12. 6. 17 19:00 ZABEH Indus SUP A Sen ČM PG supervet 10. 9:1 (2:1)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu.
Tomáš Coufal – Václav Kropáček, Luděk Kula, Pavel Laštovička, Milan Němeček, Zdeněk Tichý, Petr Vašíček vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Martin Gajdica, František Hamouz, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Miroslav Vostarek
38. Pavel Laštovička
57. Milan Němeček
13. Miroslav Motl
8. 6. 17 19:30 BECH Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP 9. 5:2 (4:2)
Hezké fotbalové utkání, ve kterém byli domácí lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Dufek,Dufek
Sen ČM PG supervet DP Xaverov SUP
Václav Kopecký – Petr Fridrich, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Miroslav Vachta, Miroslav Vostarek vs Petr Brejcha – Ivan Habrun, Tomáš Jakl, Zoran Jovanoski, Karel Petržílka, Miloslav Skalický, Jan Šubík, Slavomír Voženílek
10., 28. Robert Nykl
15., 59. Petr Fridrich
18. Robert Netušil
22., 28. Miloslav Skalický
23. 5. 17 19:30 MIKU1 Ortopedie Sen ČM PG supervet 8. 2:2 (2:2)
Rychle hraný a vyrovnaný zápas, remíza je spravedlivá. Přes dva obdržené góly byli nejlepšími hráči mužstev oba brankáři.
Ortopedie Sen ČM PG supervet
Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Miloslav Dzian, Michal Horáček, Jindřich Müller, Milan Nový, Pavel Procházka, Jan Ritzinger, Otomar Sláma, Miloš Vaněk, Martin Vyštejn vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Miroslav Šusta, Miroslav Vostarek
13. Milan Nový
26. Jiří Balcar
2. Miroslav Motl
7. Miroslav Šusta
18. 5. 17 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Berušky A 7. 1:8 (0:2)
Berušky nedaly soupeřům šanci a vysoko vyhrály. Hošek
Sen ČM PG supervet Berušky A
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Tomáš Kafka, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Miroslav Šusta, Miroslav Vostarek vs Jaroslav Tater – František Koubek, Pavel Kratochvíl, Petr Krištůfek, Gustav Ondrejčík, Karel Urban, František Veselý, Robert Zemánek
20. Petr Krištůfek
11. 5. 17 19:30 BECH Veget FC SUP Sen ČM PG supervet 6. 1:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodli hosté ve druhé půli o svém vítězství. Alisher Ibragim, Dias Idrissov
Veget FC SUP Sen ČM PG supervet
Karel Kulhánek – Michal Brandejs, Ján Chromek, Ján Dzvoník, Petr Fišer, Jiří Holub, Tomáš Kočí, Antonín Kühn, Petr Lédl, Jiří Němec, Pavel Valta vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, František Hamouz, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Miroslav Vostarek
52. Pavel Valta 40 Jiří Holub 4. Robert Nykl
38. Miroslav Motl
49. Petr Fridrich
25. 4. 17 18:15 MIKU1 Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP 5. 1:4 (0:0)
Hosté byli o začátku aktivnější a dostávali se častěji do zakončení. V první půli sice branku nedali, ale ve druhé půli dali čtyři a zaslouženě zvítězili. Zdeněk Stratil, Tomáš Nováček
Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP
Miroslav MotlPetr Fridrich, Tomáš Kafka, Robert Netušil, Robert Nykl, Milan Prekop, Miroslav Šusta vs Roman Soukup – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Jan Kyněra, Petr Pohnán, David Ronn, Petr Sýkora, Roman Veselý
52. Robert Nykl 31., 38. Petr Pohnán
36. Michal Jiráň
56. David Ronn
20. 4. 17 19:30 BECH Zelená liška TJ SUP A Sen ČM PG supervet 4. 4:1 (3:0)
Hosté tlačili a byli jasně lepším týmem, ale nedokázali proměnit svoje šance. Domácí je v závěru potrestali a rozhodli o svém vítězství.
Zelená liška TJ SUP A Sen ČM PG supervet
Jan Navrátil – Tomáš Gürtler, Tomáš Janda, Stanislav Obešlo, Čestmír Pavlásek, Jiří Richter, Michal Vokřínek vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, Tomáš Kafka, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Milan Prekop, Miroslav Šusta
7. OG
19. Michal Vokřínek
22. Tomáš Gürtler
55. Čestmír Pavlásek
49. Tomáš Kafka
4. 4. 17 19:30 BECH Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet 3. 3:2 (2:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém si domácí vytvořili v první půli dvoubrankový náskok, který se hostům podařilo smazat. Na konci však domácí rozhodli ve svůj prospěch. Tomáš Černý, Patrik Taussig
Tučňáci SUP A Sen ČM PG supervet
Pavel Smolák – Roman Bäumel, Vlastislav Doležal, Jaroslav Hrdlička, Jiří Jeníček, Robert Jirák, Roman Podhorský, Jiří Šmejc, Roman Žítek vs Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, František Hamouz, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Miroslav Šusta, Miroslav Vostarek
8. Jiří Šmejc
18. Roman Bäumel
58. Roman Žítek
40. Miroslav Ackermann
50. Robert Nykl
30. 3. 17 19:30 BECH Sen ČM PG supervet Super Naděje A 2. 2:3 (1:1)
Utkání se odehrávalo v dobrém tempu a na obou stranách bylo mnoho šancí. Nakonec byli o gól šťastnější hosté.
Sen ČM PG supervet Super Naděje A
Václav Kopecký – Miroslav Ackermann, Petr Fridrich, František Hamouz, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Miroslav Šusta, Miroslav Vostarek vs Marek Poláček – Vojtěch Engelmann, Milan Kodálík, Roman Kříž, Tomáš Kvapil, Michal Pozníček, Ivo Štric, Vlastimil Zezula
5., 45. Petr Fridrich 16., 31. Roman Kříž
48. Michal Pozníček
23. 3. 17 19:30 BECH Novis Praha Sen ČM PG supervet 1. 5:0 (0:0)
Dlouhou dobu vyrovnané utkání, ale ve 2. poločase se Novis dostal do vedení a hosté otevřeli hru, čehož domácí využili ke vstřelení dalších branek. Dufek
Novis Praha Sen ČM PG supervet
Ota Ryneš – Pavel Bošek, Milan Kvajsar, Jiří Landa, Milan Makovec, Július Mařík, Libor Novák, Antonín Příkaský, Petr Škvařil vs Václav KopeckýPetr Fridrich, Miroslav Motl, Robert Netušil, Robert Nykl, Milan Prekop, Miroslav Šusta, Miroslav Vostarek