7. G.I.C La Plate de Cünde 11 5 2 4 50:45 12

Ne 26.3.17 17:30 LITVI Zimbru Olymp A Sací komando Modřany   (HL4F)
Ne 26.3.17 18:45 LITVI Apači Valícíse Kojoti   (HL6K)
St 28.6.17 18:15 MIKU4 Vibromax 1985 juniorka Hojivý typy   (VL4D)
St 28.6.17 19:30 MIKU4 Fotbaloví bozi AC SK FC   (HL6G)
St 28.6.17 20:45 MIKU4 Šrot FC VET Autobazar Duo VET   (VL2B)

19. 6. 17 19:30 MIKU2 G.I.C La Plate de Cünde Tatra 04 11. 1:2 (0:1)
Tatra hrála více takticky, ale kdyby ji nepodržel brankář, tak by byl výsledek nejspíš dost jiný.
G.I.C La Plate de Cünde Tatra 04
Jan MaxaOndřej Holub, David Kotek, Filip Labuda, Tomáš Paulů, Miroslav Pecka, Ondřej Plic, Petr Pražák vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ivo Kraft, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml
50. Tomáš Paulů 10. Petr Winkler
58. Jakub Vágenknecht
5. 6. 17 20:15 P2 Tatra 04 TJ Spoje Praha A 10. 0:1 (0:1)
Spoje byly o trochu lepší a zaslouženě vyhrály. V některých momentech zbytečně vyhrocený zápas. Václav Svoboda, Michal Žák
Tatra 04 TJ Spoje Praha A
Tomáš Sloup – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Michal Pařízek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Petr Winkler vs Jakub Stehno – David Baran, Martin Dlouhý, Jakub Kubek, Daniel Reiter, Lukáš Šedivý, Aleš Vondráček
3 Vladimír Pešata 7. Martin Dlouhý
31. 5. 17 20:45 MIKU4 Výtržník HFC Tatra 04 9. 3:4 (2:4)
Pohledné a vcelku vyrovnané utkání, hosté ale byli na konci šťastnější. O výsledek se ale bojovalo až do poslední minuty.
Výtržník HFC Tatra 04
Jan Macháček – Jan Bohata, Filip Šmídek, Pavel Smolák, Lukáš Vala, Jan Veselý vs Martin Mika – Ondřej Frána, Ivo Kraft, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml
4., 11. Filip Šmídek
31. Jan Veselý
6., 24. Petr Winkler
16. Jan Štěpnička
20. Tomáš Sloup
22. 5. 17 19:30 MIKU4 Tatra 04 MVS Vršovice A 8. 2:2 (0:1)
Zdeněk Martinovský, Zdeněk Reich
Tatra 04 MVS Vršovice A
Tomáš Sloup – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Ivo Kraft, Martin Mika, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Petr Winkler vs Leoš Knap – Luboš Horáček, Lukáš Možíš, Michal Petrů, Jaroslav Špírek, Martin Veselý
36. Petr Winkler
38. Vladimír Pešata
22. Luboš Horáček
42. Martin Veselý
16. 5. 17 20:45 MIKU2 Dvorce SK MPI Tatra 04 7. 4:0 (2:0)
Utkání v původním termínu předčasně ukončeno v 50. minutě po konfrontaci hráčů domácích. Žádné porušení pravidel prokázáno nebylo. Petr Nemynář, Daniel Dudík
Dvorce SK MPI Tatra 04
Ondřej Havlas – Daniel Duch, Jan Holubec, Pavel Kotýnek, Marek Lisý, Matyáš Olmr, Tomáš Olmr, Jaroslav Repetný, Jakub Sedlák vs Martin Mika – Michal Cimbál, Ivo Kraft, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler, Daniel Zeithaml
24. Matyáš Olmr
30. Daniel Duch
46. Jakub Sedlák
52. Jan Holubec
10. 5. 17 19:00 P2 Tatra 04 Deko 6. 6:6 (3:4)
Utkání, ve kterém Deko dvakrát vedlo o dvě branky, skončilo v 60. minutě po vlastní brance Deka remízou. Čapla
Tatra 04 Deko
Ondřej Frána – Michal Cimbál, Michal Pařízek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Petr Winkler vs Petr Štěpán – Daniel Černý, Ota Járka, Ondřej Kocourek, Pavel Máj, Vlastimil Maštera, Ladislav Obermajer ml., Juraj Vojtíšek
59. Juraj Vojtíšek
2. 5. 17 20:45 zzNOVOB UTS Vršovice Tatra 04 5. 2:2 (2:0)
Bojovné utkání až do poslední minuty. Díky velkému nasazení Tatra dokázala dotáhnout dvougólovou ztrátu a získat alespoň bod.
UTS Vršovice Tatra 04
Matej Juhász – Pavel Čírtek, Ondřej Culek, Martin Hosnedl, Martin Sekan, Filip Šmahel, Ondřej Vančura vs Tomáš Sloup – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Martin Mika, Michal Pařízek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
13. Martin Sekan
30. Ondřej Culek
57. Jan Štěpnička
60. Jakub Vágenknecht
24. 4. 17 19:30 MIKU4 Tatra 04 Libčice FC 4. 7:3 (2:1)
Bezproblémové utkání.
Tatra 04 Libčice FC
Tomáš Sloup – Michal Cimbál, Ondřej Frána, Martin Mika, Michal Pařízek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler vs František Ureš – Ondřej Hrdina, Jan Jeřábek, Lukáš Paluka, Jakub Šíma, Jakub Šindler, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl