Čt 30.3.17 18:15 MIKU4 Queen´s park club VET Malostranský SK   (VL2B)
Čt 30.3.17 19:30 MIKU4 Nejistý Felix UVL Cinda Fernet UVL   (UVL1A)
Čt 30.3.17 20:45 MIKU4 R.I.P. B Jemné a Solené 1.FC   (HL5E)
Út 2.5.17 18:00 HRAB3 Deportivo Estudiantil FC B Sipral Stars   (HL6D)
Út 2.5.17 19:15 HRAB3 UNYP´s Blazers OrangeBoom   (HL7D)

21. 6. 17 19:00 P2 M - Bubo A Lachtánci 1.WC 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
7. 6. 17 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Kliďas FC 10. 2:5 (0:2)
Pohledné utkání. Domácí byli více na míči, ale hosté dokázali svoje šance lépe proměňovat. Ve druhém poločase Kliďas trochu polevil, ale soupeři to na víc než dva góly nestačilo.
Lachtánci 1.WC Kliďas FC
Radek Janouš – Jiří Baroch, Martin Chaloupka, Filip Mazánek, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Lukáš Hloucal, Tomáš Legát, Petr Pechar, Lukáš Rom, Roman Šinágl, Václav Venta
42. Jiří Baroch
46. Filip Mazánek
9., 32., 49. Lukáš Rom
18., 39. Miloš Bureš
43. Miloš Bureš
24. 5. 17 20:30 SCBEC Gepard AFC Lachtánci 1.WC 9. 0:6 (1:2)
Domácí v poločase odstoupili z utkání. Zápas byl kontumován ve prospěch Lachtánků pro start hráče na cizí RP v týmu Gepard.
Gepard AFC Lachtánci 1.WC
Jan Kulendík – Vasil Boev, Roman Byrtus, Jakub Kostrounek, Benjamín Peterka, Karel Rochl, Patrik Sopr, Marek Vintr vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jan Tyburec, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek
2. Benjamín Peterka 9. Jan Tyburec
26. Martin Chaloupka
17. 5. 17 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Pendula Bona AC 8. 4:0 (2:0)
Zpočátku vyrovnané utkání rozhodla početná lavička domácích, zatímco Pendule ubývaly síly. Martin Ořešník, Daniel Žalman
Lachtánci 1.WC Pendula Bona AC
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Martin Knoblau, Filip Mazánek, Ladislav Skalský, Martin Špička, Jan Tyburec, Michal Václavek, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Ladislav Král – Radek Beránek, Štěpán Mentberger, Tomáš Pavlíček, Josef Pechar, Ondřej Petrů, Pavel Sedlák, Petr Sedlák
5. Michal Václavek
11. Jan Tyburec
34. OG
59. Martin Špička
10. 5. 17 19:00 P3 Lachtánci 1.WC Spirit bar FC B 1. 2:2 (2:0)
Vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, zasloužená remíza. Jan Hejda, Šimon Vobruba
Lachtánci 1.WC Spirit bar FC B
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Martin Knoblau, Filip Mazánek, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Tomáš Vavřina, Tomáš Voříšek vs Jaroslav Randáček – Václav Mojžíš, Kamil Moudrý, Artur Pana, Petr Pěch, Rostislav Šefraný, David Soucha, Tomáš Zahradníček
7. Jan Tyburec
14. Filip Mazánek
42. Kamil Moudrý
45. Artur Pana
3. 5. 17 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Sklenářka FC 7. 2:5 (0:2)
Kvalitní utkání, hosté byli lepší a zaslouženě vyhráli. Michal Franc, Josef Poslední
Lachtánci 1.WC Sklenářka FC
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Martin Knoblau, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Josef Říha – Marek Hála, Pavel Homola, Petr Janoušek, Lukáš Johannes, Milan Moc, Jindřich Novák, Miroslav Šimon, Radek Smolík, Jan Souček, Jan Vojtíšek
40. Martin Knoblau
57. Martin Chaloupka
18., 48. Jindřich Novák
24. Miroslav Šimon
51. Jan Vojtíšek
55. Radek Smolík
26. 4. 17 20:30 SCBEC Black bridge elite Lachtánci 1.WC 6. 1:5 (0:4)
Lachtánci jasně ovládli první poločas a náskok už uhájili. Beneš
Black bridge elite Lachtánci 1.WC
Václav ČernýAndriy Chaklosh, Lukáš Matějka, Miloš Mergl, Pavel Nebeský, Patrik Taussig, Petr Valenta vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Martin Knoblau, Filip Mazánek, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek
43. Andriy Chaklosh 55 Václav Černý 5., 8. Jan Tyburec
23. Jan Vokůrka
24. Martin Knoblau
60. Martin Chaloupka
19. 4. 17 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Alibi 5. 1:2 (1:1)
Pohledný fotbal, kde o vítězi nebylo rozhodnuto do poslední minuty. Šťastná výhra Alibi. Janča
Lachtánci 1.WC Alibi
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Matěj Wosyka – Pavel Fáry, Radek Klouček, Jakub Kompert, Tomáš Sova, Štěpán Ťahan
20. Michal Václavek 20. Tomáš Sova
36. Štěpán Ťahan
10. 4. 17 19:15 HRAB1 Speciál Bráník A Lachtánci 1.WC 4. 1:4 (0:2)
Průměrná úroveň utkání.
Speciál Bráník A Lachtánci 1.WC
Zdeněk Stratil – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Vitalii Cozlov, Daniel Jirka, Michal Šálený, Martin Slatinka, Tomáš Wolf vs Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Michal Kaucký, Filip Mazánek, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek
37. Tomáš Wolf 3. Jan Tyburec
16. Michal Kaucký
46., 56. Martin Chaloupka
5. 4. 17 20:30 SCBEC Lachtánci 1.WC Betl K.F.K. B 3. 2:1 (1:1)
Na čtvrtou ligu slabý zápas s mnoha nepřesnostmi a nakopávanými míči. Hosté měli smůlu, protože nastřelili třikrát tyč. Radek Matoušek, Martin Prokop
Lachtánci 1.WC Betl K.F.K. B
Ivo Tyburec – Martin Chaloupka, Radek Janouš, Michal Kaucký, Ladislav Skalský, Jan Tyburec, Michal Václavek, Jarmil Vavřina, Jan Vokůrka, Tomáš Voříšek vs Vít Klupák – Tomáš Čedík, Petr Cízner, David Dyba, Lukáš Kupka, Jan Lutr, Martin Šaroun
10. Jan Tyburec
55. Michal Kaucký
6. Lukáš Kupka
29. 3. 17 20:30 SCBEC Koloušci AK Lachtánci 1.WC 2. 5:4 (5:3)
Pohledné utkání plné osobních soubojů a pěkných gólů. Zpočátku to vypadalo na jasné utkání, ale Lachtánci ukázali svou zkušenost a v závěru sahali po bodu, jenže v poslední minutě trefili jen břevno. Petr Gruda, Tomáš Kozák