Ne 9.4.17 18:45 SCBEC Old Mosquitos Rumové pralinky FC   (HL8M)
Ne 9.4.17 20:00 SCBEC Dropa FC A Tým Jakuba Harapáta   (HL6L)
Pá 19.5.17 18:00 P2 Kaizer chiefs FC Nebeský bastardi   (HL8I)
Pá 19.5.17 19:15 P2 Gumídci Méďové FC Deportivo Estudiantil FC A   (HL4D)
Po 5.6.17 19:00 MOTO2 Texas N.Strašecí FC Líheň talentů 2015   (HL5A)
Po 5.6.17 20:15 MOTO2 Dřevosprint SC PFC Kodymka   (VL4A)

27. 6. 17 20:45 DEKAN Paradentol 1990 UTS Vršovice VET 11. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
13. 6. 17 20:15 METE2 UTS Vršovice VET Turman VET 10. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Oba týmy měly dost šancí a oba mohly vyhrát.
UTS Vršovice VET Turman VET
Jiří Filip – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, Jan Suchánek, Michal Wágner vs Daniel Říha – Jan Barek, Luboš Jindra, Rudolf Kašpar, Roman Meixner, Martin Micka, Robert Průšek
11. Rudolf Michalský
20. Jan Suchánek
23., 28. Martin Micka
6. 6. 17 18:15 STOD Legends a Veterans UTS Vršovice VET 9. 9:2 (4:0)
Domácí byli jasně lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Výsledek je pro hosty až moc krutý, neboť domácí dali góla prakticky z každé své šance. Janča,Koiš
Legends a Veterans UTS Vršovice VET
Marián Pašiak – Tomáš Drahovzal, Josef Dvořák, Juraj Jaborník, Lukáš Pecha, Luboš Rybár, Radek Švarc, Jan Urban vs Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Jan Krtil, Pavel Petrásek, David Šefara, Jan Suchánek
15. Tomáš Drahovzal
15. OG
18. Lukáš Pecha
25., 42., 43. Jan Urban
44., 55., 60. Juraj Jaborník
45., 53. Bohdan Holovko 14. David Šefara
30. 5. 17 20:30 STER3 UTS Vršovice VET Trenhos VET 8. 2:0 (0:0)
Za občasného krápání deště a bohužel i emocí docela pohledný vyrovnaný zápas. Vyhráli šťastnější domácí. Martin Sýkora, Petr Fexa
UTS Vršovice VET Trenhos VET
Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Jan Krtil, Pavel Petrásek, David Šefara, Jan Suchánek vs Tomáš Kůstka – Robert Charousek, Miroslav Dlouhý, Jaroslav Dvořáček, Karel Holeček, Václav Kočárek, Václav Novák
43. Jiří Dvořák
59. Pavel Petrásek
16. 5. 17 18:15 BECH Kulišáci CF VET UTS Vršovice VET 7. 3:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, které nabídlo mnoho zahozených šancí na obou stranách. Domácí byli o gól šťastnější.
Kulišáci CF VET UTS Vršovice VET
Michal Trojan – Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Petr Pištěk, Jiří Sýkora vs Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, David Šefara, Jan Suchánek
19. Tomáš Kříž
50. OG
50. Roman Kříž
38., 39. Jan Suchánek
9. 5. 17 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice VET Tamu Pua 1.FC VET 6. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.
UTS Vršovice VET Tamu Pua 1.FC VET
Jan Suchánek – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, David Šefara vs Jan Blažek – Radim Hlubuček, Pavel Holan, Tomáš Hrdina, František Jílek, Jaroslav Mutl, Michal Šich, Petr Záhorský, Jan Zikmund
35. Rudolf Michalský 24. Michal Šich
25. 4. 17 20:45 HOSTI Frankie UTS Vršovice VET 5. 4:0 (3:0)
Domácí si v první půli vypracovali tříbrankový náskok, který ve druhé půli ještě navýšili a naprosto zaslouženě zvítězili. Čapla
Frankie UTS Vršovice VET
Jan Pekárek – Pavel Blažek, Pavel Franěk, Tomáš Křivánek, Jiří Pergl, Jan Pospíšil, Martin Svěrák, Petr Tichý, Michal Vlk vs Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, David Šefara, Jan Suchánek
2., 5. Tomáš Křivánek
20., 41. Michal Vlk
18. 4. 17 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice VET TBC Lachtan VET 4. 6:1 (4:0)
Domácí svého soupeře jasně přehráli a zaslouženě zvítězili. Boubín
UTS Vršovice VET TBC Lachtan VET
Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Bohdan Holovko, Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Petrásek, David Šefara, Jan Suchánek vs Vladimír Mádr – Jiří Balla, Jaroslav Hudec, Kiril Kirilov, Michal Krystín, Jiří Pavlík, Radek Pištora, Jan Vejmelka
13. Bohdan Holovko
25. Pavel Petrásek
28., 36. Radim Jašek
30., 46. Jan Suchánek
43 David Šefara 39. Radek Pištora 20. Radek Pištora
34. Michal Krystín
11. 4. 17 18:00 MALES Estudiantes VET B UTS Vršovice VET 3. 4:9 (1:6)
První půle byla jasně v režii hostujícího týmu, který si vytvořil pětigólový náskok. Ten si ve druhé půli v pohodě pohlídal a zaslouženě vyhrál. Tomáš Jelínek ml., Tomáš Jelínek st.
Estudiantes VET B UTS Vršovice VET
David Nekvasil – Roman Dittrich, Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Daniel Kopec, Michal Plicka, Miloš Princ vs Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, Michal Wágner
29. Jiří Dvořák
4. 4. 17 20:45 LITVI UTS Vršovice VET Slawoj Břevnov 2. 2:4 (2:1)
Zpočátku to vypadalo na jasnou výhru domácích, ale hosté se v šesti vzchopili a kombinační hrou předčili domácí mužstvo. Lukáš Harazin, Pavol Bors
UTS Vršovice VET Slawoj Břevnov
Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Rudolf Michalský, Pavel Petrásek, David Šefara, Jan Suchánek, Michal Wágner vs Karel Mikeš – Radek Fál, Vladimír Lhota, Tomáš Ouřada, Jaroslav Šamánek, Petr Švestka
18., 22. Jan Suchánek 28., 52. Jaroslav Šamánek
48. Petr Švestka
55. Vladimír Lhota
28. 3. 17 19:30 zzNOVOB Deko VET UTS Vršovice VET 1. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, kde občas měli hosté navrch, ale doplatili na to, že neměli nikoho na střídání a postupem času jim docházeli síly. Sergey Greshnyakov, Vladimír Grešnjakov
Deko VET UTS Vršovice VET
Roman Kovář – Tomáš Cígler, Ota Járka, Martin Klikorka, Jiří Krs, Ladislav Obermajer, Milan Pulec, Martin Rychlý vs Sergiu Botezatu – Jiří Dvořák, Radim Jašek, Jan Krtil, Pavel Petrásek, David Šefara