Čt 14.9.17 20:45 ZAK Efficenza AC Pavilon 8 AHC   (HL4D)
Čt 5.10.17 19:30 DEKAN Terasy KFC A Real TIDE XXL   (HL4C)
Čt 5.10.17 20:45 DEKAN Lunochod 1.MFK A No madam ! B   (HL8I)
Po 23.10.17 19:15 MOTO1 Věčná žízeň FC VET Heart Attack   (VL4A)
Po 23.10.17 20:30 MOTO1 Yellow Dildos B Literpool United   (HL7E)

30. 11. 17 19:00 P2 Real Motion SG Pivní pohoda AC 11. 1:2 (1:0)
Vyrovnaný zápas, který nakonec skončil výhrou týmu Pivní pohoda. Janda
Jakub Zakouřil – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner vs Daniel Šebela – Ondřej Duben, Radek Dvořáček, Václav Krch, Josef Kučinský, Jan Rejšek, Jan Říha
10. Marek Vávra 52. Radek Dvořáček
56. Jan Rejšek
16. 11. 17 19:15 KORAB Pětka Real Motion SG 10. 0:4 (0:2)
Velmi sympatické utkání v přátelském duchu zaslouženě vyhráli hosté, i když hráči Pětky mohli odejít ze zápasu se vztyčenou hlavou. Ondřej Melichar, Jaroslav Uhlík
Pětka Real Motion SG
Josef Lamken – Šimon Andráško, Matěj Korčák, David Plhák, Alfréd Schubert, Jan Velín, Jonáš Vicherek vs Michal Podrazský – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Lukáš Verner
22. Jiří Falc
28. Tomáš Podrazský
49., 58. Ladislav Suja
9. 11. 17 20:45 CESMI Real Motion SG Orange Predators B 9. 2:4 (1:1)
Real byl po celou dobu utkání lepším týmem, ale na to se historie neptá.
Real Motion SG Orange Predators B
Michal Podrazský – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Martin Havelka, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil vs Martin Kocourek – Ondřej Bařina, Radek Nebeský, Jiří Ritschel, Ondřej Soudný, Aleš Studnička, Michael Trnka, Jiří Zika
10. Lukáš Verner
36. Jakub Zakouřil
7. Ondřej Bařina
51., 59., 60. Radek Nebeský
50. Jiří Zika
2. 11. 17 17:00 zzNOVOB Credit Praha FC Real Motion SG 8. 3:6 (2:3)
Credit se sice dostal do vedení Šturmou, ale do půle Real skóre otočil. Šturma sice zase zkraje poločasu vyrovnal, ovšem Bobalík vstřelil dvě branky během minuty a rozhodl o bodech pro Real.
Credit Praha FC Real Motion SG
Jan Formánek – Jakub Kolařík, Petr Malysz, Jakub Procházka, Jan Sedláček, David Šturma, Dalibor Tužinčin vs Michal Podrazský – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil
47. Ladislav Suja
26. 10. 17 18:15 MIKU3 Real Motion SG 64! FC Kobylisy B 7. 4:0 (1:0)
Domácí byli rychlejší a šťastnější. Kovařík
Real Motion SG 64! FC Kobylisy B
Michal Podrazský – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil vs Martin Skatula – Ivan Beliško, Filip Brenner, Tomáš Hric, Matej Hušták, Martin Málek, Marek Picka, Petr Schütz, Tomáš Tumpach
15. Petr Dvořák
34. Jakub Zakouřil
46. Radim Bobalík
53. Lukáš Verner
16. 10. 17 20:30 MOTO3 WRP Real Motion SG 6. 2:2 (1:0)
Od úvodu utkání bylo jasné, že se bude hrát ve vysokém tempu se spoustou osobních soubojů. Odehrálo se hodně soubojů, a tudíž bylo i hodně faulů a sporných situací. Tím se zápas často přerušoval a po každém sporném okamžiku se jedna ze stran cítila dotčena, což duel ochudilo a nastolilo to zvláštní atmosféru.
WRP Real Motion SG
Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Dominik Scharf, Josef Vinklář vs Michal Podrazský – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Martin Havelka, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil
30. Dominik Dvořák
60. Daniel Hemer
36. Radim Bobalík
54. Marek Vávra
9. 10. 17 20:30 MOTO2 Real Motion SG Viktoria Bítovská B 5. 2:1 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání, které směřovalo k remíze, ale Bobalík byl proti a rozhodl o výhře domácích.
Real Motion SG Viktoria Bítovská B
Michal Podrazský – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil vs Petr Drozd – Jakub Červenka, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Michael Oliva, Michal Štembera, Lukáš Vitovský
6. Lukáš Verner
59. Radim Bobalík
30. Michal Štembera
2. 10. 17 20:45 zzNOVOB SP Clif Real Motion SG 4. 0:8 (0:3)
Dobrá úroveň zápasu. Real byl mladší a fotbalovější, zápasu zcela dominoval a po zásluze zvítězil. Ondřej Novotný
SP Clif Real Motion SG
Karel Šturma – Martin Horáček, Jan Houska, Marián Kolesár, Milan Rýpar, Tomáš Šebek, Martin Václavík vs Michal Podrazský – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Martin Havelka, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner
9., 32., 38. Martin Havelka
11. Lukáš Verner
13. Radim Bobalík
46., 47. Petr Dvořák
57. Ladislav Suja
28. 9. 17 20:15 P2 PRKA Real Motion SG 1. 3:1 (2:0)
Na osmou ligu pohledný zápas. Real byl v první půli kombinačně lepší, ale z penalty se prosadila PRKA. Ta byla důraznější v pokutovém území, což se projevilo ve 20. minutě. Ve druhé půli si PRKA zasloužené vítězství pohlídala.
PRKA Real Motion SG
Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Michal Podrazský – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Martin Havelka, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner
9. Richard Mareš
20. Ondřej Erban
47. Martin Šantrůček
29 Marek Viták
37 Jan Tábořík
57. Lukáš Verner
18. 9. 17 20:30 MOTO3 Real Motion SG Rychlí banáni 3. 7:3 (3:1)
Jednoznačné utkání ve prospěch domácích, s drobnými chybkami v domluvě, které nakonec vedly ke třem gólům do jejich brány.
Real Motion SG Rychlí banáni
Michal Podrazský – Petr Dvořák, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner, Jakub Zakouřil vs Václav Kružík – Petr Český, Bünyamin Gecit, Vít Kocián, Martin Kružík, Alexander Šafařík Pštrosz, Marek Soukup, Jakub Vaníček