Pá 31.3.17 18:00 P3 Ňiňos F.C. Brazzers Praha FC A   (HL8J)
Pá 31.3.17 19:15 P3 Démoni Efficenza AC   (HL4D)
St 19.4.17 19:15 SCBEC Pralinky F.C.K. Sananim Legends   (VL4C)
St 19.4.17 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Alibi   (HL4C)
Pá 16.6.17 18:00 P2 Perpetis Nebeský bastardi   (HL8I)
Pá 16.6.17 19:15 P2 Sedm zbabělých B Přezletice SK RSC   (HL3C)

22. 6. 17 19:30 MIKU3 Pivní pohoda AC Ol´school Fellas BK 11. 4:4 (2:2)
Hosté v obou poločasech vedli o dva góly, ale Pivní pohoda dokázala vždycky vyrovnat. Lukáš Jančo
Pivní pohoda AC Ol´school Fellas BK
Daniel Šebela – Jan Bubal, Ondřej Duben, Mariusz Gongola, Václav Krch, Josef Kučinský, Lukáš Musil, Jan Rejšek vs Matúš Baliak – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Lukáš Kettner, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter, Daniel Vaculík
35. Jan Kolář
8. 6. 17 19:15 STER1 Ol´school Fellas BK Omlékované Sojky 10. 4:3 (1:0)
Vyrovnaný zápas. Ondřej Soudný, Jiří Zika
Ol´school Fellas BK Omlékované Sojky
Matúš Baliak – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek vs Daniel Orolín – Michal Ducháček, Matěj Marek, Tomáš Mrkvička, Josef Panec, David Verner, Marek Verner
15. Martin Mašek
44., 56. Ondřej Kolář
58. Lukáš Domin
38. Michal Ducháček
52., 57. David Verner
2. 6. 17 18:00 P2 Ol´school Fellas BK Zde je místo ... 9. 0:0 (0:0)
Korektně odehrané utkání. Bez branek trochu nuda. Hošek
Ol´school Fellas BK Zde je místo ...
Matúš Baliak – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter vs Jakub Tylš – David Komárek, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jan Strnad
18. 5. 17 19:00 ZABEH Indus Ol´school Fellas BK 8. 11:3 (4:1)
Pěkné oboustranně útočné utkání. Domácí byli více produktivní v zakončení a díky tomu zvítězili.
Indus Ol´school Fellas BK
Lumír Kübel – Jan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Luděk Kula, Filip Laník, Filip Malý, Zdeněk Tichý vs Matúš Baliak – Lukáš Doffek, Lukáš Kettner, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Daniel Vaculík
3., 21., 47., 58. Zdeněk Tichý
5., 14. Jan Dřevíkovský
35., 51. Filip Laník
45., 53., 54. Jakub Hlava
7., 42. Lukáš Kettner
48. Ondřej Kolář
11. 5. 17 18:15 ARIT Ol´school Fellas BK Lazareth 7. 3:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas s ukázkovým vlastencem rozhodl závěrečný tlak Ol´school. Zdeněk Švajda, Jan Vnouček
Ol´school Fellas BK Lazareth
Matúš Baliak – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter, Daniel Vaculík vs Marian Holub – Richard Bobčík, Zbyněk Brada, Zdeněk Douda, Lukáš Halfar, Michal Hošek, Filip Lukeš, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Daniel Žalman
18. Daniel Vaculík
53. Ondřej Kučera
58. Jakub Schlichter
34. OG
34. Daniel Žalman
4. 5. 17 20:15 MOTO3 FC 1869 Ol´school Fellas BK 6. 9:1 (2:1)
Do poločasu vyrovnané utkání. Po změně stran domácí excelovali a zaslouženě vyhráli vysokým rozdílem. Procházka,Rajniš
FC 1869 Ol´school Fellas BK
Jan Krátký – Alexandr Jakobe, Luboš Kitzberger, Jiří Ladman, Adam Levák, Lukáš Novák, Tadeáš Novák, Josef Šafařík vs Lukáš Kettner – Matúš Baliak, Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Daniel Vaculík
11., 20. Josef Šafařík
39. Luboš Kitzberger
40., 45., 58. Lukáš Novák
52., 59. Jiří Ladman
57. Alexandr Jakobe
1. Ondřej Kučera
27. 4. 17 20:45 ARIT Ol´school Fellas BK Tohle není hokej? 5. 2:2 (1:1)
Od začátku do konce velmi vyrovnaný zápas dvou fotbalových mužstev. Jan Matoušek, Zdeněk Michael Dressler
Ol´school Fellas BK Tohle není hokej?
Daniel Vaculík – Matúš Baliak, Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Lukáš Kettner, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter vs Daniel Samec – Filip Buriánek, Petr Czinege, Luboš Hanus, Filip Hornát, Petr Klusák, Jindřich Lenz, Martin Švarc, Petr Varvařovský
23., 35. Ondřej Kučera 1. Petr Varvařovský
34. Petr Czinege
20. 4. 17 19:30 HANSP Ravens FC Ol´school Fellas BK 4. 3:5 (1:3)
Hosté vydolovali v 1. poločase vedení o dva góly, odolali náporu Ravens v druhém poločase a zaslouženě vyhráli.
Ravens FC Ol´school Fellas BK
Vojtěch Dub – Karel Brigant, Martin Doubek, Štěpán Dub, Jiří Futera, Petr Hradecký, Martin Huml, Abed Karnoub, Tomáš Machů, Michal Vacek, Adam Žižka vs Matúš Baliak – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Lukáš Kettner, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter, Daniel Vaculík
49. Jakub Schlichter
13. 4. 17 18:00 STER1 Ol´school Fellas BK VZ 3. 3:0 (2:0)
Domácí byli po celé utkání lepším týmem a zaslouženě berou oba body. Dufek
Ol´school Fellas BK VZ
Matúš Baliak – Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Lukáš Kettner, Jan Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Jakub Schlichter vs Marek Petráček – Tomáš Černý, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek
5. Jan Kolář
10. Ondřej Kučera
32. Lukáš Domin
6. 4. 17 18:15 ARIT Prtzalona C.F. Ol´school Fellas BK 2. 2:5 (1:1)
Hosté v zápase dominovali a zaslouženě vyhráli. Jiří Čapla
Prtzalona C.F. Ol´school Fellas BK
Patrik Sedliský – Michal Hochsteiger, Lukáš Jakoubek, Filip Kebrt, David Sedliský, Tomáš Stejskal, Michal Vojta vs Jakub Schlichter – Matúš Baliak, Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Lukáš Kettner, Jan Kolář, Ondřej Kučera, Martin Mašek, Daniel Vaculík
2. Tomáš Stejskal
60. Lukáš Jakoubek
12., 35., 55. Ondřej Kučera
46. Martin Mašek
59. OG
23. 3. 17 20:45 CESMI Ol´school Fellas BK Pivojs s.r.o.1.FC 1. 2:2 (0:0)
Průměrný zápas, ve kterém to dlouho vypadalo, že se branek nikdo nedočká, ale v poslední čtvrt hodině padly hned čtyři. Michal Černoch
Ol´school Fellas BK Pivojs s.r.o.1.FC
Daniel Vaculík – Matúš Baliak, Lukáš Doffek, Lukáš Domin, Lukáš Kettner, Jan Kolář, Ondřej Kolář, Martin Mašek, Jakub Schlichter vs Samuel Tůma – David Choloděnko, Michal Kapička, Hynek Kempfer, Jiří Králík, Vladislav Nový, Jan Pivoňka, Benjamin Tůma