Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.6.17 | 19:30 | MIKU2 | Berušky A Ortopedie | 11. | 12:3 |
Čt 15.6.17 | 20:30 | MALES | Zelená liška TJ SUP A Berušky A | 10. | 0:5 |
Čt 8.6.17 | 20:30 | MALES | Veget FC SUP Berušky A | 9. | 2:7 |
Út 23.5.17 | 20:30 | MALES | Berušky A Klokan Perón club SUP | 8. | 2:8 |
Čt 18.5.17 | 19:30 | BECH | Sen ČM PG supervet Berušky A | 7. | 1:8 |
Út 9.5.17 | 18:00 | MALES | Berušky A Tučňáci SUP A | 6. | 10:2 |
Čt 27.4.17 | 20:30 | MALES | Super Naděje A Berušky A | 5. | 8:5 |
Čt 20.4.17 | 20:30 | MALES | Berušky A Novis Praha | 4. | 10:3 |
Čt 6.4.17 | 20:30 | MALES | Pražačka seniors A Berušky A | 3. | 1:3 |
Út 28.3.17 | 19:00 | ZABEH | Berušky A Indus SUP A | 2. | 2:6 |
Čt 23.3.17 | 18:15 | BECH | DP Xaverov SUP Berušky A | 1. | 9:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Klokan Perón club SUP | 11 | 10 | 1 | 0 | 52:14 | 21 |
2. | Indus SUP A | 11 | 9 | 1 | 1 | 66:15 | 19 |
3. | DP Xaverov SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 54:30 | 17 |
4. | Berušky A | 11 | 7 | 0 | 4 | 68:43 | 14 |
5. | Ortopedie | 11 | 5 | 2 | 4 | 27:43 | 12 |
6. | Novis Praha | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:39 | 10 |
7. | Super Naděje A | 11 | 4 | 1 | 6 | 27:52 | 9 |
8. | Veget FC SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:38 | 8 |
9. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 27:41 | 7 |
10. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 2 | 3 | 6 | 19:45 | 7 |
11. | Sen ČM PG supervet | 11 | 2 | 1 | 8 | 19:49 | 5 |
12. | Pražačka seniors A | 11 | 1 | 1 | 9 | 18:37 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Pá 12.5.17 | 18:00 | MALES | Sedm zbabělých B Hodkovičky United FC (HL3C) |
Pá 12.5.17 | 19:15 | MALES | Žlutá křídla Rito Pls (HL6I) |
Po 29.5.17 | 19:00 | MOTO2 | Věčná žízeň FC VET Touš KK (VL4A) |
Po 29.5.17 | 20:15 | MOTO2 | Pražačka seniors B Berger club SUP (SVL3A) |
Po 26.6.17 | 19:00 | METE2 | Koberce Trend ARG Břewnow boys KMK (HL3A) |
Po 26.6.17 | 20:15 | METE2 | Legends are back Torpédo Hulín FC (HL6C) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Hejč Petr | 1 | 0 |
Janča Milan | 4 | 2 |
Koubek František | 10 | 17 |
Kratochvíl Pavel | 6 | 4 |
Křelina Vlastimil | 1 | 0 |
Krištůfek Petr | 10 | 15 |
Kuželka Jan | 6 | 0 |
Kuželka Pavel | 6 | 4 |
Očenáš Josef | 3 | 0 |
Ondrejčík Gustav | 11 | 2 |
Pučelík Roman | 7 | 1 |
Tater Jaroslav | 2 | 0 |
Tusjak Lubomír | 4 | 1 |
Urban Karel | 7 | 7 |
Veselý František | 9 | 13 |
Zemánek Pavel | 1 | 0 |
Zemánek Robert | 5 | 1 |
Zima Tomáš | 7 | 0 |