Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 29.11.17 | 20:45 | LITVI | Red Leads Sparta Pivaři AC | 11. | 3:4 |
St 29.11.17 | 20:45 | DEKAN | Uličníci FC VSK MFF UK Praha A | 11. | 3:7 |
St 29.11.17 | 20:45 | MIKU4 | Sipral Stars Bulánci | 11. | 4:9 |
St 29.11.17 | 20:45 | BECH | Sedm zbabělých A Primeira Equipe | 11. | 4:2 |
St 29.11.17 | 20:30 | ZAK | 64! FC Kobylisy A Hlavonožci na niti FC | 11. | 2:10 |
St 29.11.17 | 20:15 | METE1 | Shooters Morava FC Atletico Dělo SFC B | 11. | 3:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bulánci | 11 | 9 | 0 | 2 | 91:46 | 18 |
2. | Shooters Morava FC | 11 | 7 | 2 | 2 | 47:25 | 16 |
3. | Sedm zbabělých A | 11 | 8 | 0 | 3 | 45:32 | 16 |
4. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 7 | 1 | 3 | 45:22 | 15 |
5. | Primeira Equipe | 11 | 7 | 1 | 3 | 43:25 | 15 |
6. | Sparta Pivaři AC | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:32 | 13 |
7. | VSK MFF UK Praha A | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:35 | 12 |
8. | Atletico Dělo SFC B | 11 | 3 | 3 | 5 | 39:36 | 9 |
9. | Sipral Stars | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:41 | 8 |
10. | 64! FC Kobylisy A | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:43 | 8 |
11. | Uličníci FC | 11 | 1 | 0 | 10 | 26:67 | 2 |
12. | Red Leads | 11 | 0 | 0 | 11 | 23:69 | 0 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 4.9.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Hlavonožci na niti FC |
Út 5.9.17 | 19:15, 20:30 | MOTO3 | 64! FC Kobylisy A |
Po 11.9.17 | 18:00, 19:15 | SCBEC | Atletico Dělo SFC B |
Po 11.9.17 | 19:00, 20:15 | METE1 | Bulánci |
Čt 14.9.17 | 19:00, 20:15 | P1 | Shooters Morava FC |
Po 25.9.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Hlavonožci na niti FC |
Út 26.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Red Leads |
Čt 28.9.17 | 19:30, 20:45 | CESMI | Sparta Pivaři AC |
Út 3.10.17 | 19:30, 20:45 | DEKAN | Shooters Morava FC |
Pá 6.10.17 | 18:15, 19:30 | LITVI | Sipral Stars |
Po 9.10.17 | 18:00, 19:15 | HRAB2 | Bulánci |
Čt 12.10.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Sedm zbabělých A |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Lukáš Kalenda | Klucy PFS | 51 |
2. | Tomáš Čelůstka | Vokra VV | 19 |
3. | Josef Marc | Bulánci | 18 |
4. | Marek Bárta | Černý pumy | 17 |
5. | Libor Marek | Atletico Dělo SFC B | 13 |
6. | Václav Král | Sparta Pivaři AC | 13 |
7. | Jindřich Adolf | Sedm zbabělých A | 12 |
8. | Kryštof Petr | Karcinogenní | 10 |
9. | Tomáš Vejr | Primeira Equipe | 10 |
10. | Tomáš Belohlávek | 64! FC Kobylisy A | 9 |
11. | Filip Horáček | Hlavonožci na niti FC | 9 |
12. | Vojtěch Ježek | Sedm zbabělých A | 8 |
13. | Antonín Ambrož | Uličníci FC | 7 |
14. | Ondřej Kadeřábek | Primeira Equipe | 7 |
15. | Zoltán Schneider | Sipral Stars | 7 |
16. | Petr Pospíšil | Uličníci FC | 6 |
17. | Pavel Jonák | Atletico Dělo SFC B | 6 |
18. | Tomáš Kukla | Shooters Morava FC | 6 |
19. | Michal Koc | Buzuluk Úvaly FC | 6 |
20. | Jan Doseděl | Primeira Equipe | 6 |