10. TJ Bohemia Chips 1980 11 5 0 6 29:40 6

Po 20.3.17 19:15 STER3 Green shock FC Pirelli   (HL6A)
Po 20.3.17 20:30 STER3 Bröndby codein IF Nikdo nikde   (HL8A)
Ne 23.4.17 17:30 CESMI Lesser Side FC FC Praha 07   (HL8L)
Ne 23.4.17 18:45 CESMI Morna to zařídí FC Kolomajzna TJ   (HL8N)
Po 29.5.17 19:15 STER1 England United FC Divočáci   (HL8A)
Po 29.5.17 20:30 STER1 Dynamo R.U.M. A Bronx KKK A   (HL5B)

16. 6. 17 18:00 P1 Nejasná identita 1.HK TJ Bohemia Chips 1980 11. 8:2 (3:0)
Průměrné utkání odpovídající úrovně. Domácí byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli. Slušný zápas. Rosenberger
Nejasná identita 1.HK TJ Bohemia Chips 1980
Karel Dinda – Martin Ďurana, Miloš Fuciman, Zdeněk Hřebejk, Zdeněk Kovář, Pellumb Kuqi, Prince Hamid Latif, Jiří Muk, Tomáš Zeman vs Lukáš Srb – Petr Sedláček, Jan Šimek, Kamil Srb ml., Jan Tícha, David Vobecký
1., 58., 60. Miloš Fuciman
8. Zdeněk Hřebejk
28. Prince Hamid Latif
39., 53. Tomáš Zeman
48. Pellumb Kuqi
33., 37. Jan Tícha
2. 6. 17 18:15 BECH Nebeský bastardi Nejasná identita 1.HK 10. 5:3 (4:0)
Domácí aktivnější a lepší na míči. Zasloužená výhra. Michal Novotný , Kohout
Nebeský bastardi Nejasná identita 1.HK
Rudolf Maršák – Karel Blechta, David Konejl, Daniel Kronďák, David Pham, Adam Smrekovský, Lukáš Svěchota vs Martin Plutinský – Martin Ďurana, Miloš Fuciman, Jakub Jonáš, Pellumb Kuqi, Jiří Muk, Kryštof Šimek, Tomáš Zeman
55. Pellumb Kuqi
25. 5. 17 19:30 ARIT Nejasná identita 1.HK Kaizer chiefs FC 9. 1:12 (0:4)
Hrálo se za stálé převahy hostů, v klidu a pohodě.
Nejasná identita 1.HK Kaizer chiefs FC
Karel Dinda – Miloš Fuciman, Zdeněk Kovář, Pellumb Kuqi, Jiří Muk, Andrii Shulga, Kryštof Šimek vs David Gajer – Martin Dobiáš, Matěj Dyškant, Jaroslav Havlíček, Pavel Havlíček, Jan Neubauer, Miroslav Neužil, Filip Radomskij, Jakub Weiss
60. Jiří Muk 4., 22., 57. Martin Dobiáš
7., 28., 49., 55., 56., 59. Filip Radomskij
51. Miroslav Neužil
52. Jan Neubauer
60. Jakub Weiss
18. 5. 17 20:30 MALES Gobi dezert Nejasná identita 1.HK 8. 0:4 (0:3)
Domácí měli řadu šancí, ale gólově se prosadit nedokázali. Hosté lépe četli hru, více se vraceli do obrany a útočili z protiútoků.
Gobi dezert Nejasná identita 1.HK
Zdeněk Bambas – Jaroslav Doleček, Petr Hejna, Tomáš Hejna, Miroslav Kozel, Viktor Krupa, Peter Safko vs Karel Dinda – Martin Ďurana, Miloš Fuciman, Jakub Jonáš, Zdeněk Kovář, Pellumb Kuqi, Jiří Muk, Andrii Shulga, Tomáš Zeman
4. Jakub Jonáš
20., 57. Tomáš Zeman
25. Pellumb Kuqi
12. 5. 17 19:30 DEKAN Nejasná identita 1.HK Emergency 7. 1:7 (0:2)
Hosté bez větších problémů zvítězili. Štěpán Široký, Tomáš Nosek
Nejasná identita 1.HK Emergency
Karel Dinda – Miloš Fuciman, Zdeněk Kovář, Pellumb Kuqi, Jiří Muk, Kryštof Šimek, Tomáš Zeman vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Josef Drábek, Tomáš Gasparovič, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Juraj Kuka, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil
57. Kryštof Šimek 14. Štěpán Hegar
22., 39., 43. Roman Blažíček
47. Zdeněk Prášil
53. Karel Pavlíček
54. Tomáš Gasparovič
4. 5. 17 17:30 KBELY Boží bojovníci Nejasná identita 1.HK 6. 7:1 (3:1)
Průměrný zápas, kde vyčníval jeden hráč. Vítězství Božích bojovníků je zcela zasloužené. Novotný
Boží bojovníci Nejasná identita 1.HK
Michal Valsa – Jakub Ducháč, František Kubica, Jindřich Landa, Ondřej Pecha, Tadeáš Pešek, Martin Veit vs Karel Dinda – Martin Ďurana, Miloš Fuciman, Pellumb Kuqi, Jiří Muk, Andrii Shulga, Kryštof Šimek, Tomáš Zeman
5. Tadeáš Pešek
15., 27., 40., 56., 57. Martin Veit
58. Ondřej Pecha
16. Kryštof Šimek
26. 4. 17 20:00 BIHOR Nejasná identita 1.HK Sanitka AS 5. 0:7 (0:1)
Nejasná identita do poločasu odolávala i díky gólmanovi. Pak ji přece jenom pohyblivější a fotbalovější Saniťáci rozstříleli. Ke konci zápasu se ještě hattrickem za čtyři minuty připomněl střelec Selix. Vladimír Mádr, Jan Vejmelka
Nejasná identita 1.HK Sanitka AS
Karel Dinda – Miloš Fuciman, Zdeněk Kovář, Pellumb Kuqi, Jiří Muk, Andrii Shulga, Tomáš Zeman vs Michal Strakatý – Marek Ducháč, David Jansa, Aleš Knesl, Martin Komárek, Petr Puchmertl, Vojtěch Selix, Lukáš Slaboch, Radovan Ulvr
29. Lukáš Slaboch
36. Aleš Knesl
39., 54., 56., 57. Vojtěch Selix
51. Radovan Ulvr
21. 4. 17 18:15 LITVI Real Prd Nejasná identita 1.HK 4. 1:2 (0:0)
Velmi průměrné utkání, kterému by více slušela remíza.
Real Prd Nejasná identita 1.HK
Pavel Reich – Jan Enökl, Marek Houfek, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Adam Nejezchleba, Petr Pleštil, Jiří Tomášek, Václav Tůma vs Karel Dinda – Martin Ďurana, Miloš Fuciman, Zdeněk Hřebejk, Zdeněk Kovář, Pellumb Kuqi, Andrii Shulga, Kryštof Šimek, Tomáš Zeman
45. Petr Pleštil 32. Martin Ďurana
47. Kryštof Šimek
5. 4. 17 20:00 BIHOR Nejasná identita 1.HK Pikes HK 3. 6:0 k.
Většina utkání se odehrávala v režii hostů, přesto dokázali domácí vyhrát. Rozhodující moment přišel na konci prvního poločasu, kdy rozvlnil síť Muk, a soupeř od té doby nehlesl ani muk.
Nejasná identita 1.HK Pikes HK
Karel Dinda – Martin Ďurana, Miloš Fuciman, Zdeněk Hřebejk, Zdeněk Kovář, Pellumb Kuqi, Prince Hamid Latif, Jiří Muk, Kryštof Šimek, Tomáš Zeman vs Kryštof Pavlík – Pavel Balík, Kryštof Klose, Jonáš Melichar, Alan Miškovský, Luboš Ruda, Daniel Sychra, Tomáš Vacek
41. Daniel Sychra
30. 3. 17 19:30 ARIT Pětka Nejasná identita 1.HK 2. 2:2 (1:1)
Oba týmy se prezentovaly bojovným výkonem. Remíza je spravedlivá, soupeři jsou s bodem spokojeni.
Pětka Nejasná identita 1.HK
Ondřej Kopecký – Kristián Andráško, Šimon Andráško, Vojtěch Dynybyl, Matěj Korčák, Alfréd Schubert, Daniel Trlifaj, Artem Tsalyy, Jan Velín vs Karel Dinda – Martin Ďurana, Miloš Fuciman, Zdeněk Kovář, Pellumb Kuqi, Jiří Muk, Andrii Shulga, Kryštof Šimek, Tomáš Zeman
25. Alfréd Schubert
47. Vojtěch Dynybyl
6. Zdeněk Kovář
58. Kryštof Šimek
22. 3. 17 20:00 ARIT Nejasná identita 1.HK Perpetis 1. 1:1 (1:0)
Utkání plné nepřesností nepřineslo pohledný fotbal. Domácí, coby nováček soutěže, se ujali vedení, ve druhé půli byli lepší hosté, ze svého tlaku však dokázali pouze vyrovnat.
Nejasná identita 1.HK Perpetis
Karel Dinda – Martin Ďurana, Miloš Fuciman, Zdeněk Hřebejk, Pellumb Kuqi, Andrii Shulga, Kryštof Šimek, Tomáš Zeman vs Zdeněk Vaněček – Radovan Čertek, Karel Jančák, Pavel Jirkovský, Ladislav Koucký, Miroslav Lacman, Martin Vlk, Michal Vlk