12. Jedna noha netleská 11 2 1 8 24:48 5

St 31.5.17 17:45 ZABEH Indus VET Metro AFK VET   (VL4C)
St 31.5.17 19:00 ZABEH Penco FC Atletico Dělo SFC A   (HL5G)
St 31.5.17 20:15 ZABEH Pneuservis-Bartoušek Shooters Morava FC   (HL5D)
Pá 23.6.17 18:15 HOSTI Opatoff A K Těžká demence   (HL5F)
Pá 23.6.17 19:30 HOSTI Rito Pls Lipodur FC A   (HL6I)
Pá 23.6.17 20:45 HOSTI Rumpra Praha FC Deportivo Estudiantil FC A   (HL4D)

26. 6. 17 18:15 MIKU3 Libeň SK A Gambrinus VH 11. 1:2 (0:0)
Hosté měli více ze hry a v závěru rozhodli ve svůj prospěch. Hodně neproměněných šancí na obou stranách.
Libeň SK A Gambrinus VH
Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Tomáš Minarovič, David Řezáč vs Jan Hořejš – Zdeněk Barták, Jakub Musil, Filip Nekola, Jan Novák, Jiří Novák, Lukáš Novák, František Novák ml.
49. Petr Havlík 46 Jaroslav Matějka 47. František Novák ml.
59. Jan Novák
46. Lukáš Novák
13. 6. 17 20:15 P1 Blaženka spiders Libeň SK A 10. 3:4 (1:1)
Do první poloviny vyrovnaný zápas, od druhé poloviny vyhrával tým s větší chutí po vítězství. Miroslav Charvát, Jiří Rohlík
Blaženka spiders Libeň SK A
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Karel Masařík, Ivan Pleskač, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Tomáš Minarovič, David Řezáč, Michal Vlk
27., 56. Marek Jurčík
41. Ivan Pleskač
8. Pavel Čtvrtečka
42., 43. David Řezáč
47. Michal Vlk
5. 6. 17 20:45 BECH Libeň SK A Admira 97 9. 2:8 (0:6)
Hosté šli do trháku dvměa slepenými góly v páté minutě, o poločase vedli 6:0 a po přestávce už evidentně šetřili síly. Libeň se zraněným brankářem neměla šanci vzdorovat.
Libeň SK A Admira 97
Jaroslav Matějka – Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Pavel Mančař, Tomáš Minarovič, David Řezáč, Michal Vlk vs Tomáš Podval – Kamil Hajšman, Jiří Horák, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Tomáš Panýrek, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Petr Sinke, Václav Teller
33., 46. Petr Havlík 5., 5., 23. Petr Sinke
8., 34. Kamil Hajšman
18., 60. Tomáš Panýrek
29. Jan Kratochvíl
22. 5. 17 18:15 MIKU3 Traktor Praha A Libeň SK A 8. 5:3 (3:1)
V utkání byli po celou dobu lepší domácí. Zasloužená výhra.
Traktor Praha A Libeň SK A
Vojtěch Bulíček – Jan Brož, Petr Hošek, Tomáš Ridzák, Marek Seidel, Vanda Seidelová, Petr Stiblík, Jan Zajíček vs Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Roman Guttenberg, Petr Havlík, Tomáš Minarovič, Michal Vlk
6., 26., 30., 59. Petr Hošek
56. Petr Stiblík
30. OG
34. Pavel Čtvrtečka
58. Petr Havlík
16. 5. 17 18:00 MALES Libeň SK A S nadhledem 7. 2:2 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Pavel Homola, Milan Moc
Libeň SK A S nadhledem
Roman Guttenberg – Rostislav Bakula, Petr Havlík, Pavel Mančař, Tomáš Minarovič, David Řezáč, Michal Vlk vs Vladimír Hora – Antonín Beránek, Pavel Drobílek, Jaroslav Malenovský, Michal Pilař, Ladislav Sedlák, Michal Sedlák, Lukáš Zelený
31. Tomáš Minarovič
34. Rostislav Bakula
9. Jaroslav Malenovský
37. Michal Sedlák
2. 5. 17 18:00 HRAB2 Určitě team Vršovice Libeň SK A 6. 2:5 (1:2)
Zápas rozhodly chyby v obraně domácího týmu, které hosté dokázali využít a pohodlně zvítězili.
Určitě team Vršovice Libeň SK A
Tomáš Martinek – Přemysl Beneš, Martin Ceral, Petr Havlíček, David Hlušička, Jiří Jadrníček, Jan Konšel, Dan Modlitba, Tomáš Novotný, Libor Stočes, Tomáš Svoreň vs Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Roman Guttenberg, Petr Havlík, Pavel Mančař, David Řezáč, Michal Vlk
26. Martin Ceral
45. Přemysl Beneš
1., 58. Petr Havlík
14. Michal Vlk
58. Rostislav Bakula
60. David Řezáč
25. 4. 17 17:45 ZABEH Kerata Chíjos Libeň SK A 5. 3:4 (1:2)
Pohledné, rychlé utkání se spoustou zmařených šancí.
Kerata Chíjos Libeň SK A
Jiří Novotný – Ivo Bronec, Aleš Carmine, Antonín Hejl, Nikolaos Paschalis, Petr Ševčík, Pavel Skála, Petr Špringer, Tomáš Vosátka vs Pavel Čtvrtečka – Rostislav Bakula, Roman Guttenberg, Petr Havlík, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk
21. Tomáš Vosátka
35. Aleš Carmine
60. Petr Špringer
5. Pavel Čtvrtečka
20., 31., 43. Petr Havlík
11. 4. 17 19:00 P3 Libeň SK A Junior Motol 4. 3:1 (2:1)
Domácí byli lepším týmem a vyhráli zaslouženě.
Libeň SK A Junior Motol
Pavel Mančař – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, David Řezáč, Michal Vlk vs Martin Kliment – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Tomáš Novák
3. Michal Vlk
9. Petr Havlík
60. Rostislav Bakula
30. Tomáš Novák
4. 4. 17 20:15 MOTO2 Jedna noha netleská Libeň SK A 3. 5:5 (3:2)
Zasloužená remíza pro oba týmy.
Jedna noha netleská Libeň SK A
Michal Stezka – Martin Együd, Jakub Hájek, Petr Kanta, Lukáš Kučera, Oleh Makota, Matěj Šifta, Zdeněk Struška, Jiří Žambera vs Tomáš Minarovič – Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Pavel Mančař, David Řezáč, Michal Vlk
4., 48. OG
5. Petr Kanta
14., 35. Lukáš Kučera
13., 22., 48. Michal Vlk
37., 49. Petr Havlík
27. 3. 17 20:45 HANSP Libeň SK A Weekend Warriors FC 2. 3:2 (2:1)
Domácí i z minima vytěžili maximum. I bez možnosti střídání statečně vzdorovali tlaku a přesile hostujícího týmu a v závěru utkání strhli vítězství na svou stranu.
Libeň SK A Weekend Warriors FC
Tomáš Minarovič – Pavel Čtvrtečka, Pavel Mančař, Jaroslav Matějka, David Řezáč, Michal Vlk vs Tomáš Aulický – Pavel Chmelík, Peter Gründling, Jindřich Jonáš, Zdeněk Kouba, Lukáš Krutský, Petr Miškovský, Tomáš Rybáček, Jan Škranc, Petr Vávra, Vladimír Vlček
3. David Řezáč
20., 57. Pavel Čtvrtečka
12. Petr Vávra
44. Pavel Chmelík
21. 3. 17 18:00 HRAB2 Chroustova lokomotiva Libeň SK A 1. 1:2 (1:1)
V prvním poločase byla znát herní převaha domácích, před poločasem ale vstřelili gól i hosté. Druhý přidali ve druhé půli a vedení již udrželi. Martin Minařík
Chroustova lokomotiva Libeň SK A
Marek KouřímskýMartin Beneš, Adam Čechovič, Jiří Hubička, Martin Kašpárek, Václav Řehoř, Martin Řežábek, Tomáš Sýkora, František Veselý vs Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, Pavel Mančař, David Řezáč, Michal Vlk