 4. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, velice hezké kombinace od obou týmů. Dynamo doplatilo na smůlu v koncovce - tři břevna. Hynek Petřík, Vojtěch Hejda
4077 DUCKS Dynamo UK
Michal Borovan – Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Jiří Karafiát, Zdeněk Vácha vs Yosyp Kovaliv – Nazariy Bogatkin, Vasyl Cherevko, Volodymyr Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Nazar Maksymiv, Petro Oliinyk
33. Zdeněk Vácha 32. Taras Kytselyak
6. 4. 16 19:30 CESMI Dynamo UK Porter CF B 3. 6:1 (2:1)
Velmi pohledné utkání se spoustou šancí na obou stranách. V druhé půli se projevila téměř dvojnásobná početní převaha domácích. Jan Chytil, Patrik Janda
Dynamo UK Porter CF B
Yosyp Kovaliv – Nazariy Bogatkin, Vasyl Cherevko, Volodymyr Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Nazar Maksymiv, Petro Oliinyk vs Pavel Winkler – Vojtěch Dobiáš, Milan Hupcej, Martin Menšík, Miloš Trinkmoc, Zdeněk Ulrich
22. Mykhaylo Karabin
23. Petro Oliinyk
47., 48. Taras Kytselyak
58. Nazar Maksymiv
59. Nazariy Bogatkin
28. Martin Menšík 43. Martin Menšík
30. 3. 16 19:00 P1 Petrohradská BFK A Dynamo UK 2. 1:0 (1:0)
Zápas se odehrával ve vysokém tempu. Domácí vstřelili na konci poločasu branku, která jim nakonec stačila ke konečnému vítězství. Boubín
Petrohradská BFK A Dynamo UK
Radek Stránský – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Martin Kapucián, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Martin Procházka, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš, Martin Vaš vs Yosyp Kovaliv – Volodymyr Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Nazar Maksymiv, Petro Oliinyk
27. Tomáš Birma 13. Mykhaylo Karabin
23. 3. 16 19:30 CESMI Dynamo UK PAPE Dejvice 1. 7:4 (4:1)
Velmi dobré utkání z obou stran. Hosté neměli nikoho na střídání a toho domácí využili a vypracovali si náskok, který dokázali pohlídat až do konce utkání. Luboš Olmr, Lukáš Olmr
Dynamo UK PAPE Dejvice
Yosyp Kovaliv – Volodymyr Gurak, Mykhaylo Karabin, Vitaliy Karabin, Ivan Krechun, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Oleh Lohoyda, Nazar Maksymiv, Petro Oliinyk vs Robert Martišek – Martin Bělčický, Daniel Beránek, Filip Čekal, Petr Hartman, Jaroslav Vališ