Út 4.4.17 18:00 MALES Bítovská SUP Starci na chmelu SUP B   (SVL3B)
Út 4.4.17 19:15 MALES Křídla Ďáblic VET B Bajern Měšičáci   (VL4B)
Út 4.4.17 20:30 MALES Junior Motol Kerata Chíjos   (HL7B)
Út 25.4.17 17:45 ZABEH Kerata Chíjos Libeň SK A   (HL7B)
Út 25.4.17 19:00 ZABEH Lucián FC SUP Bítovská SUP   (SVL3B)
Út 25.4.17 20:15 ZABEH Rosengart FC Sebranka FC B   (HL8D)

22. 6. 17 20:45 MIKU3 Lipnice Juventus Pivus 11. 2:7 (1:5)
Velmi pohledné utkání nahoru dolu, bohužel pro Lipnici hrál hráč Juventusu Hlaváč a ten, když si vzal balón, tak byl jak tank a dal 4 branky. Tady není o čem.
Lipnice Juventus Pivus
Jakub Jágl – Karel Adamec, Dalibor Bláha, Jan Dolejš, Marek Frýdl, Richard Kubát, Juraj Nožár, Didier Verchiére, Filip Žák vs Jan Oliva – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Peter Hlaváč, Tomáš Jaroš, Miroslav Křesina, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun
15., 47. Marek Frýdl 5. Miroslav Křesina
10., 25., 51., 58. Peter Hlaváč
13., 29. Radim Przybyla
8. 6. 17 19:30 MIKU2 Juventus Pivus CFG Suchdol 10. 4:1 (1:1)
Juventus Pivus CFG Suchdol
Tomáš Jaroš – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Vojtěch Doležal – Libor Bican, Petr Coka, Bohumír Nepožítek, Jaroslav Novotný, Jiří Pavlíček, Jaroslav Švestka, Lukáš Tůma
17., 44. Dominik Sahula
38. Tomáš Dousek
52. Karel Chroust
6. Petr Coka
1. 6. 17 18:00 STER3 Juventus Pivus South Rise Again FC 9. 6:0 k.
25. 5. 17 20:30 STER2 Houbařův Ráj Juventus Pivus 8. 1:4 (0:0)
Velmi vyrovnané utkání v dosti rychlém tempu, ale hostům ke konci docházely síly a domácí toto využili a zaslouženě vyhráli. Melíšek
Houbařův Ráj Juventus Pivus
Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Aleš Čornanič, Tomáš Komárek, Radek Nejedlo, Aleš Paldus, Jiří Pokorný, Lukáš Snopek, Matěj Urban, Jakub Vejnar vs Tomáš Jaroš – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vojtěch Vokoun
33. Jakub Vejnar 31. Tomáš Dousek
31., 51. Dominik Sahula
52. Peter Hlaváč
11. 5. 17 20:30 MALES Juventus Pivus Dolní Kralovice FC 7. 0:1 (0:0)
Velmi pěkné, rychlé a vyrovnané utkání bez výraznějších šancí. Hosté vstřelili v druhé půli jednu branku, která jim nakonec stačila k vítězství. Michal Janoška, Tomáš Němec
Juventus Pivus Dolní Kralovice FC
Karel Chroust – Tomáš Dousek, Peter Hlaváč, Tomáš Jaroš, Miroslav Křesina, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vojtěch Vokoun vs Richard Šaman – Milan Hrtánek, Jan Korta, Jakub Pitelka, Ondřej Pitelka, Jan Prchal, Rudolf Šaman, Petr Vlk
50. Jan Prchal
4. 5. 17 20:30 STER3 Klucy PFS Juventus Pivus 6. 3:2 (1:0)
Velmi kvalitní a pohledné utkání z obou stran. Na obou stranách skvěle chytali brankáři, a nebýt jich, padlo by mnoho branek. Domácí nakonec byli o gól šťastnějším týmem.
Klucy PFS Juventus Pivus
Tomáš Landa – Lukáš Kalenda, Tomáš Kalenda, Jakub Kučera, Miroslav Mádle, Tomáš Pachl, Daniel Pospíšil, Antonín Sander, Marek Vávra vs Jan Oliva – Karel Chroust, Tomáš Dousek, Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun
18. Jakub Kučera
38. Tomáš Pachl
45. Tomáš Kalenda
47. Tomáš Dousek
60. Miroslav Křesina
27. 4. 17 18:00 STER1 Juventus Pivus A - klub 90 5. 6:3 (2:3)
Domácí jasně lepším mužstvem.
Juventus Pivus A - klub 90
Karel Chroust – Tomáš Dousek, Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Milan SvobodaMiroslav Benda, Martin Dvořák, Martin Holenda, Václav Křivák, František Mrázek
20. Martin Dvořák
20. 4. 17 18:00 STER1 Los Muchachos Juventus Pivus 4. 3:0 (2:0)
Tým Muchachos dokázili své šance proměnit a zaslouženě zvítězili.
Los Muchachos Juventus Pivus
Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Tiziano Marasco, Pavel Nulíček, Francesco Pagani, Jakub Sluka, Rudolf Varga vs Tomáš Dousek – Karel Chroust, Peter Hlaváč, Tomáš Jaroš, Miroslav Křesina, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vojtěch Vokoun
4. Pavel Nulíček
23. Tiziano Marasco
35. Ondřej Kořínek
6. 4. 17 18:00 STER2 Juventus Pivus Suchá dáseň AC 3. 5:2 (2:0)
Juventus byl celou dobu lepší, ukázal dobrý fotbal.
Juventus Pivus Suchá dáseň AC
Tomáš Dousek – Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Jan Schonpflug, Jiří Trop, Milan Velhuda
7., 45. Peter Hlaváč
15. Dominik Sahula
31. Vladimír Stopa
38. Radim Przybyla
43. Martin Kunz
49. Jiří Trop
30. 3. 17 20:45 CESMI Prase FC Juventus Pivus 2. 3:4 (2:1)
Kombinační fotbal, který svou úrovní patří do vyšší ligy. Domácí vedli po půli o jednu branku, ale ve druhé půli byli hosté o něco lepším týmem a dokázali výsledek otočit ve svůj prospěch. Michal Černoch, Patrik Laibl
Prase FC Juventus Pivus
Martin Havlíček – Petr Burzanovský, Jan Freidinger, Libor Hruška, Štěpán Mládek, Tomáš Poláček, Jiří Pudil, Tomáš Trnka vs Tomáš Dousek – Peter Hlaváč, Miroslav Křesina, Jan Oliva, Radim Przybyla, Dominik Sahula, Vladimír Stopa, Vojtěch Vokoun
9., 35. Jiří Pudil
20. Petr Burzanovský
26., 33. Jan Oliva
42. Peter Hlaváč
44. Radim Przybyla
23. 3. 17 20:45 BECH Juventus Pivus Šejk Peterka 1. 7:2 (6:0)
Juventus byl od začátku lepším týmem a již v úvodu prvního poločasu rozhodl o své výhře. Dufek