10. Viktoria Bítovská B 11 2 2 7 18:40 6

Út 19.9.17 19:15 MOTO3 Indiana Team Rebel Circus   (HL7D)
Út 19.9.17 20:30 MOTO3 Dynamit Vršovice SportHES   (HL8B)
Po 13.11.17 17:45 ZABEH Horno Porno Ya Basta! A   (HL8C)
Po 13.11.17 19:00 ZABEH Papíráci CF Bronx KKK A   (HL4A)
Po 13.11.17 20:15 ZABEH Klub odložených mužů Jardovi Hřebíci   (HL6A)

30. 11. 17 19:00 P1 PRKA Žabí hlen 11. 4:1 (1:0)
Bojovné a vyrovnané utkání pro sebe rozhodli hráči Prky, kteří byli lepší v koncovce.
PRKA Žabí hlen
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík vs Vít Pecánek – Jan Bárta, Marek Berka, Jakub Hájek, Petr Lebeda, Lukáš Mrázek, Vladimír Rys, Luboš Šebek
6., 32., 54. Richard Mareš
31. Maciej Jerzy Dec
31. Lukáš Mrázek
16. 11. 17 20:15 P3 Pivní pohoda AC PRKA 10. 2:6 (1:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém v prvním poločase hosté na rozdíl od domácích proměnili šance. Po pauze se domácí snažili s výsledkem něco udělat, ale hosté si výhru aktivní hrou vzít nenechali.
Pivní pohoda AC PRKA
Daniel Šebela – Ondřej Duben, Radek Dvořáček, Vlastislav Kotrč, Václav Krch, Josef Kučinský, Lukáš Musil, Michal Pastorek, Jan Rejšek vs Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták
27. Radek Dvořáček
53. Michal Pastorek
10., 22., 50. Marek Viták
23. Martin Šantrůček
57., 59. Richard Mareš
9. 11. 17 20:15 P3 PRKA Pětka 9. 3:2 (1:0)
Pohledné utkání vyhrálo šťastně družstvo domácích.
PRKA Pětka
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Josef Lamken – Šimon Andráško, David Chuchma, Vojtěch Dynybyl, Matěj Korčák, David Plhák, Alfréd Schubert, Artem Tsalyy, Jonáš Vicherek
20. Maciej Jerzy Dec
36. Martin Šantrůček
46. Richard Mareš
38. Vojtěch Dynybyl
45. Matěj Korčák
2. 11. 17 20:45 CESMI Orange Predators B PRKA 8. 2:0 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí dravější v útoku. Hostům se brzy zranil brankář, a přestože se snažili, ke gólu to nevedlo. Jakub Hendrych, Jiří Zeman
Orange Predators B PRKA
Štefan Huďagi – Ondřej Bařina, Jiří Ritschel, Ondřej Soudný, Aleš Studnička, Jakub Trefný, Michael Trnka, Jiří Zika vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík
9. Aleš Studnička
36. Ondřej Bařina
26. 10. 17 20:15 P2 PRKA Credit Praha FC 7. 3:4 (3:2)
V poklidu hrající domácí doplatili na chyby v obraně, které potrestal hostující Kolařík. Tomáš Vanča, Benjamin Činčila
PRKA Credit Praha FC
Antonín VránaRichard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík vs Jan Formánek – Jakub Kolařík, David Lafek, Petr Malysz, David Šturma, Petr Světelský
14. Jan Tábořík
21. Štěpán Šantrůček
30. Richard Mareš
16. Petr Světelský
20., 38., 41. Jakub Kolařík
19. 10. 17 20:15 P2 64! FC Kobylisy B PRKA 6. 2:6 (1:5)
Výsledek odpovídá průběhu utkání. Tomáš Kubík, Jakub Šenovský
64! FC Kobylisy B PRKA
Martin Skatula – Filip Brenner, Jakub Routner, Petr Schütz, Tomáš Tumpach, Tomáš Viktorin vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík
31. Martin Šantrůček
12. 10. 17 20:15 P1 PRKA WRP 5. 1:0 (1:0)
Velmi atraktivní a bojovný zápas na osmou ligu, ve kterém se sešly týmy, které chtěly hrát fotbal. Bohužel pro hosty za domácí chytal Vrána, díky kterému PRKA vyhrála.
PRKA WRP
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík vs Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Petr Novosad, Dominik Scharf, Josef Vinklář
13. Maxime Gardie
5. 10. 17 20:15 P3 Viktoria Bítovská B PRKA 4. 2:4 (1:0)
Za fotbalovější tým Prka nakonec dokázal Mareš skórovat a zachránit pro tým dva body. Hošek
Viktoria Bítovská B PRKA
Petr Drozd – Jakub Červenka, Michal Kriml, Jiří Miškovský, Vojtěch Miškovský, Petr Plevák, Michal Štembera, Lukáš Vitovský vs Antonín Vrána – Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták
25. Petr Plevák
43. Vojtěch Miškovský
34., 49., 51., 56. Richard Mareš
28. 9. 17 20:15 P2 PRKA Real Motion SG 1. 3:1 (2:0)
Na osmou ligu pohledný zápas. Real byl v první půli kombinačně lepší, ale z penalty se prosadila PRKA. Ta byla důraznější v pokutovém území, což se projevilo ve 20. minutě. Ve druhé půli si PRKA zasloužené vítězství pohlídala.
PRKA Real Motion SG
Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Michal Podrazský – Radim Bobalík, Petr Dvořák, Jiří Falc, Martin Havelka, Tomáš Podrazský, Ladislav Suja, Miroslav Suja, Marek Vávra, Lukáš Verner
9. Richard Mareš
20. Ondřej Erban
47. Martin Šantrůček
29 Marek Viták
37 Jan Tábořík
57. Lukáš Verner
21. 9. 17 20:15 P3 PRKA SP Clif 3. 2:2 (2:0)
Vyrovnané utkání skončilo dělbou bodů. Trnka
PRKA SP Clif
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Karel Šturma – Pavel Brousil, Jan Houska, Marián Kolesár, Pavel Řezníček, Milan Rýpar, Tomáš Šebek, Martin Václavík
9. Marek Viták
24. Richard Mareš
31. Martin Václavík
59. OG
14. 9. 17 20:15 P3 Rychlí banáni PRKA 2. 1:5 (0:2)
Rychlí banáni drželi krok pouze v první půli a nakonec dostali 1:5. Jakub Šindler
Rychlí banáni PRKA
Jan Mrázek – Petr Český, Bünyamin Gecit, Vít Kocián, Martin Kružík, Václav Kružík, Marie Mrázková, Jakub Vaníček vs Antonín Vrána – Maxime Gardie, Richard Mareš, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík