Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 22.6.17 | 20:45 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Rokoska SUP | 11. | 1:1 |
Čt 8.6.17 | 17:00 | ZAK | Oblouci 81 AFC SUP Starci na chmelu SUP A | 10. | 4:2 |
Čt 1.6.17 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Keckafogo KK SUP | 9. | 5:2 |
Čt 25.5.17 | 18:00 | MALES | Berušky B Starci na chmelu SUP A | 8. | 3:2 |
Čt 18.5.17 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Benda All Stars FC | 7. | 3:7 |
Čt 11.5.17 | 17:00 | ZAK | Tučňáci SUP B Starci na chmelu SUP A | 6. | 0:6 k. |
Čt 27.4.17 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Trops 1.SK SUP | 5. | 6:1 |
Čt 20.4.17 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP Starci na chmelu SUP A | 4. | 3:3 |
Čt 13.4.17 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Torzo AFZ | 3. | 4:1 |
Čt 30.3.17 | 17:00 | ZAK | Valník Starci na chmelu SUP A | 2. | 3:3 |
Čt 23.3.17 | 17:00 | ZAK | Cormoran FC SUP Starci na chmelu SUP A | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 10 | 0 | 1 | 44:20 | 20 |
2. | Benda All Stars FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 46:23 | 16 |
3. | Cormoran FC SUP | 11 | 6 | 2 | 3 | 45:29 | 14 |
4. | Torzo AFZ | 11 | 6 | 1 | 4 | 33:36 | 13 |
5. | Rokoska SUP | 11 | 4 | 4 | 3 | 23:25 | 12 |
6. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 4 | 3 | 4 | 37:29 | 11 |
7. | Keckafogo KK SUP | 11 | 5 | 1 | 5 | 28:32 | 11 |
8. | Valník | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:39 | 10 |
9. | Tučňáci SUP B | 11 | 3 | 2 | 6 | 19:31 | 8 |
10. | Berušky B | 11 | 3 | 1 | 7 | 24:38 | 7 |
11. | Trops 1.SK SUP | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:33 | 6 |
12. | Stará Garda SUP | 11 | 0 | 4 | 7 | 20:43 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 26.4.17 | 17:00 | DEKAN | Bronx KKK VET B Károv ZJ veteran (VL4C) |
St 26.4.17 | 18:15 | DEKAN | Malostranský SK Vršáci VET (VL2B) |
Pá 19.5.17 | 18:45 | TEMPO | Hoblina Jižák FC Hodkovičky United FC (HL3C) |
Pá 19.5.17 | 20:00 | TEMPO | Notor Střešovice FC Batalion 91 A (HL5F) |
Út 13.6.17 | 19:00 | METE2 | Kulva PVC WRP (HL8C) |
Út 13.6.17 | 20:15 | METE2 | UTS Vršovice VET Turman VET (VL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brázda Ladislav | 9 | 4 |
Coňk Stanislav | 9 | 5 |
Hochmann Petr | 10 | 4 |
Jambor Petr | 9 | 2 |
Kroh Jaroslav | 10 | 0 |
Mazura Miloslav | 6 | 2 |
Polda Jiří | 8 | 6 |
Povýšil Jiří | 10 | 8 |
Slunéčko Josef | 10 | 0 |
Vott Daniel | 1 | 0 |