St 10.5.17 18:00 STER2 Sculpturo FC 1.FC Holešovice   (HL7F)
St 10.5.17 19:15 STER2 Literpool United Virtus Praha FK   (HL7F)
St 10.5.17 20:30 STER2 Blšany FK Unreal Students FC   (HL5D)
Čt 1.6.17 18:15 MIKU2 Lipnice Dolní Kralovice FC   (HL7G)
Čt 1.6.17 19:30 MIKU2 Opatoff A K Gólostroje FC   (HL5F)
Čt 1.6.17 20:45 MIKU2 Sporčestr City FC TBC Lachtan A   (HL5F)

21. 6. 17 18:15 MIKU4 Vokra VV Pajzovna FC 11. 6:7 (2:6)
Utkání výborné úrovně, hosté dokázali v druhém poločase uhájit svůj náskok. Trnka
Vokra VV Pajzovna FC
Radek Činovec – Jan Cikrt, Petr Hovorka, Adam Klofáč, Ladislav Kovács, Svatopluk Sýkora, Zdeněk Trkovský, Tomáš Vejvoda vs Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Matoušek, Jan Roubal, David Světlík, Tomáš Vodsloň
57. Martin Blažek
14. 6. 17 19:30 MIKU2 Pajzovna FC Santa Tranta PC C 10. 2:4 (2:1)
Rychlý fotbal, hosté dokázali v druhém poločase otočit zápas. Jindřich Trmal, Stanislav Roček
Pajzovna FC Santa Tranta PC C
Martin Blažek – Marek Jelínek, Václav Klán, Lukáš Lefler, Martin Matoušek, David Světlík, Tomáš Vodsloň vs Michal Petráš – David Čejka, Karel Hnátek, Ondřej Kantor, Tomáš Král, Tomáš Platil, Ondřej Svačina
11., 15. David Světlík 3., 32., 39. David Čejka
57. Tomáš Platil
31. 5. 17 19:30 HANSP R.I.P. A Pajzovna FC 9. 4:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas, domácí měli ale lepší koncovku. Pavel Brychta, Jiří Stejskal
R.I.P. A Pajzovna FC
Ondřej Lípa – Ondřej Bílek, Martin Hoidar, Jakub Honka, František Krejča, Petr Nosálek, Michal Špíšek, Martin Tandler, František Ulrich vs Martin Blažek – Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Václav Klán, Lukáš Lefler, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
37., 42., 45., 55. Petr Nosálek 5. David Světlík
24. 5. 17 19:00 P1 Pajzovna FC Petrohradská BFK A 8. 3:5 (3:3)
Pěkné a svižné utkání, v němž obě mužstva předváděla útočný fotbal s pěknými brankami. Hosté rozhodli o své výhře v poslední desetiminutovce. Zápasu by možná slušela vyšší soutěž. Ondřej Sejk, Jakub Stejskal
Pajzovna FC Petrohradská BFK A
Marek Kouba – Martin Blažek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Václav Klán, Martin Matoušek, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Radek Stránský – Tomáš Birma, Václav Dreksler, Lukáš Králík, Milan Maskaluk, Vladimír Pavel, Tomáš Procházka, Jakub Rajniš, Martin Vaš
2. Václav Klán
3. Petr Vosmík
22. Jan Jirec
12., 22. Jakub Rajniš
30., 59. Tomáš Birma
50. Lukáš Králík
17. 5. 17 20:15 P3 Pozdní sběr II Pajzovna FC 7. 4:4 (0:3)
Pajzovna dlouho dominovala, a když domácí kvůli zranění museli dohrávat bez střídání, vypadalo to na jasnou záležitost. Skvělý výkon Štiky ale domácím zajistil v poslední čtvrthodině alespoň bod.
Pozdní sběr II Pajzovna FC
Aleš Řeřicha – Vilém Černý, Pavel Okénka, Radek Pálenkáš, Petr Panchártek, Ondřej Štefančik, Ondřej Štika vs Martin Blažek – Jan Jirec, Martin Kamarýt, Václav Klán, Lukáš Lefler, Martin Matoušek, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
45., 52., 56. Ondřej Štika
49. Pavel Okénka
1. Václav Klán
15. Petr Vosmík
22. OG
58. Jan Jirec
4. 5. 17 19:30 MIKU1 Pajzovna FC Sokol Picasso A 6. 4:0 (2:0)
Domácí si nátlakovou hrou vytvořili šance a už v prvním poločase odskočili do dvoubrankového vedení, které po přestávce udrželi a navýšili. Husák
Pajzovna FC Sokol Picasso A
Martin Blažek – Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, Lukáš Lefler, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Tomáš Plevka – Lukáš Hora, Tomáš Horák, Pavel Osmančík, Michal Špírek, Patrik Vala, Lukáš Zahradníček, David Žák
8. Jan Jirec
15., 60. Lukáš Lefler
33. Marek Jelínek
25. 4. 17 19:00 P1 Pajzovna FC Steve 5. 3:3 (2:2)
O něco více ze hry měli domácí, ale většinu času spíš dotahovali. Kdyby ale proměnili některé vyložené šance, mohli vcelku v pohodě vyhrát. Richard Šána, Tomáš Kunt
Pajzovna FC Steve
Tomáš Vodsloň – Jan Jirec, Martin Matoušek, Jan Roubal, David Světlík, Petr Vosmík vs Jozef Ščury – Jan Autrata, Miroslav Jandora, Jan Kokeš, Jan Laibl, Martin Tichý, Slavomír Trepera
10., 30., 52. Jan Roubal 26., 47. Miroslav Jandora
27. Martin Tichý
12. 4. 17 20:15 METE2 Mystique Dynamo CF Pajzovna FC 4. 5:2 (2:2)
Utkání hrané za stálého deště na těžkém terénu. Vysoké tempo a velké nasazení obou týmů. Utkání rozhodla chyba brankáře Pajzovny a pohotová dorážka Mlejnka ve 41. minutě. Hosté pak tlačili, ale Mystici výborně bránili a v závěru z brejků pojistili výhru.
Mystique Dynamo CF Pajzovna FC
Zdeněk Půta – Michal Burda, Marek Daněček, Michal Lampír, Jan Lenz, Jakub Mlejnek, Aleš Moravec, Lukáš Smetana vs Martin Blažek – Jakub Blažek, Marek Jelínek, Martin Matoušek, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
4. Jan Lenz
30., 56. Michal Burda
41. Jakub Mlejnek
60. Marek Daněček
6. Tomáš Vodsloň
30. David Světlík
5. 4. 17 19:15 ZAK Pajzovna FC GFC Regent A 3. 1:1 (0:0)
Pohledné utkání, remíza je asi zasloužená. Hosté měli mnohem víc šancí, ale naráželi na skvělého gólmana Pajzovny. Ten ale nakonec čisté konto neudržel. Dufek
Pajzovna FC GFC Regent A
Marek Kouba – Martin Blažek, Martin Kamarýt, Václav Klán, Lukáš Lefler, Jan Roubal, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Ondřej Soukup – Petr Dvořák, Rostislav Frolka, Miloslav Kafka, Martin Köhler, Lukáš Krupička, Jakub Mikušík, Lukáš Radouš, Matouš Rous, Bohuslav Staněk, Petr Vinš
35. Václav Klán 60. Miloslav Kafka
29. 3. 17 18:15 MIKU3 Nova LFC A Pajzovna FC 2. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
23. 3. 17 19:30 DEKAN Pajzovna FC Real TIDE XXL 1. 4:2 (1:1)
Pajzovna udělila soupeři lekci z efektivity. Velmi atraktivní zápas.
Pajzovna FC Real TIDE XXL
Marek Kouba – Martin Blažek, Marek Jelínek, Martin Kamarýt, Václav Klán, Lukáš Lefler, Martin Matoušek, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík vs Jakub Gregora – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka