So 6.5.17 11:15 ZAK Pivní draci Šílené veverky   (HL8L)
So 6.5.17 12:30 ZAK 1.FC Lehovec Plameňáci 1.FC A   (HL4E)
So 27.5.17 10:00 P2 MTPCH Hustec   (HL4E)
So 27.5.17 11:15 P2 Lokomotiva DP Pogo Praha FC   (HL8K)

18. 6. 17 17:30 MIKU3 Potíže Horst 1.FC 11. 1:4 (0:3)
Utkání dobré úrovně, ve kterém si hosté v prvním poločase vytvořili náskok, který po pauze udrželi. Trnka
Potíže Horst 1.FC
Robert Bertien Fencl – Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Kevin Kostka, Martin Kovář, Rastislav Macko, David Nekarda, Ondřej Nykodým, Marek Šmíd vs Karel Schaffner – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Martin Pistulka
56. Kevin Kostka 11., 57. Lucián Baltaretu
14. Petr Hlavička
18. Karel Schaffner
4. 6. 17 13:45 P3 Horst 1.FC Los Niňos M.B. 10. 4:6 (2:1)
Los Niňos otočili zápas, ve kterém vedl Horst o dvě branky. Po změně stran soupeře uběhali a závěrečná desetiminutovka už byla v režii Niňos. Čapla
Horst 1.FC Los Niňos M.B.
Karel Schaffner – David Havej, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Václav Nič, Zdeněk Uher vs Matěj Kovář – František Čáha, Michal Hrabák, Robert Jelen, Tomáš Koutský, Adam Lovecký, David Sládek, David Staněk, Radim Staněk
59. Adam Lovecký
28. 5. 17 12:15 MALES Horst 1.FC Vzteklé Želvičky 9. 3:3 (1:1)
V úmorném vedru se nechtělo nikomu moc běhat. Pohodový fotbálek skončil zaslouženou remízou. Procházka,Dreksler
Horst 1.FC Vzteklé Želvičky
Karel Schaffner – Lucián Baltaretu, David Havej, Petr Hlavička, Milan Kašpar, Václav Nič, Zdeněk Uher vs Pavel Štěrba – Karel Dám, Jozef Drábek, Tomáš Kougl, Tomáš Surovec, Jiří Tomášek, Karel Winter
5. David Havej
46. Lucián Baltaretu
57. Milan Kašpar
17., 54., 58. Jiří Tomášek
21. 5. 17 17:30 ZAK Drsný šrouby Horst 1.FC 8. 5:0 (1:0)
Velice klidné a férové utkání. Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Michael Bělík, Tomáš Matějek
Drsný šrouby Horst 1.FC
Michal Roubal – Petr Boháč, Bohdan Jelen, Adam Šimáček, Kateřina Uhlířová, Tomáš Zahrádka, Tomáš Zídek, Michal Zlatoš vs Milan Kašpar – David Havej, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Václav Nič, Zdeněk Uher
15., 31. Tomáš Zídek
34. Tomáš Zahrádka
53. Adam Šimáček
60. Michal Roubal
14. 5. 17 17:30 ZABEH Horst 1.FC Díky čau FC 7. 1:9 (0:3)
Jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu.
Horst 1.FC Díky čau FC
Jakub Havlín – Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Patrik Khudhur, Karel Schaffner, Zdeněk Uher vs Richard Spazier – Patrik Hloušek, Petr Kubíček, Miroslav Kučera, Tomáš Rod, Lukáš Rous, Michal Svoboda
43. Milan Kašpar 17., 52., 55. Michal Svoboda
25., 57., 60. Miroslav Kučera
29., 47. Tomáš Rod
35. Patrik Hloušek
8. 5. 17 15:00 MALES Basta fidli B Horst 1.FC 6. 2:6 (0:4)
Jednoznačně lepší hosté ovládli první poločas 4:0. Ve druhé půli už si hosté hlídali svůj náskok a dovedli utkání k jasnému vítězství. Čapla
Basta fidli B Horst 1.FC
Michal Vráblík – Pavel Brožík, František Bůžek, Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Milan Mikšovský, Jiří Nerad, Jan Ungerman vs Jakub Havlín – Lucián Baltaretu, David Havej, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Martin Pistulka, Zdeněk Uher
37. Milan Kašpar
1. 5. 17 19:15 HRAB3 Horst 1.FC Alvarez D.C. 5. 3:2 (3:0)
Horst byl celý zápas lepší, ale v druhé půli přestal dávat góly. A po dvou rychlých gólech z autu se chvílemi strachoval o výsledek. Tomáš Axler, Petr Honka
Horst 1.FC Alvarez D.C.
Petr Kadlec – David Havej, Petr Hlavička, Milan Kašpar, Patrik Khudhur, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher vs Jiří Mrázek – David Jiroušek, Roman Kovařík, Rudolf Lavický, Martin Šmíd, Róbert Szántó, Tomáš Szántó, Ladislav Vamberský
3. Zdeněk Uher
10. Martin Pistulka
23. Petr Kadlec
34. Ladislav Vamberský
58. Rudolf Lavický
23. 4. 17 15:00 P2 Vodka team FC Horst 1.FC 4. 4:3 (2:3)
Vyrovnané a slušné utkání skončilo zaslouženou výhrou Vodky.
Vodka team FC Horst 1.FC
Milan Smrček – Tomáš Dvořák, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Foukner, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský vs Jakub Havlín – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Martin Pistulka, Karel Schaffner, Zdeněk Uher
11. Tomáš Dvořák
16., 45., 52. Michal Fišer
9., 21. Martin Pistulka
26. Lucián Baltaretu
9. 4. 17 13:45 P2 Horst 1.FC Terron AC Bozi B 3. 3:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, v němž domácí využili chyby svého soupeře a zaslouženě vyhráli. Jaroslav Hudec, Jiří Pavlík
Horst 1.FC Terron AC Bozi B
Jakub Havlín – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Patrik Khudhur, Václav Nič, Zdeněk Uher vs Leoš Melichar – Thomas Ištok, Petr Jeník, Jan Přibyl, Matěj Ruml, Milan Šebek, Pavel Šustr, Petr Zuran
38. Lucián Baltaretu
44. Petr Hlavička
50. Zdeněk Uher
28. Petr Jeník
2. 4. 17 12:30 STOD Stodůlecký piráti Horst 1.FC 2. 0:0 (0:0)
Dokonalá defenzivní podívaná z obou stran, za kterou by se nestyděl ani Michal Bílek.
Stodůlecký piráti Horst 1.FC
Matěj Spálenka – Tomáš Archmann, Lukáš Černý, Michal Kučera, Zdeněk Maier, Martin Malina, Tomáš Směták vs Jakub HavlínLucián Baltaretu, Petr Hlavička, Milan Kašpar, Václav Nič, Karel Schaffner
26. 3. 17 16:15 ZAK Horst 1.FC SoClose United 1. 2:3 (1:1)
Hosté aktivnější, v koncovce důraznější. Pohledný zápas z obou stran. Kohout
Horst 1.FC SoClose United
Jakub Havlín – Lucián Baltaretu, Petr Hlavička, Petr Kadlec, Milan Kašpar, Patrik Khudhur, Martin Pistulka, Zdeněk Uher vs Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, René Kováč, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf, Jan Rudolf