Ne 2.4.17 13:45 ZAK SoClose United Los Niňos M.B.   (HL7J)
Ne 2.4.17 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Prague Gunners   (HL4F)
So 29.4.17 10:00 P3 SAS fans KTB B   (HL4E)
So 29.4.17 11:15 P3 Steaua FC Deportivo Praga   (HL4E)
Ne 21.5.17 13:45 ZAK Bulldogs Praha FC Buzuluk Úvaly FC   (HL8N)
Ne 21.5.17 15:00 ZAK Sokol Barča Vysočany Sokol Vysočany B   (HL4F)

24. 6. 17 11:15 DEKAN Sarmat FC FC Praha 07 11. 6:4 (1:1)
V první půli klidné utkání se spoustou šancí domácích, kterým to po pauze začalo padat a zaslouženě vyhráli. Josef Černý, Vlastimil Janoušek
Sarmat FC FC Praha 07
Daniel Mita – Roman Chykalovskyi, Vladimir Kharlamov, Nikita Kuliushin, Daniil Nikitin, Semen Rusanov, Leonid Shedko, Alexander Shirokov, Sabyrzhan Sultanov, Rinat Taktashev, Dmitriy Tsepke vs Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Ondřej Buben, Jan Hospodka, Filip Košťál, Michal Matouš, Tomáš Růžička, Václav Růžička
54. Michal Matouš
10. 6. 17 10:00 MALES FC Praha 07 Pivnice U Zpěváčků 10. 6:0 k.
3. 6. 17 08:45 P2 Pivní draci FC Praha 07 9. 3:4 (1:3)
V zápase se projevila větší zkušenost Prahy 07. Draci jsou nicméně bojovným týmem, který fotbal hraje srdcem a má ho rád.
Pivní draci FC Praha 07
Jiří Černý – Jan Babinec, Ondřej Beneš, Lukáš Čermák, Jaroslav Černý, Jakub Keraghel, Roman Pilík, Zdeněk Šaraj, Milan Sivák, Libor Štohanzl, Lukáš Václavík vs Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Ondřej Buben, Jan Hospodka, Adam Kvapilík, Michal Matouš, Ondřej Matula, Tomáš Růžička, Václav Růžička
9., 39. Milan Sivák
47. Roman Pilík
11. Ondřej Buben
25., 45. Václav Růžička
28. Ondřej Matula
27. 5. 17 11:15 HANSP FC Praha 07 Mall 1.FC 8. 2:3 (1:1)
Na hřišti dominoval hráč Růžička, ale sám na to nestačil, a tak jeho tým těsně prohrál. Tomáš Čebiš, Jakub Šlégl
FC Praha 07 Mall 1.FC
Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Adam Kvapilík, Ondřej Matula, Tomáš Růžička, Václav Růžička vs Ján Labon – Filip Dohnal, Michal Herna, Denis Kisel, Vladimír Kolář, Lukáš Moravec, Lukáš Riško, Jakub Sadílek, Vladimír Vlásek
24. Václav Růžička
33. Ondřej Matula
10. Michal Herna
45. Denis Kisel
49. Filip Dohnal
20. 5. 17 10:00 TEMPO Huňáč PK FC Praha 07 7. 13:0 (3:0)
Utkání bylo jednoznačnější než výsledek.
Huňáč PK FC Praha 07
Edgárd Moldován – Yurii Hrychan, Yahor Ivanov, Oleksiy Karabynosh, Ihor Khoma, Andrii Kovalets, Radek Pekárek, Oleh Varakshyn, Taras Vatral, Vladyslav Yash vs Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Ondřej Buben, Jan Hospodka, Filip Košťál, Štefan Král´, Adam Kvapilík, Michal Matouš, Ondřej Matula, Tomáš Rezek, Václav Růžička
51 Ihor Khoma 20. Michal Matouš
13. 5. 17 12:30 ZAK FC Praha 07 Gremio 6. 4:1 (1:1)
Domácí byli po celé utkání jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
FC Praha 07 Gremio
Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Filip Košťál, Štefan Král´, Adam Kvapilík, Michal Matouš, Tomáš Růžička, Václav Růžička vs Michal Gráf – Petr Coufal, Tomáš Jindra, Michal Lupínek, Jiří Sadílek, Petr Šťastný
12., 38. Štefan Král´
52. Václav Růžička
56. Michal Matouš
5. Michal Lupínek
8. 5. 17 17:30 SCBEC FC Praha 07 Tvoje máma FC 5. 2:1 (0:1)
Utkání dvou týmů usilujících o založení 9. ligy...
FC Praha 07 Tvoje máma FC
Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Jan Hospodka, Filip Košťál, Štefan Král´, Václav Růžička vs Šimon ŠtropDominik Dobšíček, Michal Hornok, Jan Houdek, Matěj Hutník, Adam Kollár, Vojtěch Šimsa, Štefan Varmus, Lukáš Zerzáň
33., 34. Václav Růžička 8. Adam Kollár
23. 4. 17 17:30 CESMI Lesser Side FC FC Praha 07 4. 6:6 (6:3)
Gólově bohaté utkání s mnoha šancemi, které skončilo zaslouženou remízou. Melíšek
Lesser Side FC FC Praha 07
Ondřej Krejčí – Matej Martinec, Duc Hoang Nguyen Thien, Vojtěch Rous, Jan Starec, Václav Štrba, Kryštof Vítek vs Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Jan Hospodka, Štefan Král´, Tomáš Rezek, Tomáš Růžička, Václav Růžička
53. Václav Růžička
9. 4. 17 18:45 ARIT FC Praha 07 Blesk VK B 3. 6:2 (3:0)
Vyrovnaný zápas, rozhodla možnost střídání u domácích. Šimon Andráško, Vojtěch Dynybyl
FC Praha 07 Blesk VK B
Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Lukáš Hes, Jan Hospodka, Filip Košťál, Štefan Král´, Michal Matouš, Ondřej Matula, Tomáš Rezek, Tomáš Růžička, Václav Růžička vs Pavel Cina – Milan Cina, Michal Garfík, Martin Snopek, Jiří Tříska, David Vobořil
4. Ondřej Matula
23., 48., 58. Václav Růžička
24. Radek Šíp
60. Jan Hospodka
39. Jiří Tříska
52. Martin Snopek
1. 4. 17 11:15 ZABEH Šnek FC A FC Praha 07 2. 4:3 (2:1)
Šnek v prvním poločase využil šance a zaslouženě vedl o dvě branky. Praha 07 do pauzy stačila snížit na rozdíl jednoho gólu, nakonec jí to však na obrat nestačilo. Husák
Šnek FC A FC Praha 07
Michal Schreiber – Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Tomáš Nikodým, Pavel Nosek, Martin Skočný, Jan Šmíd, Petr Trella, Miroslav Truhlář vs Radek Šíp – Tadeáš Bělík, Lukáš Hes, Jan Hospodka, Michal Matouš, Tomáš Rezek, Tomáš Růžička, Václav Růžička
2., 21., 52. Tomáš Nikodým
55. Pavel Nosek
27. Lukáš Hes
36. Jan Hospodka
57. Václav Růžička
25. 3. 17 11:15 ZAK FC Praha 07 Šílené veverky 1. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání do 50. minuty. Zbylých deset minut byly Veverky lepším týmem, z čehož vzešly dvě branky. Procházka